Dohoda o pracovnej činnosti

15. dec 2022

Pekný deň prajem. Po 6 rokoch v zamestnaní na pracovnú zmluvu na dobu neurčitú sa rozhodlo, že budeme mať nové zmluvy a to dohody o pracovnej činnosti . Prosím vás, aký je v tom rozdiel? Rada by som vedela skôr, ako to podpíšem. Ďakujem

katarinaba
15. dec 2022

No tak na toto by som nepristupila. Ak chcu, nech mi daju vypoved a odstupne. A hladala by som si novu pracu.
Praca na dohodu ta obera o zamestnanecke vyhody - stravne, dovolenky, narok na odstupne v pripade vylovede, vyhodit ta mozu v najlepsom po roku, lebo tieto dohody sa daju uzavriet na max jeden rok.
V ziadnom pripade nic o zmene pracovneho pomeru nepodpusuj. Ziadnu dohodu o ukonceni PP.

zuzickak
15. dec 2022

@katarinaba
Má pravdu, odstupné a nová práca

slavomira236
15. dec 2022

Vás chcú osrať..pardon za vyraz

autor
15. dec 2022

Úprimne ani mne to nevonia. Vraj podmienky budú rovnaké k tomu zvýšenie platu. Prácu si nemôžem veľmi dovoliť zmeniť, som HO, vo všetkom mi idú v ústrety, pracujem popri RD. Všetci, čo sme takto HO mame mať nové zmluvy. Neviem, čo robiť 🙄

zuzickak
15. dec 2022

Pri dohode nemôžu byť rovnaké podmienky ako keď máš tpp, klamú

zuzickak
15. dec 2022

A dohoda sa neráta ani do dôchodku

katarinaba
15. dec 2022

Teraz ti vo vsetkom vychadzaju, no chcu sa ta pekne zbavit. Ako som napisala, na dohode ta poslu elegantne do prdele takmer zo dna na den.
Riadny PP ani zmenit na dohodu nejde. Musi sa ukoncit. Na to, aby tak mohli urobit, musis s tym suhlasit. Tym sa pripravis o odstupne. Lebo vyhodit ta len tak jednoducho nejde. Musia mat na to dovod vymenovany v zakonniku prace.
Pozri, o robotu prides tak ci tak. To je moj nazor. Akurat prides o odstupne. Oni sa chcu zbavit ludi.

autor
15. dec 2022

@zuzickak ale vraj riadne sa platia odvody, tak nechápem prečo nie.

zuzickak
15. dec 2022

To ti už neviem povedať prečo, ale neráta
Plus ako ti písali ďalšie je to proste odrb na vás ako zamestnancov, naozaj na tvojom mieste nič nepodpíšem

autor
15. dec 2022

@katarinaba vďaka za koment . Naozaj sa v tomto nevyznám ani Google mi neporadil. Z vedenia mám úplne iné info ako tu, tak zrejme to nebude všetko pravda. Od januára chcú dať všetkých externistov na dohody o pracovnej činnosti...

katarinaba
15. dec 2022

Co to je externista?
Bud mas pracovnu zmluvu alebo dohodu o vykonani prace / pracovnej cinnosti. A medzi tym je radikalny rozdiel.
Pracovny pomer na dobu neurcitu je problem ukoncit zo strany zamestnavatela. Musia dodrzat vypovednu dobu, vyplatit odstupne. A tych dovodov je ozaj malo a tazko sa naplnuju. To, ze vykonavas HO v tomto nerozhoduje.
Teraz ti daju podpisat dohodu o ukonceni PP. Tym prides o vypovednu lehotu, o odstupne. Daju ti podpisat dohodu na max jeden rok, lebo zakon dlhsiu dohodu zakazuje. A tu uz mozu ukoncit dohodu podstatne jednoduchsie, bez naroku na odstupne. Cize kludne ta v januari poslu ...
Ja ti odporucam nic nepodpisovat a trvat na pokracovani pracovneho pomeru. A hladala by som si inu pracu v serioznej firme.

michaelammm111
15. dec 2022

@zuzickak a nieje to náhodou tak že pri dohode môže zamestnanec odpracovať max 350 hod za rok?

zuzickak
15. dec 2022

@michaelammm111 ja neviem ja som nič o odpracovaných dňoch ani hodinách nepisala

matik1
15. dec 2022

Pri DoPČ sa dôchodkové poistenie platí, takže do dôchodku sa Ti ráta

matik1
15. dec 2022

@zuzickak to nie je pravda, čo píšeš

matik1
15. dec 2022

@michaelammm111 toto platí pri dohode o vykonaní práce

terus00
15. dec 2022

Na dohodu o prac činnosti môžeš pracovať Max 10 hodín týždenne, takže aj plat by ti šiel dole, ak máš teraz plný úväzok

matik1
15. dec 2022

DoPČ v Tvojom prípade má nevýhody, ako písali ženy vyššie (okrem toho, že sa Ti neráta do dôchodku - to nie je pravda). Zároveň tu nemusí byť dodržaný ani stupeň náročnosti viď Zákonník práce, § 120)