Výbavička pre letné bábätko

11. mar 2024

Ahojte, prosím napíšte mi sem, čo sa vám osvedčilo pri letnom bábätku, čo nakúpiť z oblečenia?
Ďakujem 😚

janinka112
11. mar 2024

Body s krátkym rukávom, ponožky, pyžamka na spanie na zips - rýchlejšie pri prebaľovaní, možno nejakú mikinku či svetrík, ak pôjdete skoro ráno na vyšetrenie alebo na večernú prechádzku.

deti95060810
11. mar 2024

aj deku, alebo niekedy veľkú plienku - prikryješ zrána ,alebo na večernej prechádzke...
jedna dcéra sa narodila v druhej polovici júna - horúčavy - ani len v perinke nemohla byť.

autor
11. mar 2024

@deti95060810 noo ved to, ze ci vobec do perinky budem davat, ma sa narodit v juli 🤔

autor
11. mar 2024

@janinka112 a pyzamka aj s dlhymi aj s kratkymi rukavmi? Ci na noc vzdy radsej dlhe? Nam v dome teplota ani pocas horucav nevystupi nad 25-26 stupnov, tak rozmyslam, co ako 🙂

lenqua_12325
11. mar 2024

Syn mal v lete keď na narodil len tričko alebo krátke body a ponožky, zahrabaný v ľahkej zavinovačke.

lenqua_12325
11. mar 2024

Na noc ale mal vždy dlhý rukáv.

janinka112
12. mar 2024

Zaleží v akom podnebnom pásme bývate, my sme z Liptova, takže tu je v noci chladnejšie aj pyžamka sme používali dlhé, ale krátke sa dajú kľudne nosiť cez deň, pri tak malom babätku je to jedno, prvá dcéra napr. veľa grckala, čiže som ju musela častejšie prezliekať, mladšia veľa kakala až sa prekakávala a tiež sme museli prezliekať niekoľkokrát za deň.

sono2
12. mar 2024

Nie, žiadnu perinku body krátky rukáv
Aj s dlhým stačia 3 ks. Také polodupačky sú fajn, ja som ponožky nedávala to je fakt hádam všetko.
Netreba ti viac. Tenkú čiarku jednu a ak ma vlasy, ani to Netreba. Ja som nedávala

sono2
12. mar 2024

@lenqua_12325 tiež som dávala len dlhý rukáv na noc.

cookie29
12. mar 2024

Leto zacina v polke juna a konci v polke septembra 🙂 asi inak by som zvazovala pri babatku narodenom v juli a inak koncom augusta.... A tiez kde byvate. U nas su noci chladnejsie napriklad aj uprostred leta. Ja mam majove a ked sa narodilo starsie, kapali sme horucavami, takze vlastne po prepusteni z nemocnice bolo babatko v plienke... mali sme okolo 35°C doma... na noc tenke pyzamko. Druhe tiez majove, prve obdobie este aj v overale hrubsom.