Vibračné kresielko

3. nov 2022

Baby mate doma vibracne kreslo(hojdacku) ? alebo ako sa to nazve😅
aky mate nato nazor ?
je to dost napomocne pri babatku? alebo je to zbytocnost?

daniela1911
3. nov 2022

Podľa mna, je akékoľvek kresielko (vibrácne, hracie, ergonomické) vďačná vec. Dieťatko si tam dáš a môžeš si robiť nejaké veci, napr. v kuchyni… dala som si ju na stol… alebo keď som prádlo skladala… moja to mala rada. Nechcela len ležať, a zas nechcela byt v šatke…

bombulka
3. nov 2022

Pre nás nenahraditelna vec, nosili sme ho aj k babke, dokonca aj na vylety a dovolenky 🙂 využili sme ho dokonale naplno pri obidvoch deťoch, presne ako píše
@daniela1911, dcéra v ňom často aj jedla, sama sa niekedy ukolisala, no pre nás nepostradatelne 👍

lenuska9999
3. nov 2022

Nemáme vybračne ale hojdacie. Vlastne je to hojdacie kresielko s jedálenskou stoličkou v 1. Je to model Caretero Indigo Beige . Super vec. Neľutujem ani jediný cent co som za to dala. Už druhé dieťa sa mi v tom hojda

evica17
3. nov 2022

Nám to doktorka neodporúčala a ak tak nie dlho, Max na 10 minút denne,že to dieťa má primárne ležať na podložke rovnej a tam rozvíjať schopnosti,že tieto kresielka,alebo dlhé trávenie času v autosedačke nie je vhodné pre deti,že sa potom nesprávne ťahajú do sedu. My sme mali iba obyc vajíčko, ak bolo treba položiť a dať napr chrumky,alebo vodu a rýchlo urobit mliečko,inak tam nebol a vyhadzovať peniaze na vibracne kresielko,kvôli 10 minútam denne mi prišlo zbytočne (chcem aby sa moje deti vyvíjali správne,dbala som na rady dr. )

lenkadenisa
3. nov 2022

No pri problémoch s prdmi je vibračné kresielko na nezaplatenie 🙏🏼 Najlepšia investícia.

cyberk
3. nov 2022

jedna z naj pomocok, ktoru sme kupili 🙂

andula1988
3. nov 2022

Nas maly tam nejako nechcel byt, mozno 2x tam zabuval …. Uz by som kupila len babybjörn

martinafilip
3. nov 2022

@lenkadenisa súhlasím!

svetlonos
3. nov 2022

Pri kolikach mi to kreslo poskytlo denne vzacny cas bez nosenia. Zacali dva tyzdne po porode a nosit aj ked novorodenca takmer nonstop je narocne. Obcas tam aj zaspal, nema ziadne vyvojove vady. Sediet a chodit zacal sam, nedali sme ho sadnut predtym, ako sa sam udral. Takze za mna super super vec. Zas jasne, ze sa tam babo neuklafa na pol dna 🙂

mameha7
3. nov 2022

Máme babybjorn a je to na nezaplatenie.

elis248
3. nov 2022

Mala som uplakané bábeno, kočík ani za svet, nosič nie, postieľka nie, spať nie. Celkovo ležanie na chrbátiku nie. Hojdačka/kresielko bolo vykúpenie.

katesocka
3. nov 2022

@lenkadenisa joj môj tam zvykol kakať... On mal problémy s kakanim, no už keď som bola zúfalá, dala ho do kresla, zapla vibrácie a o chvíľu kakal 🙈

lenkadenisa
3. nov 2022

@katesocka veru aj moja najstaršia sa tam vedela dobre pokakať 😂 na to som už aj zabudla 😂😂😂