Aký dlhý čas ste boli po RD nezamestnané?

xlucia
16. aug 2011

...aky dlhy cas ste boli po rodicovskej nezamestnane? ako dlho vam trvalo najst si pracu? a akymi problemami ste sa stretli pri hladani prace a potom pri nastupe? a pracujete v obore, alebo nieco uplne nove?

bizynka
20. sep 2011

ahojte, aj ja som nezamestnana a hladam si pracu, maly je teraz od zaciatku septembra v skolke, ale mam obavy, ze sa mi pracu najst nepodari.... 😒 aj ked ja stale dufam, len u nas je to komplikovane, kedze teraz cakame dalsie babo... ale ja dufam, ze kym to na mne neni vidno tak sa mi predsa aspon daco podari.... 😉

ranavika
14. dec 2011

ahojte, ja som tiež bez práce, od augusta toho roku som na predĺženej rodičovskej dovolenke bez príspevku, kedže maly je od septembra v škôlke, a ja si hľadám prácu, stále sledujem ponuky, zatiaľ bezúspešne. Je to ťažke tu na východe, väčšinou som sa stretlla s dílerstvom a pod. Našťastie malý je celkom ok,svokru mám napomocnú, ak by trebalo s ním marodovať, v januári sa chystám absolvovať kurz, tak uvidíme, pretože z predchádzajúcej práce som dobrovoľne odišla a teraz chcem ísť iným smerom. Manžel pracuje, no nestíha ísť po malého do škôlky, takže je to na mne skôr, predsa nechcem chodiť každý den neskoro domov. .......