Vibračné kresielko pre novorodenca

hu3hu3
16. jún 2020

Maminky, prosím poraďte vibračné kresielko, môže byt kombinácia aj hojdačka pre novorodeniatko. Chceme kúpiť svagrinej ako darček do výbavy.

emiliamilka
16. jún 2020

@hu3hu3 doma máme vibračné lehátko od Bright starts to využívame denne .. a u starých rodičov máme hojdacie kresielko ktoré aj vibruje od Fisher price ... Obe sú skvelé a nás 3 mesačný v nich bez problémov aj zaspí aj sa zabaví

tamvtme
16. jún 2020

My máme tiež Bright Starts a sme spokojný... Mala bude mať 10 mesiacov a stále v ňom rada sedka a hojda sa... Vybrali sme také do 18kg,lebo do 9kg mi prišlo malo, hlavne keď sa narodí väčšie babatko, tak z neho veľmi rýchlo vyrastie

katkaseiner
16. jún 2020

ja som mala vibracne kresielko pre oboch od Bright Stars a teda vyuzitie bolo fakt minimalne... v uplne mini veku trochu v tom vydrzali ale inak to bolo potom uz nevyuzite... odporucam radsej na hojdanie... ale samorejme ine dieta moze mat rado tie vibracie...

monikafialka
15. okt 2020

zienky a tie od bright starts maju prosim nejake polohovanie do 2 pozicii ze do sedu a do polosedu pre male babo ktore este nesedi ci nie? My mame take s Minnie Mouse a neviem ci tam mozem dat nase 7 tyzdnove babo ani to ako a ci sa toda nastavit tak co najviac do lahu..dakujem pekne.