Video pestúnka Avent acd 630 verzus Motorola mbp 36

monikaavanessa
8. apr 2017

Prosím ma niekto skúsenosť s týmito video pestunkami? Vôbec sa neviem rozhodnut:/ nakoľko to nie je najmenšia finančná položka budem vďačná za každý nazor🙂 dakujem

lilu7
8. apr 2017

Mali sme avent a bola som max.spokojna pouzivala som ju do synovho roka.

monikaavanessa
autor
8. apr 2017

@lilu7 Dakujem velmi pekne za odpoved🙂 mala si prosim skusenost aj mimo bytu? ide mi hlavne o signal nakolko to potrebujeme hlavne na svadbu (z hotelovej izby dole)...nasa dcerka ma uz 19mes a samozrejme cestuje po postli, tak si neviem predstavit ako ju to bude snimat ked kamera nie je otocna :/ kde ste mali upevnenu kameru?

mon895
9. apr 2017

Ja tiez rozmyslam nad tymito dvoma a po recenziach na nete a aj v obchode co mi odporucali sme vybrali motorolu ideme ju vsak este len kupovat ale vraj na nu nemaju ani reklamacie a je najoblubenejsia 🙂

lilu7
9. apr 2017

@monikaavanessa nemala som presne tuto a bez videa, ale starsi model a signal bol ok, maly vonku a vysielacka v izbe - neviem aka je to vzdialenost ale signal je super a pocut vsetko aj ked šumia listy vonku, ale bala by som sa asi nechat malú samú v izbe, nech je pri nej na striedačku nejaký dospelý. deti lubia vymyšlať.

myska9992
9. apr 2017

Ja používam aplikáciu baby monitor 3gG za 4 eura a som spokojná 🙂.

lilu7
13. apr 2017

Vidis - aplikacie🤔👍

petrikazuzka
18. okt 2017

ako ste umiestnovali kameru? dost je to narocne najst vhodne miesto, aby aj bolo vidiet dobre do postielky

mon895
18. okt 2017

@petrikazuzka my sme si vyrobili taky stojan a ten je upevneny o postielku

petrikazuzka
18. okt 2017

@mon895 tiez som rozmyslala, popravde som nieco podobne cakala v baleni 😉 a dakujem