Výbavička pre januárové alebo februárové bábätko

katuska810
5. okt 2016

Ahojte 🙂 Chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o rady ohľadom základnej výbavičky pre zimné bábätko,konkrétne januárové/februárové. Čo všetko kúpiť? Možno i počet, koľko kusov ste z jednotlivých kúskov kupovali? Od akého čísielka začať kupovať? A možno i nejaké drobnosti okolo toho..čo hovoríte na monitor dychu alebo vysielačku,akú odporúčate? Aký typ matracu je podľa Vás najlepší? Koľko obliečok kupovať,či kupovať i tie podložky do kočíkov? Aký druh plienok kupovať? Bola by som rada, ak by ste mi možno napísali i možno úplné drobnosti okolo toho..Aké vy máte skúsenosti, čo ste kupovali, čo sa oplatí, čo nie? 🙂 Čítam si články, knihy, no mám už z toho chaos :D Ďakujeeem a prajem pekný deň. 🙂

mona258
5. okt 2016

Bidy s dlhym rukavom tusim okolo7-8kusov som kupovala zo 2 kosielky,teplacky 4-5kusov uz neviem presne , my sme pouzivali vela rukaviciek proti poskriabaniu aj 7 parov som mala, kombinezu teplu,fusak,pancusky 3kusy, ponozky, latkove plienky tych som mala vela aj som ich dost pouzivala asi 15 kusov, zopar svetrikov ,2 zimne ciapky. Monitor som pouzivala prve 3 mesiace ale maly mal problemy s dychanim takze sme ho mali aj odporuceny od doktora..ale nedam nan dopustit som sa vklude vyspala aspon 🙂 vysielacku mam tiez znacky baby ono tu som vyuzila tiez, plienky su podla mna suverenne najlepsie z DMky babylove, su lahke neparfumovane,nefarbene,dobre piju ja pouzivam len tie.. 🙂 obliecky nepotrebujes..plachtu na postielku maximalne a este jednu na vymenu.. Mne spal maly v perinke do 4 mesiacov a potom v ,,ulitke,, do 6 mesiacov to je tak trochu ako perinka ale pre vacsie deti 🙂 a teraz ma spaci vak..🙂

katuska810
autor
11. okt 2016

@mona258 ďakujem veľmi pekne 🙂 ak sa môžem opýtať, aký typ matracu ste kupovali, ktorý je lepší? a taktiež s akou veľkosťou ste začali kupovať? ako si na internete čítam, tak že sa má pokúpiť veľkosť 56 a 62 🙂 a taktiež kupovali ste i napr. lehátko a pod.?