Chcem začať podnikať ale neviem v čom

kala
8. okt 2013

Kočky chcem začať podnikať ale ja neviem že v čom? skuste mi dať niejaké inšpiracie

marci77
8. okt 2013

mm..dobra otazka....to chce dokladny prieskum trhu a potom patranie, ci to a to na slovenskom trhu je a ak je, ci budes schopna konkurovat. Najlepsie je zacat podnikat v niecom, co ta bavi. asi som velmi nepomohla, ale to sa tazko radi .....dobre by bolo ist do velkoskladov, pripadne zohnat nejaky zahranicny zdroj a potom treba nastudovat vsetky zakony atd.....

luci78p
8. okt 2013

@kala a kde chceš podnikať??s čím približne???musíš mať neakú predstavu, aké máš moznosti - finančné hlavne na začiatok a tak ....

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simi222
8. okt 2013

ja tiež rozmyšlam,že začnem,mame z manželom s.r.o a chcem žehliarstvo otvorit.Ale strašne sa boim či to zvladnem,musiš zohnat priestor,nakupit pomocky,zohnat klientov a čakat či to pojde.Dobre podnikat,ked maš peniaze a nemusiš sa bat či začneš zarabat hned,tak ako ja peniaze nemam tak boim sa že sa zadlžim,a to mam 2 deti.Druha vec chcem si spravit kurz pedikerky,vraj to velmi ide,určite skusim aj ja ale ešte porozmyšlam čo.

marci77
8. okt 2013

@simi222 vela stastia, ja tiez uvazujem s cim zacnem, ale najskor s e-shopom 🙂 a co sa tyka ponuky tovaru - to este nie som rozhodnuta. Tak vela stastia zelam vsetkym, na porade su dobre diskusie, vraj 1rok je taky kriticky a ak prezijete - tak potom to uz pojde dobre 🙂

ziza
11. okt 2013

Lepsie podnikanie ako pre firmu MARY KAY na Slovensku este nie je, ozvite sa mi do spravy. je to idealne pre zeny s detickami

bublinaaa1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hwiezdinka
29. okt 2013

@kala ahoj, no tak tazko je zacat podnikat, ked nemas jasno v com 😉 Podla toho, co ta bavi a na co mas financie a suhlasim, ze si najprv treba urobit prieskum trhu. Mna osobne by bavil svadobny salon alebo svadobna agentura 🙂 Tak zelam spravne rozhodnutie a dobry biznis! 🙂

marinho
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela82
8. nov 2013

@marinho o čo konkrétne ide?Priznám sa,že som si to celé nepozrela...

slawana
29. jan 2014

Ahojte baby chcem zacat podnikat ...aranzerovanie svadieb... Je tu niejaka aranzerka svadobna alebo niekto s podobnymi skusenostami ?

lila77
29. jan 2014

@slawana ja som len pocula o jednej co skrachovala skerak sa to tusim volalo

slawana
29. jan 2014

@lila77 a kde posobil?

alosa78
30. jan 2014

@kala ahoj ak chces este zacat podnikat tak sa my napis na hurarova@centrum.sk

lara1507
1. mar 2014

@ziza Mňa to zaujíma. dostanem nejaké info?

kayus
3. mar 2014

Ak chcete podnikat... napiste mi na lukacova.karin@gmail.com a mozte sa pridat k nasmu, uz rozbehnutemu podnikaniu.

livi
6. mar 2014

@slawana ja som z okolia pp a poviem ti, že konkurencia je obrovská 😒 je tam niekoľko stálych svadobiek, ktoré sa snažia nejako prežiť. nie je to žiaden super biznis, viem to, pretože mám kamošku čo má svadobku v inom meste, ale je to sakra ťažké kvôli konkurencii. nemôže si dovoliť ani nikoho poriadne zamestnať a to je už zabehnutá a počas sezóny má toľko svadieb, že nevie, kde jej hlava stojí. treba ti kopec peňazí investovať do tovaru a to už na začiatku, aby si mala čo ponúknuť a samozrejme je ťažké ponúkať niečo, čo ešte nikto iný nemá. to už snáď v tomto biznise ani nie je možné

buba183
6. mar 2014

@marinho dobry den napiste mi o čo ide

slawana
6. mar 2014

ja som z okolia sl a tuna az taka konkurenica nieje-skor by som chcela najprv zacat s bizuteriu a popri tom aj tie svadobne vyzdoby-viem ze je to velka investicia ale je to nieco co ma bavi a poviem ti ze ani neocakavam velke zisky- oba aby som mala na poplatenie uradnych veci a trosku aby mi ostalo - vsnad po case by bolo lepsie- uz dlhsi cas chcem podnikat /robit sama na seba/ a toto je to co by som chcela robit

kuko85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reppka10
25. mar 2014

Ponúkam vám možnosť pracovať pre stabilnú nemeckú firmu, ktorá pôsobí na trhu v oblasti MLM 29 rokov. Za svoje 29 ročné úspešné pôsobenie na trhu vďačí firma jasne vízii, hodnotám a jedinečným faktorom úspechu. S inovatívnym marketingovým konceptom poskytuje firma šancu k pozitívnej zmene každému - nezávisle na doterajšom vzdelaní a odbornosti.
Hlavný sortiment firmy tvoria parfumy, kozmetické výrobky a doplnky stravy. Viac info cez IP.

ricola
29. mar 2014

@reppka10
@kuko85
@marinho Všetko sú sú to blbosti. 🙂

@kala na to ti nikto nedá odpoveď, lebo keby sme ju vedeli, začneme to robiť aj my 😀. Mala by si sa orientovať buď na to v čom sa vyznáš - t.j. čo si študovala, resp. vyučila sa, ak si niekde pracovala, v nejakej firme a máš cca prehľad, alebo v niečom čo ťa nesmierne baví. Napíš si na papier ku každému čo by to mohlo byť.

iamagel
12. apr 2014

Dobrý deň, ak chcete začať podnikať môžete ma skontaktovať na Iamagelsk@gmail.com

Pekný deň prajem.

livi
25. apr 2014

@slawana no ak ťa to baví, tak skús.. len to je podnikanie, ktoré ti naozaj zarobí max. tak na tie účty, a to len v období apríl-október... 😒

slimstar
6. máj 2014

@kuko85 to tvoje mlm je obycajna piramida. vobec to nie vhodne pre mamicky. chod s tym niekam!

kuko85
6. máj 2014

@slimstar
Pyramídu máš aj obyčajné zamestnanie, len si skús nakresliť organizačnú štruktúru, ak vieš čo to je.

Neprekrúcaj moje slová. Ja tvrdím že MLM je vhodné pre kohokoľvek, no nie každý je vhodný pre MLM.

Čo ta veta znamená? Znamená to, že MLM môže robiť ktokoľvek, mamička na materskej, dôchodca, dokonca aj človek so základným vzdelaním. Musí ale chcieť, mať nejaké ambície, a chuť učiť sa nové veci. To znamená robiť pre to niečo, nie čakať že ma niekto niekam postaví a povie mi čo mám robiť.

MLM je jednoducho základný kurz podnikania pre ľudí ktorý nechcú celý život stráviť za pasom, alebo pri montáži.

Keďže osoba ktorá založila toto vlákno písala, že chce začať podnikať, tak si myslím že to tu má čo robiť a isť niekam by si mala TY!

hameeda
6. máj 2014

@kala : jej ja by som mala napadov, a aj investorov, a aj presny plan,,,,no ale.........ked chces dobru radu obrat sa na zdruzenia zacinajucich podnikatelov, tam ti mozu pomoct, takto ludia ktory podnikaju a maju dobre a realne napady ti len tazko daju len tak tip,,,,take tipy su totiz drahe.......... 😉

jasminet
6. máj 2014

milujem taketo otazky - dajte mi tip a budem podnikat... podla mna zakladom uspesneho (ako tak) podnikania je aspon tusenie v com podnikat chcem, v com som dobra, ina, lepsia... ked to neviem a mam iba peniaze, to velmi nefunguje 😉

pacica
8. máj 2014

Mam miesto pre ludi,co chcu sa aktivne venovat v podnikani.ak sa tu niekto najde,urcite sa mi ozvite.takuto jedinecnu ponuku vam len tak nikto neponukne.

portret7
12. máj 2014

@pacica prosim si bližšie info do IP, dakujem