Akú prácu z domu máte odskúšanú?

michaelagburova
28. dec 2023

Ahojte baby nejaká práca z domu ? Žiadny predaj hľadanie ďalších ľudí .Niečo fakt reálne. Čo máte oskusane ďakujem

melanta
28. dec 2023

@kamatopo ja som bola voči autorke slušná, môže mi kľudne odpísať a odpovedať aké má zručnosti. Momentálne hľadám 4 pozície, z toho 2 full remote. A potom si môžeme popísať o tom, ako neobjektívne sa tu niekto k autorke chová.

gemerka17
28. dec 2023

@dadka1997
@roja01

Možno prudká reakcia ale plne odpostatnena. Autorka je podla fotky mladá baba. Najvyšší čas, aby si osvojila niektoré zručnosti a skilly do života.
Ak nie je schopná sa orientovať na úrovni základnej školy (praca s internetom a hľadanie informácií) a tiež je veľmi veľmi pohodlná (otazka času 5-10 minút a precitania tych XYZ diskusii), pričom si ešte kladie podmienky (žiadny predaj, nahánanie ľudí a seriózne) a čaká, že jej práca pristane bez námahy rovno popod noštek, tak je to velmi mylna predstava ako funguje trh práce. Treba sa postaviť zoči voči realite a uvedomiť sa. S takýmto fungovaním to bude mať v pracovnom živote ťažké. Stále ma však možnosť sa spamätať a naučiť sa.

kamatopo
28. dec 2023

@melanta to musíš adresovať priamo autorke,ja nie som jej tlmočník😂. A nechápem prečo ťa ten môj koment tak popudil a chces si písať priamo so mnou😂😉. Ja konkrétne ani raz som neodpisovala tebe😂tak nebuď vzťahovačna. Mňa tu úplne iné komenty zaskočili aké vedia byť ženy protivne až arogantne... Ja keď budem potrebovať pomoc určite sa neobratim na Modrý koník. Ale to nie je len o tejto téme, tu sa to hemží tými čo namiesto toho aby pomohli dokážu prezentovať len svoju jedinečnosť a trápnosť.

mirkam3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka3121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babatko17
6. jan 2024

@katka3121 prosím viac informácií. Ďakujem

katka3121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz