Aké máte vysnívané povolanie?

🙂 mate take?Cim ste chceli byt v detstve a pri com ste zakotvili teraz?Existuje povolanie,ktore Vas/by Vas naplnalo? 😉 Tesim sa na prispevky.
Strana
z4
Dole
PredošláStrana
z4
bellasandra
8. apr 2008
Ja som vzdy chcela pomahat ludom, tak som chcela ist na socialnu prácu, ale zatial som sa tam nedostala. 8-( 😃
Tak zatial robím stale kancelársku mys, čo ma nejak extra nenaplna, ale tak co uz. 😎
debra
8. apr 2008
ved ja by bola rada aj v kancelárii,ale nejak sa mi po materskej nedarí zohnať prácu v tomto odvetvi 😞
bellasandra
8. apr 2008
Debra- ja som tiez dost dlho hladala, ale pokial vies jazyk- tak sa to v celku da najst.
Ja by som tiez chcela ist do školy, som si dalal uz pevný závazok, ze buduci rok idem, bud socialna , alebo masmedialna kom. 😉
debra
8. apr 2008
no ten jazyk...ved to je problem...sice som bola v Angl.ale tá moja angličtina je už hroznááá :-N ale tá vysoká ma zaujíma...a nevieš kde by som mohla zohnať niečo o študiu na VŠ tento odbor učiteľstvo v MŠ?a externe sa xodí do školy len v sob?
gangulienka
8. apr 2008
a ja som nikdy nechcela byt zienka domaca, ale ako som otehotnela tak som sa pomaly ale isto zacala na nu menit a najlepsie je ze ma to celkom ma to bavi 😃
debra
8. apr 2008
gamngulienka však aj ja som už žienka domáca... 😃 a niekedy ma to baví a niekedy nie ]-( ale už potrebujem zmeniť prostredie a hlavne prácu potrebujem...bo tento stereotyp ma už ubíja...no ale nič sa mi nedarí najst 😞 u nás v BB je to hrozné s prácou....no a ešte som xcela byť speváčkou a takmer sa mi to aj podarilo....
gangulienka
8. apr 2008
to je jasne, ja nou tiez nezostanem na vzdy...ale moja ma len 3 mesiace tak si to este uzijem a budem doma aj tie 3 roky ak nas manzel uzivi 😉 ....neboj ono sa isto nieco najde, drzim palce 🙂
weroni
8. apr 2008
debra nemusis ist zrovna na VS - ja som skoncila strednu podnikatelsku a ucila som len na zaklade statnice (ta ma opravnuje ucit Aj) ale teraz v maji koncim dvojrocne pomaturitne studium "predskolska pedagogika a vychovavatelstvo" - to mas ako pedagogicke minimum 🙂 takze to sa da zvladnut 🙂
chodim len v piatky 🙂
lienockaa
8. apr 2008
🙂..no..tak ja by som chcela mať malý penzión, s kvalitnými službami, v dobrej lokalite..alebo cestovnú kanceláriu.. 😉
ale bola som nejako všestranne zameraná na gymnáziu, tak to dopadlo inak..mám medicínu..😃
debra
8. apr 2008
weroni-a nevieš či aj v BB je to pomaturitné štúdium,čo si spomínala?alebo mi nevies poradit nejaku internet stranku,kde by som si to mohla pozriet? 😉
lenadka
8. apr 2008
ked som bola mala chcela som byt osetrovatelkov zvierat v ZOO a som hygienicka 😃 skoro to iste 😃 a keby to bolo normalne platene tak idem, ved ZOO tu mame 😃 alebo ku konom, najlepsie by som chcela mat rancik s ubytkom a robit agroturistiku. Nie je to az tak nerealne, otec zdedil chalupu po starom otcovi z obrovskou zahradou, ale je chyba v tom, ze ju zdedil spolu zo sestrou a ta sa ani nechce dat vyplatit z dedicstva ani sama nevie co chce, lebo ani predat to nechce...tak sa neoplati investovat...no a este muselo byt aj cosi nejake prasule ktore by bolo mozne tam vrazit 😃
sakura77
8. apr 2008
ja som strasne chcela byt krajcirkou,ale kedze som mala vzdy same jednotky,ucitelka v osmej triede sa ma opytala ci som sa nahodou nezblaznila 😃 tak som laborantka v potravinarstve a nikdy som to nerobila...
adetka
8. apr 2008
ahojte...

najprv som chcela byt ucitelkou... vsetky babiky a mackov som doma gezovala :-N ... pocas zakladnej som na chvilocku zatuzila byt veterinarkou (kym som videla, ako musia trapit zvieratka)... neskor hereckou (chodila som aj rok do Ludusu)... a nejaky cas spisovatelkou (pisala som basnicky, pokusala sa o poviedky, z kazdeho romanu som napisala tri strany 😃 )... neucila som sa vsak velmi dobre... a tak som isla na SOU obchodne, urobila si maturitu (to bolo pred 15 rokmi)...

potom som prestriedala niekolko zamestnani (sekretarok, recepcnych, referentiek,...)... a pred desiatimi rokmi som nasla pracu, ktora ma bavi... a kvoli ktorej som si urobila neskor aj VS (zacala som studovat ako 25-rocna)... zial moj odbor sa zopsul, a uz ho sktocne moze robit kazdy... staci mat zaludok na bulvar, plytkost... takze najradsej by som pokracovala na VS ako doktorantka, odb. asistentka...

som novinarka (aj ked uz s trojrocnou pauzou) :-N
mery.maja
8. apr 2008
ja som chcela byt gymnastka(preto som robila gymnastiku)potom ma to ani neviem preco preslo a chcela som tancovat to som nechala po roku tiey neviem preco asi slaba vola a neskor som chcela byt zdravotnou sestrickou lenze viete ked poviete 14 rocnemu decku nech sa rozhodne cim chce byt je to tazke :-S preto som sla na skolu a som kadernicka lenze potom som si spravila maturitu a poviem vam tie roky na skole som olutovala a bolo mi luto ze som sa vtedy nerozhodla ist za tu sestricku a lutujem to doteraz ale co uz narobim. nie zeby ma praca kadernicky nebavila ale nejak extra ma nenaplna x-)
zuzkafuny
8. apr 2008
Ja som chcela byť od malička veterinárka... nevzali ma na strednú veterinu, tak som išla na chemickú 😃
V tomto odbore som nikdy nepracovala a ani nebudem... ale robila som roky rokúce v kvetinárstve... podobné...??? 😃 😃 😃 Pohrávala som sa aj s myšlienkou prihlásiť sa na vysokú veterinu... ale upustila som od toho 😞
fabienamata
8. apr 2008
dobra tema....ja som chcela byt krotitelka levov 😃 ale jedneho tu doma krotim. 😃 😃
maja22
8. apr 2008
Chcela som byť maminkou, učiteľkou a spisovateľkou... Bola som učiteľka, teraz som mama a píšem do časopisu, čo som si založila... 😃 😃 😃 😃
zuzkafuny
8. apr 2008
Maja... 😃 super...!!!
maja22
8. apr 2008
zuzi, aj ja hovorím... 😃
debra
8. apr 2008
maja a do akeho časopisu pises....to ma zaujima 😉
tilly
8. apr 2008
ja som chcela byť manželkou strašne bohatého chlapa a byť ako pamela z dallasu 😃 ale som skôr suelin 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
maja22
8. apr 2008
Žijem na dedine, pár rokov sa angažujem "v práci" s aktolíckou mládežou a tak mi napadlo, aby sme si založili časopis, kde budú nielen informácie o dedine a farských aktivitách, ale aj naše názory, postrehy, príbehy, občas nejaká anketa, rozhovor s človekom od nás, ktorý niečo v živote dokázal a tak. Vychádza trochu nepravidelne - píšu ho väčšinou naši vysoko a stredoškoláci, takže za 5 rokov existencie vyšlo zatiaľ 14 čísel, na 15-tom pracujeme... 🙂
elvo
8. apr 2008
ja som chcela byt policajtkou ale nestalo sa som ucitelkou v Mš.a teraz este studujem spec.ped. vychov.
maja22
8. apr 2008
tilly 😃 😃 😃
debra
8. apr 2008
maja klobuk dole... 😃 si akčná...xixixi
etuskaautor
13. máj 2008
...a co vy ostatne? 🙂
luculka
13. máj 2008
hmmmm,,,,,ja by som chcela byt fotografkou.... :-|
monca301
13. máj 2008
moje vysnivane povolanie je vizazistka,chcela by som si urobit kurz,ale vzdy mi do toho nieco pride a nakoniec sa neprihlasim. Zatial mam kurz kozmeticky.
etuskaautor
13. máj 2008
..tak to si uz na najlepsej ceste 🙂
lyongirl
13. máj 2008
moje vysnívané povolanie? No neviem, či je to povolanie, ale vysnívané určite... byť matkou. Viem, že možno čudné, ale je to tak. Ako malá som snívala o všeličom, aj o tomto a v tomto som sa našla... a kľudne by mi to nevadilo robiť celý život, to znamená, starať sa o svoje detičky, ktoré by mi nikdy nevyrástli. Teraz ma napadlo, že možno by ma teda bavilo byť učiteľkou v materskej škôlke, no ale zatiaľ zostanem pri povolaní matka 😉
Strana
z4
PredošláStrana
z4