Dá sa zarábať online anketami?

9. okt 2021

Ahojte, zaujímalo by ma, ako sa dá zarábať online anketami, ktoré stránky sú na to najlepšie a koľko tak asi zarobiť za mesiac. A ako sa to vypláca, čítala som že cez pay Pál ale vôbec neviem ako si to založiť (ucet v banke aj internetbanking mám, ale IB moc nepoužívam)
Ďakujem.

lesana25
9. okt 2021

Ak ti stačí cca 50e do roka, obvykle vo forme poukazov, tak skús. Zarábaním by som to ozaj nenazvala.

autor
9. okt 2021

@lesana25 jasné, ja chápem, že to nie je zarábanie normálne, ale tak v MHDcke a tak to robiť môže pomôcť, nie? Len by ma zaujímalo, že s ktorými stránkami máte najlepšie skusenosti

baskustek
9. okt 2021

Je to hlúposť, tiež som sa na to dala počas materskej a nahovorila som aj manžela a potom sme sa toho nevedeli zbaviť, stále otravovali s nejakými anketami a reklamami. Za tri roky som si zarobila na nabíjačku na baterky, takže asi toľko k zárobkom 😄😄

lenuska9999
9. okt 2021

Ja som registrovaná na vyskumy.sk a narodnypanel.sk ... zarobiť si tam určite nezarobis, ale prilepšiť si môžeš. Napr ja vyplnam vyskumy cely rok a potom pred Vianocami vymením tie imaginarne peniaze za poukážky a ušetrím nejakú korunu keď kupujem darčeky. Ale bavíme sa len v desiatkach eurách... ale stalo sa mi napr, že ma už aj zo stránky vyskumy.sk pozvali na skupinový online rozhovor na nejakú tému a tam mi prišli potom reálne peniaze. Pr boli to nedávno telekomunikačné služby tam sa v prvej časti vyplnili dotazníky, v druhej bol ten rozhovor a prišlo mi 65 euro. Čiže myslím, že dá sa prilepšiť. Ale takýchto ponúk ti príde len zopár a tiež si vyberajú potom ľudí ktorí sa prihlásia.

nelca0510
9. okt 2021

Peňažné zarobím tak 40-50 eur za rok.

vasikita
10. okt 2021

Skôr by som odporučila Network marketing robiť to viete tiež popri práci, nepredavate žiadne produkty, a zárobok je určite vyšší ako pri vypĺňaní ankiet.

lenuska9999
10. okt 2021

@vasikita ako to funguje?

stary_ujco
10. okt 2021

@lenuska9999 otravujes reklamami ľudí kdekade po internete, fejsbuku, diskusnych fórach... A popritom si hľadáš ďalších ľudí, ktorí to budú robiť namiesto teba a tebe zarábať... 🙂

vasikita
10. okt 2021

@lenuska9999 napíšem vám do správy nakolko tu nechcem znižovať dojem, že niečo propagujem 😉

lenuska9999
10. okt 2021
stary_ujco
10. okt 2021

@lenuska9999 to bola odpoveď na tvoju otázku, ako funguje sieťový marketing... Ale pani vyssie ti to v správe určite opíše vzletnejsie a atraktivnejsie, len aby si sa pridala do úspešného teamu

lenuska9999
10. okt 2021

@stary_ujco jaj zle som to pochopila, myslela som si , že je TK mierne na mňa, že niekoho otravujem v diskusných fórach 😀 jasné tak klasická pyramída ako poistky, predaj kozmetiky, voňaviek atď.. všetky takéto ponuky začínajú rovnako.. ako sú ľudia vďaka tej práci "finančné nezávislí " 😀

vasikita
10. okt 2021

@lenuska9999 Vážená pani,
ad1 snažila som sa vám pomôcť a poradiť ako som sa ja dostala k príjmu, ktorý môžem robiť aj z domu či popri práci
ad2 nie som typ človeka, ktorý otravuje ľudí a nasilu im niečo ponuka ani vám som nič na silu neponúkala iba pozvala na prezentáciu
ad3 práve kvôli tomu aby som nespamovala či vyhla sa špekuláciám typu pyramída a podobne som tým neotravovala ostatných v diskusii
Takže v apriori na margo mojej dobrej vôle vám poradiť chcete zo mňa spraviť nekorektnu osobu, čo si vyprosim. To, že mne to finančnú a časovú slobodu zabezpečilo neznamená, že aj vám by to zabezpečilo a to som vám tam ani nikde netvrdila!
Takže vám prajem krásny zvyšok dňa a ďakujem za poučenie " za dobrotu na žobrotu. "

stary_ujco
10. okt 2021

@vasikita za snahu získať dalsiu ovecku do kosiara, iba bohapuste odmietnutie po odoslani generickej namotavky. Ze online stretnutie s obchodnym partnerom. ROFL

marca12
10. okt 2021

Ak mas cas sa tomu venovat vies sa potesit roznymi kuponmi,predplatnym casopisov a inymi vecnyni odmenami niektore stranky ponukaju aj financne odmeny. Volakedy,ked som mala cas,tak som skoro kazdy vyplnala a ziskavala odmeny. Hacik je v tom,ze vacsinu musis stihnut vyplnit,kym sa nenaplni kvota,cize co najskor ako ti pride. Velakrat pride doobeda a vecer idem vyplnit a uz je neskoro. Ale su aj take,na ktore mas cas. Urcite sa to oplati. Extra privyrobenie to ale nie je.
Vyskumy.sk,iprieskum.sk,slovensky narodnypanel,gfk prieskumy neviem ako presne sa vola ich stranka. Daj si do googla prieskumy a najde ti rozne

marca12
10. okt 2021

Este tato stranka mnforce-panel.sk/ tito posielaju peniaze na ucet. Nemusis mat payoal staci iban a este marketagent tam tusim tiez posielaju peniaze

vasikita
10. okt 2021

@stary_ujco prepáčte vážený pane, ale ja som jej neponúkala spoluprácu. Ja nepotrebujem žiadnu ovečku ani človeka do tímu či dačoho takého. Komentujete moje príspevky a pritom absolútne netušíte čo robím respektíve v čom si ja privyrábam. A áno v mojom svete mám aj obchodného partnera. Ale chápem vás skepticizmus ohľadom MLM ponúk a podobne. Tiež ich veľa dostávam a tiež som není zástancom respektíve prívržencom tohto druhu privyrobenie si (preto sa tým neživym).

stary_ujco
10. okt 2021

@vasikita takze network marketing sa uz po novom dištancuje od toho, ze je to vlastne MLM?

vasikita
10. okt 2021

@stary_ujco neviem ako to robia iné Network marketingové spoločnosti. Ja píšem o mojej skúsenosti a konkrétne mojom spôsobe zarábania. Ale je mi jasné, že najľahšie je každého hádzať do jedného vreca a skatulkovať. Dobrá rada pre budúcnosť najskôr zistite fakty alebo viac informácií pred tým ako začnete sa vyjadrovať k ľuďom v diskusii. Apropo kľudne prehladajte celý modrý koník či nájdete čo i len jeden inzerát alebo komentár, kde ponúkam spoluprácu alebo hľadám "ďalšie ovce" do tímu. Krásny večer vám prajem.

michaele
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecko154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lacnyonlineshop
15. jún 2023

@vasikita napísali by ste aj mne Prosím sko funguje ten network?☺️