Zdravím čaká ma pohovor na túto pozíciu, nájde sa tu niekto kto pracuje na tejto pozícii alebo aspoň niečo podobné? Alebo ktokoľvek kto do toho vidí alebo má niekoho v rodine. Zaujíma ma, práca je uvádzaná v inzerátoch v hrubom alebo čistom? Aká je realita práce? Ak sú nadčasy sú preplácané? Za každú info budem vďačná.
@taynee ďakujem za objasnenie
Ako by mohla byť mzda uvádzaná v čistom preboha? Veď každý zamestnanec má iné bonusy či zrážky zo mzdy a podobne toto ja raz nepochopím túto otázku
Ahoj pracujem na tejto pozícii co ko kretne by ta zaujímalo. Vo všeobecnosti ako asistent si zodpovedná za chod predajne popri vedúcej na poobednej väčšinou sama . Zodpovedas sa cersrvaot trezor denne úlohy organizáciu smeny . Nadčasy sa v lidli preplácať raz za tei mesiace. Ale tých nadčasov veľa mat nebudeš sú tam smeny ktoré sa dost striktne dodržiavajú aspoň teda u nás. Mzda sa uvádza v hrubom ale prvé tri toky máš garantované zvýšenie platu k výročiu nástupu (aj v prípade ze sa v danom roku plošné dvíhajú platy ) .
@rysavcek ďakujem veľmi pekne za odpoveď môžem ešte súkromnu správu?
Keď nerozoznas v inzeráte či je plat v čistom alebo v hrubom tak na pohovor ani nechoď