Asistentka manažéra, práca s klientami - skúsenosti

le27
25. nov 2013

Ahojte. Rada by som vedela, či máte niektorá skúsenosť s prácou typu: asistentka manažéra, administratívno-klientský pracovník atď, kde ponúkanú min. 1000€ plat, nič od vás nechcú a náplň práce spočíva len v telefonickej a mailovej komunikácii s klientami, zostavovanie kalendára manažérovi bla bla bla. Nech si pozerám akúkoľvek prácu, všade nájdem len inzeráty tohto typu. 😒

macamac
25. nov 2013

@le27 to fakt?
hoď link na nejaký taký inzerát
rada pôjdem tam, kde odomňa nič nechcú za 1000 éčok 😀
ale hoď do IP, lebo mi to tu niekto vyfúkne 😉 😀

macamac
25. nov 2013

@le27 😕
a prečo si po založení témy hneď zmenila profilovku? na čiernu mačku?
žartíky? 😝

mima4
25. nov 2013

@macamac no telefonicka a e-mailova komunikacia plus viest kalendar vobec nemusi znamena "nič" 😉 hlavne ak manazer je workholik...

le27
autor
25. nov 2013

a neni mila? :D

macamac
25. nov 2013

@le27 no je, ale je to proti pravidlám 😉
nevidno ti dobre do tváre 😀 😀 😀 😉

macamac
25. nov 2013

@mima4 😀 😀
ale to nevysvetľuj mne 😉
ja chápem
slečna asi nie 😉

le27
autor
25. nov 2013

@macamac a nikto ti to nevyfukne, praveze to mi je divne, ze je toho plny net a stale stale maju inzeraty stylom "rozsirujeme svoje posobenie a suuurne zhaname novych ludi" :D keby je to take super, tak by sa mal clovek o to bit a nebolo by tolko ponuk

macamac
25. nov 2013

@le27 jaj lenže ktovie o "akú" asistentku tu ide 😉
za slovo "asistentka" sa dá skryť hocičo 😀 😉

barbs24
25. nov 2013

@le27 vacsinou je to v podstate len kryci nazov tejto pozicie. ide o pracu na zivnost, vyskolia ta, a potom robis nieco na sposob financneho poradcu-poradkyne. musis si ziskat klientelu a ked ti aj daju zmluvu je to len zakladny plat, najviac penazi /ak si sikovna/ si zarobis na proviziach. ja napr by som takuto pracu robit nikdy nechcela. napr na takyto sposob funguje firma partners group

le27
autor
25. nov 2013

@macamac spokojna s foto? :D :D :D a tak obcas pisu, ze hladaju aj asistentov takzeeeeeeeee :-P

le27
autor
25. nov 2013

@barbs24 to je nieco podobne ako ti wellness poradcovia... ked nemas klientelu, nemas nic

barbs24
25. nov 2013

@le27 presne :] preto to prv musis robit na zivnost. ked si ten drzy typ, ktory si vie ziskat ludi, tak si ludi prilakas, a bude ti uz jedno ci to budes robit na zmluvu alebo zivnost, a ti co sa neosvedcia sami prestanu, alebo este v zaciatkoch ked zistia ze co to je za pracu, hned odmietnu :] mam znameho ktory takehoto poradcu robi, ale ma uz obrovsku klientelu, venoval tomu v podstate mladost, a teraz postupuje na vyssiu pozicu. ale takych ludi je malo. ja sama som si povedala davnejsie, ze toto urcite nie, aj ked som prilezitost mala..podla mna je to hlupost

le27
autor
25. nov 2013

@barbs24 Ja som raz nieco na tento styl robila, ale nemala som na to nervy ani srdce tych ludi klamat, nakolko sa snazili investovat aj to malo, co mali. Ja som to musela proste nechat, aj ked ma to vyslo dost draho. Nechcem rozoberat :(

zita19
25. nov 2013

@le27 Asistentka manazera. No fajnovy nazov na sekretarku. Zavisi od sefa a firmy. Ja som to robila pol roka a mala som pocit, ze ked pohnem prudsie hlavou bude mi v nej mozog hrkotat. Mna to nenaplnalo a ku koncu sraaaasne otravovalao. Zdrhla som z toho miesta hned ako sa dalo.

jinxixi23
25. nov 2013

hlavne zalezi pre aku firmu pojdes asistentku robit.... sice zijeme v zahranici, no kamaratka tuto pracu robi a teda robi to, co je napisane... odpoveda na emaily, telefonaty, stara sa chlapikovi o kalendar a proste organizuje mu cely pracovny zivot, bez nej je strateny.... a financne to ma velmi dobre ohodnotene...no ako vravim, zalezi aka company 🙂

seemani
26. nov 2013

@le27 ani jedna z týchto prác ti neponúka fix plat. Ide len o províziu, ktorá sa môže vyšplhať až do výšky 1000e 😀 Ide o telefonickú a mailovú komunikáciu, áno-zohnať skrz toho klientov a následne im ponúknuť nejaký produkt a až po uzatvorení zmluvy ti bude náležať provízia. Väčšinou ide o finančných poradcov alebo poisťovákov.. Preto je toho plný internet, lebo tam nie je fix plat, čiže zamestnať zadarmo sa môže hocikto. Províziu ti vypláca daná spoločnosť, s ktorou sa zmluva uzavrela. Napr. banka...

milan_branik
26. nov 2013

nechapem ako na taketo hlupe inzeraty ludia mozu reagovat......... vacsinou ked si ludia nemozu najst pracu idu do zahradnicia........ co tiez nieje vyhra

http://spravy.pozri.sk/clanok/Nedostatok-kvalif...

posielam iba cast clanku o podvodoch v inzeratoch

Vyhnite sa inzerátom ktoré na vás pôsobia neisto v autentickosti predávaných položiek (inzerent neuvedie,
alebo zámerne uvedie klamlivé základné dôležité podrobnosti o ponúkanom
tovare – napr. konkrétnu značku, fotografie sú rozmazané
a neidentifikovateľné, opakujúce sa ponuky inzerátov typ: práca cez
internet, práca z domu, wellness poradca, ponuka práce na doma, jedinečná
šanca a podobne

velmi dobry clanok a vela ludom moze pomoct preto uvadzam aj link

http://tlacovespravy.sme.sk/ts/2035/vyhnite-sa-...

zuzana323
26. nov 2013

@le27 neraguj na to! hovorim z vlastnej skusenosti,mam to za sebou...je to len klasicka pyramida,kde prides na pohovor,strasne ta budu motivovat,aky uzasny zivot ta caka,ze to je len a len na tebe.spociva to v tom,ze taketo iste inzeraty davas denne na internet TY a obnovujes ich stale,s tym,ze tam das svoje cislo a ludia budu volat tebe a budes s nimi rovnake pohovory robit aj ty! jedna sa o Family G,bratislava,je dost na nete o tom pisane,sama precitaj.ide o klasicku pyramidu,aby si stale lakala do kanclu ludi a ked podpisu zmluvu,za ktoru zaplatia proviziu 1000 €,aby dostali akoze obchodne "tajomstvo" ,ty by si mala mat akoze potom proviziu z nich,ked oni pozvu dalsich,ktori podpisu zmluvu..as tak dookola,ziadne peniaze z toho mat nebudes!!!!snad som ti pomohla a otvorila oci.. zial,z vlastnej skusenosti hovorim...a nie len mojej...

seemani
26. nov 2013

@zuzana323 presne tak, teraz som si spomenula, že som boal na jednom pohovore v BA na pozíciu takejto asistentky a tam sa mi dušovali aké je to super, a mala som si priniesť so sebou ešte jednu osobu, a na konci z nich vyliezlo, že musím zaplatiť 1000e, že to je vlastne zakúpenie licencie, aby som sa asistentkou mohla stať. A tá druhá osoba tam bola nato, aby sme spolu vyšpekulovali, kde tých 1000e zohnať. sme ich úúúplne vysmiali... 😀

luslus
26. nov 2013

ja som raz na nieco take reagovala, ide o zhananie ludi, tusim ziaden fix. neviem ci nejde nahodou o predavanie produktov herbalife alebo nieco podobne

zuzana323
26. nov 2013

@seemani presne tak...

seemani
26. nov 2013

@luslus je toho strašne veľa, na tomto sa niekto vie pekne nabaliť 🙂