Výber opaľovacieho krému

ivana_drmax
19. máj 2016

Keď ideme s Ellou na slniečko von, je pre mňa dôležité, aby bol krém vodeodolný a hypoalergénny. Preferujem tie, ktoré sa ľahko rozotierajú a príjemne voňajú. Čo je pre vás dôležité pri výbere správneho opaľovacieho krému?

erikad82
19. máj 2016

Dobrý deň! Ja sa nenatieram ničím ale svoje deti áno,hlavne keď sa v lete člapocú v bazéniku. Pre mňa je dôležité aby bol vodeodolný, dobre sa nanášal a hlavne faktor 50! Tento máme pripravený na leto:
https://www.drmax.sk/equilibria-baby-spf50-sun-...

katka_drmax
19. máj 2016

@erikad82 Dobrý deň Erika. Veľmi ma teší váš výber krému pre najmenších a verím že budete spokojná. 🙂 EQUILIBRIA je hypoalergénna a obsahuje okrem panthenolu aj extrakt z riasy Laminaria ochroleuca, vitamín E a bambucké maslo, ktoré chránia bunky pred poškodením. Krásne slnečné leto vám prajem. 🙂

onmaria
19. máj 2016

Ja, naopak, nie som zastancom kremov s vysokym faktorom. ano, v pripade, ak by sme sli na exoticku dovolenku, tak jasne, treba silnejsi faktor, predsa len, detska pokozka je citlivejsia. Pre mna je tiez dolezite, aby bol vodeodolny a co sa mne velmi paci, su kremy v spreji, krasne sa rozprasia po tele, nezostavaju take flaky, ako v pripade tuhych kremov. co sa mna tyka, tak ja rada pouzivam oleje 🙂

katka_drmax
19. máj 2016

@onmaria výber opaľovacieho krému často súvisí aj s fototypom pokožky. Pokiaľ je pokožka tmavšia zvládne aj opaľovací prípravok s nižším faktorom. Avšak, ako píšeš, exotická dovolenka si už vyšší faktor vyžaduje. 🙂

cilkajanka
19. máj 2016

Dobrý deň, určite bezpečnosť, čo sa zloženia týka.

kupcovci
19. máj 2016

Ahoj ako si uz spomenula aj ja su vyberam kremy ci uz na opalovanie alebi

kupcovci
19. máj 2016

@kupcovci na tvar podla toho aku maju vonu,ci je lahko roztieratelny,ci ma dostatocny faktor .

karolin2
19. máj 2016

pekný deň, nech sa ľahko vstrebáva a rozotiera, nemám rada prenikavé vône, skôr také bábätkovské, aby spĺňal svoj účel-

bibinka78
19. máj 2016

vzdy stacilo aby mal vysoky faktor,lahko sa rozotrie/vstrebe a pekne vonia toto moze splnan krem pre mna dcerku ale najmensi musi mat kvalitny mineralny opalovaci nastastie dostane vzdy niaku tu zlavu od koznej 😉

jabucko
19. máj 2016

Hypoallergenic,idealne mineralna baza. Tym, ze uz natieram aj srobajza. 🙂

ivana_drmax
autor
20. máj 2016
katka_drmax
20. máj 2016

Dievčatá som veľmi rada, že dbáte o ochranu pokožky vás aj vašich najmenších 🙂 Uvidíte, o pár rôčkov sa vám vaša pokožka poďakuje 🙂 Príjemný slnečný víkend prajem.