Brigáda v zahraničí pre študenta

monikaaaaa12
15. máj 2023

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať či niekto z vás nevie o nejakej brigáde v zahraničí pre študenta na mesiac max 2. Kde by som si relane aj zaribila a neprerobila na strave a ubytovaní?🙂 ďakujem za rady.

anjelicek26
15. máj 2023

Tak v polnohospodarstve hladaju stale aj taketo kratkodobe brigady. Nech sa obrati na agenturu, oni jej nieco najdu... ano trosku nizsi plat bude mat, ale za to jej vybavia aj ubytko a aj zamestnavatela a papierovacky, takze tak no... len ci ma dieta "kapacity" 8-10h denne trhat ovocie ci zeleninu na poli... inak jasne klasika su aj kadejake kuchar-casnik-umyvat taniere v kuchyni ci v hoteli, ale tam im je 1-2 mesiace malo, to sa im ani papiere spravit neoplati, tam beru az vysokoskolakov tie 3-4 mesiace co maju...

mfilkova
15. máj 2023

poddonorska.sk

zuzinabila
15. máj 2023

@anjelicek26 ahoj,prosim vedela by si odporucit konkretnu spolahlivu agenturu?napr.aj v Nemecku kde zijes alebo aj inde.vdaka

anjelicek26
15. máj 2023

@zuzinabila tak uplne basic napr. Randstad

oli18
15. máj 2023

Ak je VS, tak skoly ponukaju brigady cez urad prace. Nech sa informuje na skole. Dobre platene su brigady v mekacoch.

klarisav
1. aug 2023

Dajte pozor na stranku “ponukapracevzahranici.sk” su to podvodnici, mna a mojho kamarata okradol o 350€. Tvari sa, ze zhana pracu a pri tom sa nic nedeje. Nic vam nezozenie. Same vyhovorky a stale posuvanie terminov. Je to uplny chudak, pretoze okrada studentov, ktori si chcu ist zarobit.