Zimná obuv pre ročného chlapčeka

maaji
19. okt 2020

Ahojte baby chcem sa spýtať ,akú zimnú obuv odporučaťe pre ročného chlapčeka.

ruzasipova
19. okt 2020

@maaji Chodi? Nechodi? Chysta sa? Ak uz chodi alebo je to na spadnutie, treba pomerat nozku (dlzku/sirku/priehlavok) a podla toho vyberat topanocky.

karhu
19. okt 2020

mali sme snehule DEMAR, zateplene ovcim runom, siroke, pohodlne obuvanie, teple

janula12345
19. okt 2020

@maaji to by aj mna zaujimali skusenosti.. pripajam sa k otazke. Moja uz beha nieco vyse mesiaca ale iba. Takze nie je este taky ten "zrely" bezec. A tie zimne botky su predsa len pevnejsie a menej ohybne. Aoe znacky ste kupovali?

jabuducanevesta
19. okt 2020

my sme protetiku chodcovi v tom case uz kupovali

nika_m
19. okt 2020

Zalezi, ci uz chodi...moj syn nemal ziadne topanky pokial nezacal chodit v priestore...v kociku tym padom len sedel ked sme boli vonku, takze mal ponozky navyse, bol vo fusaku zapnuty...pripadne nejake ponozkove makke papucky, ale viac by som pre nechodiace dieta vobec neriesila este 🙂 moj maly chodi uz pol roka a najprv mal barefoot obuv, teraz na jesen uz nie ale kupovala som aspon dost siroke topanky nech ho netlacia a nie su mu uzke

maaji
autor
19. okt 2020

Chodí ale ešte to nieje ono , o týždeň ,dva bude chodiť si myslím tak bi som mu chcela nejakú pevnejšiu obuv kúpiť

maaji
autor
19. okt 2020

@karhu kde ste ich kúpili prosím v akom obchode?

maaji
autor
19. okt 2020

@karhu ďakujem 😉

sono2
19. okt 2020

@maaji úplne hocijake, záleží od peňaženky
Ja mam rada značky Elefanten, Richter, Superfit

biela_sova
19. okt 2020

@janula12345 Ahoj, barefoot znacky su ohybne, aj my dospeli sme si ich kupili a chodis ako v makkych papuckach.
Tu pomeraj nozku a podla rozmerov (siroka, normalna, uzka) sa da lahko vybrat znacka topanok.
https://bosacik.sk/meranie

barboratoth
20. okt 2020

Tiež nosil minuly rok demar mammut aj s tou vložkou, aj teraz ich idem kupit znova, väčšie🙂 teraz keď pršalo ich do skolky vynosil, aj keď sme šli na prechádzku, alebo do lesa...ale bez vlozky lebo už by to neobul. Nepremoknu, ta merino vložka je teplucka.

maaji
autor
20. okt 2020

@biela_sova ďakujem