Darček pre kolegyne - odchádzam z práce

1. feb 2023

Dajte prosim tip na darcek pre kolegyne, ktorym som bola veduca. Skvely kolektiv, odchadzam kvoli ponizovaniu stavov, kvoli zlemu vedeniu, s nimi som mala skvely vztah. Privitam aj vtipne darceky. Ziadne hrnceky, a osusky “najlepsia kolegyna” 😂😂 dakujem

ropucha6
1. feb 2023

Ked odchadzas, asi oni tebe kupia darcek, nie? 🙂 aspon teda u nas je to tak. Ale k veci, ja by som ich pozvala na obed/ranajky, proste nejake posedenie.

catlyn
1. feb 2023

Cokolady Merci

kitycat
1. feb 2023

Objednaj chlebicky a velku tortu

h2
1. feb 2023

U nás odchádzajúci donesie občerstvenie. Darček dostáva.

1ren
1. feb 2023

Ja ked som odchadzala, tak som upiekla cheesecake. Darcek na rozlucku mi dali kolegovia. Ale pamatam si, ze kolegyna, ktora tam pracovala dlhsie, kazdemu z nas dala pero s nasim menom. Bolo to mile.

pribinak
1. feb 2023

Neviem koľko vás je, ale 3-4 fľaše šampanského

moni2522
1. feb 2023

Ja keď som išla na materskú tak som upiekla koláč a objednala som pizze - spoločný obed.

autor
1. feb 2023

No… toto davam bezne pocas mesiaca ako motivacku, podakovanie alebo len tak, aby bola dobra atmoska. Chce to nieco lepsie, velkolepejsie 🥳🥳

jamidea
1. feb 2023

Kolegyna nam doniesla nausnicky, ona sama vyraba, druha dala cokoladu. Prip.maly kremik na ruky, to ma u kolegyn velmi velky uspech vzdy 🙂

rutyruth
1. feb 2023

U nás kolegyňa doniesla také malé fľaštičky tatranského čaju s rôznymi %.

dadula_15
2. feb 2023

Keď som odchádzala z predošlej práce, tak som kupovala akurát tak babám takú lepšiu kávu a hrnčeky, aby mali pamiatku. Nič nejaké veľké, také drobnosti, čo potešia 🙂

22abigail22
2. feb 2023

Ja som doniesla pagáče, zákusky a voňavé sviečky. 🙂

jesenzima
2. feb 2023

Podľa mňa ty by si mala dostať darček, keď už ... 🙃

9gabi9
2. feb 2023

Ja som pri odchode na druhú MD mala už len troch kolegov v rámci môjho tímu (žiaľ znižovali sa stavy). A keďže koláčiky nosím do práce bežne a obedy boli tiež na pravidelnej báze podľa príležitosti, tiež som sa rozhodla kúpiť im darček.

Kolegyne dámy dostali pohár na vino
https://www.bellarose.sk/dekorace/pohar-na-vino...

A kolega usb kľúč v tvare otvárala na pivo.
Máme veľmi dobré vzťahy a so všetkými sa poznáme dlho, takže som sa neobávala reakcie 😉 (hlavne pri tom usb 😁)