Z akých stránok objednávate veci pre deti?

lenka1989
21. sep 2013

Ahojte z akych stranok objednavate detom veci ?

kikuska84
30. apr 2014

Ahoj ja som si vela veci objednala odtialto s konika a som velmy spokojna aj baby od ktorych som objednala su super 😉 pa

loli39
30. apr 2014

ahoj ja rada objednávam otiaľto ceny sú super aj kvalita tovaru http://www.mamebabo.sk/

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saa25
26. jún 2014

my vo väčšine ako píšu vyššie, ale keď sme hľadali oblečenie, v ktorom sa môžu zladiť mama, tata, deti, natrafili sme na tento eshop www.sklapni.sk, ceny možno trochu vyššie, ale kvalita super, ani po xy praniach sa nám tie potlače nijako nepoškodili

erika8000
24. júl 2014

mimibazar, www.modaamerika.sk - tam sa da vybrat značkové a lacné. Z kamennych KIK a Pepco.

majka1211
28. júl 2014

Náš eshop je tu preto, aby vás zbavil všetkých zbytočných starostí s detským oblečením.
nasanjelik.sk

wewericiak
29. júl 2014

Odporúčam next.com, mothercare.com a v prípade, že second hand - tak ako erika8000, určite www.modaamerika.sk Kvalitne z usa.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zumagu1
30. júl 2014

Tiez prevazne objednavam znacky ako gap, oldnavy, oshkosh, gymboree, Carters, ralph lauren ale aj Adidas a Reebok. Objednavam z domovskych stranok alebo z www.modaamerika.sk , ta tu uz bola spomenuta. .

lady511
30. júl 2014

podla toho či chceš nové,,alebo obnosené,,lebo to sem nepíšeš,,a pre aké velké deti,,ja objednávam z bonprixu a z dudel.sk,, z oboch mi prišli teraz vecičky a som max spokojná ..plus ten dudel.sk ma aj slovesnké výrobky za dobru cenu ( a to niesme žiadny milionári) ..a je to skoro čisto bavlna plus niaky elastan ale len minimálne,, 😉

textildomaja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sstalynda
19. feb 2016

Ja si sijem oblečenie prw malého sama. Môžte pozrieť môj album a uvidíte moju prácu 😀 https://www.modrykonik.sk/blog/sstalynda/album/...

autumn11
21. feb 2016

ja objednávam obnosené z modrého koníka, ameri.sk a nové som objednala z bimbishop.sk a ešte sa mi páčia aj handmade veci zo sashe.sk. Teraz som si tam objednala pomaľované tričko pre malého na jeseň.

adrianazs
2. apr 2016

ahojte ja objednavam pre synceka z mayoral shop , kameny obchod ido niekedy aj cez ich stranku , ak chcem na dvor okolo domu lebo prerabame kompletne tak odtial z modreho konika a niekedy sa mi stane ze je oblecko ako nove ale vacsinou z mayoraluz a ido a este hm teraz som skusala stranku zara poprosim neviete presne ich stranku ze vraj maju spusteny internetovy predaj len sa tam neviem dostat dakujem za odpoved

daphneee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adamkopetko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz