H&M slovenský e-shop - skúsenosti

miirca
21. apr 2015

Ahojte

uz ste nakupovali cez slovensky e-shop H&M? Skusenosti, nazory? Boli ste spokojne

lenka.s
21. apr 2015

dodanie bleskove, spokojnost maximalna 🙂

oliverceky
21. apr 2015

@miirca Aj ja som zvedavá.

oliverceky
21. apr 2015

@lenka.s Prosím link

fantaghiro21
21. apr 2015

Dnes mi prišla prave zasielka.. Dodane do 2 pracovných dní. Dnes vraciam jeden kabatik vzhladom k tomu, že mi nesedi velkost. Inak zatial nemam nič vytknut . Uvidim , ako sa vyriešia reklamacie. Ale zatial som spokojna 🙂 Komfortný sposob ako nakupit. Doteraz som ani netušila, že sa daju kupit krasne veci do kupelky a domu.

miirca
autor
21. apr 2015

dakujem ja stale vaham vadi mi ten poplatok za vratenie 3,99 no s tym asi nic nespravime

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludmilaka
21. apr 2015

Link aj mneeeeee. Ďakujem krásne.

jaja018
21. apr 2015

Aj ja prosim

lenka.s
21. apr 2015
lucyzet
21. apr 2015

ja som spoko, objednávala som podprsenky na kojenie a super sedia.

sijust
21. apr 2015

@miirca do 3.maja je postovne zdarma...ked sa zaregistrujete mate aj 25perct.zlavu na jeden ks tovaru...

emily_666
21. apr 2015

umrem, že " nedostupná z dôvodu držby " 😀

adkat13
21. apr 2015

objednávala som malej šaty, boli v rámci otváracej akcie zlacnené z 20€ na 10€. prišli asi do dvoch dní, doručenie zdarma, som maximálne spokojná 🙂

miirca
autor
21. apr 2015

@sijust ano viem ze postovne je teraz zdarma, ale je tam aj take ze ked posielas spat tovar musis zaplatit 3,99 respektive ti tento poplatok stiahnu z penazi ktore ti maju vratit,,,

monikags
21. apr 2015

ja som takto objednavala veci uz 3x 🙂 len je pravda, ze ak tovar nesadne, nemoze sa to vratit na pobocke, to je asi jedina nevyhoda.

sijust
21. apr 2015

@miirca ja v hmku bezne nakupujem,poznam velkosti co ako sadne a co nie,takze sa nebojim kupovat cez net..pre mna je to vyhoda,lebo tam najdem aj to,co nie je na predajni...za mna urcite ano! Rychle dodanie...zatial bez problemov...

brisilda
22. apr 2015

Skusila som objednat a zial som sklamana :( ..... v nedelu odoslana objednavka a tovar zatial nemam / ziaden mail nic ! ...... 20 % zlava ktoru davaju po registracii je neplatna ...pri objednavke ju sice zapocita ale akonahle som odoslala objednavku naskocila tam cena bez zlavy ...kupon sa uz neda pouzit tak som pisala na zak. servis ...neodpisali ! zajtra tam zavolam no pokial tu zlavu nezapocitaju tak nech si celu objednavku stornuju ! HM nikdy viac !

brisilda
22. apr 2015

par don je tam 25 % zlava

sijust
23. apr 2015

@brisilda treba tam zavolat,ved je to zadarmo..mne sa to stalo..zavolalala som tam,chlapik sa ospravedlnil,ze to este nejako blbne,kedze je ten predaj aktivny len chvilu a celu objednavku spravil mamualne za mna.

monikags
23. apr 2015

mne sa nakup cez net nepaci len v tom, ze ked idem do predajne, tak vyuzivam nakup tych veci, ktore su oznacene 3x(teda 2 veci zaplatis a tretiu nie), to vzdy odrata pri pokladni, ale tuto cez net som si dala do kosika tie 3 veci, ktore su na predajni v tej akcii a cez net mi to neodratalo, takze som to nechala tak a isla kupit do predajne...

brisilda
23. apr 2015

@sijust bozinku ved oni nielenze mi nedali zlavu ale aj adresu poplietli !!! a ano ospravedlnil sa a ponukol jednorazovu zlavu 10 % no nech si trhnu !!! 😖 😠 NEODPORUCAM ICH !

miirca
autor
23. apr 2015

no uvidime nakoniec som vcera objednala na to ze pisu dodanie 2-3 pracovne dni zatial mi okrem automatickeho potvrdenia neprislo nic ine,,, tak uvidime,,,

miirca
autor
29. apr 2015

takze tovar doruceny s oneskorenim 1 den, teda trvanie dopravy 4pracovne dni, takze neberiem to tragicky i ked tam bol jeden darcek,,,

nakolko sme objednavali len veci velkostne rokmi oskusane nevraciam nic,,, no do buducna neviem ci objednam

sissmiss
24. jún 2015

Cele zle. Objednavka ok, prisla "relativne rychlo" (relativne, lebo z usa mi prisiel balik do 3dni na sk)- cca tyzden to trvalo, ale dobre. No, zly popis tovaru, chyba na ich strane teda, vracala som dva kusy jednym balikom a hajzlici si odratali 2x3.99??? Akoze toto co je, preco dva krat?

capitalfinance1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janesa1984
14. okt 2015

@fantaghiro21 ahoj prosim ta ako mam postupovat ak chcem vratit tovar z h&m eshop? Nesadla velkost a chcem vratit tovar

lasina
14. okt 2015

Ja som spokojna,tovar prisiel rychlo,vyuzila som postovne zadarmo.

mrkvicka060
15. okt 2015

Pokial viem, po objednani tovaru z e-shopu ma zakaznik narok na vratenie tovaru do 14tich dni od obdrzania objednavky, a to bez poplatku... nie je to nejake divne, ze si strhavaju takmer 4 Eura, a este k tomu nie za balik, ale za kazdy vrateny kus?? tam by som teda nic cez e-shop nekupila.

s1
16. okt 2015

@mrkvicka060 Nie je to za kazdy kus, ale za kazde vratenie x pocet objednavok z ktorych kusy pochadzaju. Men sa stalo ze som objednala viac veci vo viacerych objednavkach, z jednej som vracala nieco, z druhej, a strhli mi 2x 3,99. Som to s nimi aj riesila cez telefon, dali mi zlavu na dalsi nakup cez net...Ale odvtedy som sa este neodhodlala...mne sa to zda vela, platit za vratenie take prachy. Najviac ma to nastvalo pri jednom kuse ktory sam o sebe stal menej ako 3,99 😖 😖 Keby som si ho nechala, som viac v pluse nez ked som ho vatila 😕

mrkvicka060
19. okt 2015

@s1 aha, chapem 🙂 no, ale je to fakt dost. to radsej moze dat clovek tie eura na cestu do H&M a riadne si tovar vyskusat.. este aj to ho hadam vyjde menej :D