Výbavička cez e-shop

marianka99
29. máj 2012

Baby nakupovali ste niektorá vybavičku pre bábatko cez nejaký e-shop???? Dajte nejaké tipy na lacný a zároven dobrý....može byt aj zahraničný ak posiela na Slovensko

katren
29. máj 2012

@marianka99 ano, pri Dominike som nakupovala cez e-shop, kedze som sa od 4. mesiaca zacala otvarat a mala kludovy rezim....takze som lezala a surfovala po nete a co sa mi pacilo, objednala.....no konkretne ti neviem napisat 😅

marianka99
autor
29. máj 2012

@katren ved prave, ze aj ja musim teraz vela lezat, tak to asi budem musiet takto riešit 😖 je tych eshopov hrozne vela....ani neviem kde zacat 🙂

marianka99
autor
30. máj 2012

nikto mi nič neporadí?? 😢

nadulka88
30. máj 2012

@marianka99 tazko povedat konkretne jeden.. tiez som objednavala cez viacej e-shopov... napr zopar veci mame z perinbaba.sk ale hovorim, bolo ich nespocetne vela.. skus si dat do vyhladavaca a urcite ti ich vyhodi velmi vela 😉

marianka99
autor
30. máj 2012

@nadulka88 ved prave ze googlim cely den 🙂) a je ich hrozne vela, tak som chcela nejake overene mamičkami 🙂

nadulka88
30. máj 2012

@marianka99 aha, no ja som objednavala z perinbaby.. bola som celkom spokojna, aj ked niektore baby co objednavali tovar tak to trvalo aj 6 tyzdnov kym to prislo.. pokial to nebolo na sklade.. ja som objednavala odtial matrac, ktory tiez zrovna nebol na sklade, ale zazracne ho dodali, nepremokavu podlozku, prebalovaciu podlozku...
najnovsie som objednavala cez ourbaby.sk - je to ale asi cesky shop, posielaju aj na slovensko a celkom rychlo. Tiez som objednavala kupacie vedierko cez ekomarket.sk a bola som maximalne spokojna, boli rychly a tovar super 😉 ale tiez som vela vela veci, oblecenia a avent sadu kupovala cez mimibazar.. rychle, spolahlive predavajuce.. 😉 ja neviem co konkretne potrebujes lebo ja som nieco tam, nieco tam..

marianka99
autor
30. máj 2012

@nadulka88 díky aj za toto....zatial nemame nic, tak uz pomaly chcem nieco zacat kupovat a tiez budem aj tam aj tam aj u nas v kamenných obchodoch, ale čo som kukala tak na nete sú o dost lepsie ceny a hlavne česke eshopy maju dobre ceny....tak idem pokukat díky 😉

nadulka88
30. máj 2012

@marianka99 len potom bacha na postovne 😉 urcite sa to viacej oplati ako v kamennych obchodoch 🙂 ale zasa nie vsetko.. to si proste musis okukat sama a zacat si uzivat tieto nakupy 😉 😉

ustrachana
30. máj 2012

ja z maderna a perinbaba, len skoda, ze maly sa dostal domov az v 3 mesiacoch a nic nevynosil ☹(((( a dost veci som si kupovala v Rakusku - kvalitne a lacne

kacsik
30. máj 2012

ja som objednávala s perinbaby veľa veci a max spokojnosť 🙂 a potom hojne som využila mimibazár, hlavne od mamičiek čo objednavaju s anglických eshopov som tam nakupovala 🙂

marianka99
autor
30. máj 2012

@ustrachana díky....kukala som aj tvoj bazár, máš tam pekné vecičky asi si niečo od teba aj vyberiem 🙂 len my stále nevieme čo čakáme, lebo sa nám krpec stále nechce ukázat a 12.6 ideme na 4D, tak už sa dúfam odtajní a možem začat riadne s nákupmi 😉

marianka99
autor
30. máj 2012

@kacsik mimibazar je super, tam som si aj svadobné saty aj spoločenské objednávala a bola som spokojná.....joj len je toho hrozne vela....uz teraz mam z toho obrovsku hlavu 🙂

ustrachana
30. máj 2012

@marianka99 dakujem 🙂 no ja som nakupovala ako blazon, mala som 100 kusov bodyniek 😀 😀 😀 bohuzial osud to zariadil tak, ze moj syncek opustil nemocnicu neskoro a vela veci nemal alebo mal len vyskusane - co sme este stihli obliect 😀 az teraz si uzivame prezliekanie - obliekanie a tak 😀DDD

gumimaci
30. máj 2012

ahoj,
mne sa pacia veci z dudel.sk a kojenecke-obleceni.eu. oboje pozitivna skusenost. tiez vela veci cez mmb a mimiaukcie.

marianka99
autor
30. máj 2012

@gumimaci z toho kojenecke-obleceni.eu sa chystame objednavat urcite a kolko si tam platila za postu? tie 3€ ako pisu? idem kuknut aj ten dudel 🙂

katren
30. máj 2012

@marianka99 ja ti viem napisat, ze NEODPORUCAM www.svetkocikov.sk.......som pisala mail zaciatkom aprila a doteraz sa neozvali....kaslat na nich, nasla som iny obchod a este aj lacnejsie....

marianka99
autor
31. máj 2012

@katren a aký si našla iný??

katren
31. máj 2012

@marianka99 Babymania 😉 a este aj blizsie k nam 😉

tonka61
30. dec 2012

Na kociky a hojdacky a detske bicykle odporucam www.predieta.sk
Ak hladate stolicky pre deti odprucam ergobejot. Su to ortopedicke stolicky. Som milo prekvapena.

sosnicka
6. jan 2013

ahojte, my mame termin 12.4.2013, na babatko sa tesime. no doteraz sme nevedeli co mame, ale boli sme v stredu na 3D, a konecne sme zistili ze mame dievčatko. som prvorodicka. tieto fora su tie naj, pre nas :D vsetkym drzim palce :D

sosnicka
6. jan 2013

bude niekto rodit na kramaroch?

michaelamilan
6. jan 2013

ja som oblečenie nakupovala na www.bambishop.sk, nad 30€ máš poštovné zadarmo, inak len 2€ platíš 🙂 alebo na http://www.kojenecke-obleceni.eu/ krásnučké veci a za dobré ceny....rozhodne lepšie ako v kamenných obchodoch!
😀 prajem príjemné nakupovanie🙂

bombo
6. jan 2013

Fajn veci nielen na krst sú aj na www.krstiny.sk

jajka68
15. jan 2013

ja som celu vybavicku kupovala na www.najlacnejsiepredeti.sk

kikimoda
16. jan 2013

dievčence môžete pozrieť aj môj obchodík, nájdete u mňa oblečko pre najmenších aj pre väčšie detičky

maaarhulka
22. feb 2013

ak môžem poradiť .... http://www.detske-oblecenie.eu/ tiež celkom lacný e-shop si myslím

kajamama
11. mar 2013

jednoznacne odporucam www.medela.sk tam som si vybrala odsavacku swing, objednavala som to rano - balik mi prisiel este v ten den aj spolu so sackami na mlieko, sackami sterilizacnymi do mikrovlnky a mastickami na bradavky zadarmo! + mi k tomu poslali este aj flase na mlieko 3ks extra o com som ani netusila! postovne ziadne! este som si u nich doobjednala aj chranice a boli velmi zlati! fakt som sa s takou sluzbou na Slovensku este nestretla...

karinqa
12. mar 2013

Ja som si teda tiež objednala z medela.sk a netrpezlivo očakávam zásielku. Do telefónu boli veľmi milí a sľúbili mi, že tovar dnes posielajú prvou triedou. Tak neskôr napíšem či prišiel a ako som spokojná. Ďakujem za tip!

lusterka
10. jún 2013

ja som vcera postrehla na minibazare, novu stranku www.detskeoblecko.sk a fakt dobre ceny maju. Ked som porovnavala aj s ostatnymi shopmi. Sa mi zda, ze aj postovne pri nizsom odbere maju zdarma.

barcelona94901
10. jún 2013

@lusterka až také lacné to nie je 😕