Akú prácu z domu máte odskúšanú?

michaelagburova
28. dec 2023

Ahojte baby nejaká práca z domu ? Žiadny predaj hľadanie ďalších ľudí .Niečo fakt reálne. Čo máte oskusane ďakujem

gemerka17
28. dec 2023

@michaelagburova čo tak keby si nebola taká hnida a pozrela diskusie s touto tematikou. Načo zakladať ďalšiu bezvyznamny príspevok, ktorý je 1000-ty v poradí.

dadka1997
28. dec 2023

@gemerka17 a to hneď musiš niekoho uraziť a osočiť? Ak nemáš čo k téme, načo to komentuješ? O tomto by mali rozhodovať admini nie ty

katkaseiner
28. dec 2023

praca z domu je aj ta ktorá sa normalne robi z kancelarie ale povolia ti x% pracovneho casu z domu

martul
28. dec 2023

@michaelagburova pre kristove rany asi miliarda tém tu je o práci na doma. Nie je jednoduchšie si prečítať už existujúce?!

roja01
28. dec 2023

@gemerka17, preco autorke nadavas? Ved nie kazdy sa vie orientovat v tomto svete. Je pravda, ze ak by chcela pracu z domu, musi sa jednat o samostatnu pracovnicku, schopnu sa vynajst v roznych situaciach.
Podla mna vsak autorka mala na mysli nejaky typ, kde hladaju zamestnanca na pracu z domu.
Autorka, klasicky hladaj najskor zamestnanie aspon s ciastocnou moznostou prace z domu (napr. moznost 2 dni v praci, 3 dni z domu).

martinkatinka
28. dec 2023

Tak základ je asi nejaká počítačová zručnosť. Možno by si mala začať s vyhľadávaním odpovedí na tvoju otázku sama 😉
Potom zrejme záleží aj na tom, v čom máš zručnosti.

melanta
28. dec 2023

Skús napísať čo ovládaš, aké máš zručnosti, aké jazyky vieš (minimálne B2). Zbytočne ti budem písať čo robím ja alebo niekto iný, keď ty to robiť nemôžeš. Nikto ti nedá radu, ak nenapíšeš, čo vieš. Práca z domu, ak sa nebavíme o handmade a mlm, je taká, ktorú robíš aj normálne, ale umožnia ti ju robiť z domu. Alebo ju začneš z domu robiť ako podnikanie.

denkabemommy
28. dec 2023

@michaelagburova overená práca na doma je pre overených zamestnancov v kancelárii 🤷🏼‍♀️. Takže nik ti nič overené neponúkne, keď ty nie si overená. 🙃

melanta
28. dec 2023

@dadka1997
@roja01

Áno @gemerka17 bola trochu hnusná. Na druhej strane má pravdu, ak niekto chce robiť z domu, tak mal by mať zručnosť vidieť to množstvo tém, ktoré tu sú na túto tému, keďže každý týždeň ich je tu pár. Väčšinou tieto otázky zakladajú ľudia, ktorí nemajú zručnosti využiteľné na prácu z domu (preto im ju nikto neponúkne) a ešte sú aj leniví na to, aby si prečítali množstvo relevantných diskusií.

dadka1997
28. dec 2023

@melanta to je pravda, musi nieco ponuknut, inak praca na doma nie je, musi nieco vediet to je samozrejme.. aj xy tem je tu toho mrte aj to mi je jasne .. ide o to ze bola hnusna a nemusela to tak napisat

katica06
28. dec 2023

@michaelagburova pracujem z domu párty tíme už 10rokov v odbore k ktorom mám 25rokov praxe.
Len neviem ako ti to pomôže, keď nemáš v tomto odbore prax/vedomosti...

mirkam3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkaseiner
28. dec 2023

@mirkam3 mozem sa spytat na firmu a poziciu? Kludne do ip. Ja momentalne pracu mam ale 3dni z officu fixne a teda hladam nieco viac flexibilne...

kamatopo
28. dec 2023

@mirkam3 no nie si moc dobrý manažér,keď vieš takto odrovnat možno veľmi schopného ,výkonného a stabilného zamestnanca len z dôvodu ,že tému nahodí na konikovy 😂. Skôr by som ja nechcela robiť pod vedením tak arogantného a nadradeného človeka ako ty. A tak aspoň si sa pochválila aká si úspešná😂😂😂

ivangeline
28. dec 2023

Preklad tituliek a clankov.

martinkatinka
28. dec 2023

@kamatopo tak ale ak je autorka šikovná, asi nebude hľadať prácu tu na MK a ešte s takým statusom

kamatopo
28. dec 2023

@martinkatinka ľudia hľadajú všade keď je chuť. Mne nepríde ,že modrý koník nie je zdroj možnosti. Našla som tu veľa ľudí z rôznych profesií. Nikdy nevieš kde ti kto pomôže. No odrovnat ľudí len na základe anonymity mi príde neprofesionálne a aj neľudské.

melanta
28. dec 2023

@kamatopo ja som headhunter na voľnej nohe a považujem sa za dosť úspešnú. A preto podobne ako @mirkam3 poviem, že dotyčná určite nie je veľmi schopný kandidát. Taký človek sa vie predať na iných portáloch a nie pýtať sa na prácu na MK. Keby bola čo len priemerná, tak by sa pýtala na prácu a rovno napísala všetky zručnosti a jazykové znalosti. Nepíše nič. Takže... nie, nie je to neľudské, je to logické. Ale môže nás autorka vyviesť z omylu a napísať svoje zručnosti a jazyky ktorými plynulo hovorí a píše.

viky173
28. dec 2023

robim programatorku z domu

mirkam3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkatinka
28. dec 2023

@kamatopo tak potom sa tu prezentovala dosť všeobecne a až laicky. Ty by si jej niečo ponúkla na základe toho, čo napísala? Ako personalista by si ju zrejme odmietla, respektíve by si sa pri nej ani len nezastavila.. Nič neponúkla...

missviolet
28. dec 2023

@mirkam3 ja asi idem pozriet aktualnu ponuku na linkedine, na HO som od r 2018, za tu dobu mam pracovne navyky, dobry workflow, uz nejake skusenosti... akurat platy mame zamrznute, tak vdaka za tip 👌😁

mandzula
28. dec 2023

@katica06 práca na doma "párty tíme" ma dosť pobavila.😀

petronellla87
28. dec 2023

@katica06 to je zlaty preklep, aj ja by som chcela robit na párty time😁
@autorka neviem sice ako ti to pomoze, ale kreslim v Solide vykresy

kamatopo
28. dec 2023

@martinkatinka ak by som jej mala čo ponúknuť tak určite v ip. Mozno by aj doplnila,keby ju tu profesionálky nezmietli pod čiernu zem.😂

kamatopo
28. dec 2023

@mirkam3 aspoň ,že tí nadriadení😂. Čo by povedali podriadení je už iná vec.

mandzula
28. dec 2023

@michaelagburova čo je reálne pre iných, nemusí byť reálne pre teba. V prvom rade napíš, čo ponúkaš, až potom môžeš dostať relevantné odpovede.

katica06
28. dec 2023

@petronellla87
@mandzula
Malo byť part time

mandzula
28. dec 2023

@katica06 ved my vieme, len to pobavilo.🙂