Finančná správa - pohovor

13. sep 2023

Mam otázku. Co si myslite? Keď je vyhlásených viacero pozícii v danej oblasti, tak si môžem podat žiadosť aj na dve, tri? Ci iba na jedno. Pohovory sú na všetky v ten istý deň a v ten istý čas. Ci to ma zmysel, lebo pohovor bude ten istý na hociktore pracovné miesto. Ďakujem

hannulik7488
13. sep 2023

tak kludne si mozes poslat ziadosti do výberového konania na vsetky pozicie ktore chces 🙂 len asi by bolo dobre zavolat tej kontaktnej osobe, ktora je uvedená v tom vyberku, dole na spodku strany a informovala by som sa, ci to bude mozne stihnut...

autor
13. sep 2023

@hannulik7488 ku všetkým poziciam je uvedená ta istá osoba takže vôbec netuším co mam robiť. Nestačí poslať iba jednu? Ved keď ma majú zobrat tak ma vezmú aj na jedno miesto. Ďakujem pekne

hannulik7488
13. sep 2023

to uz je na tebe... posli si 1 ziadost a uvidis...

martinkah
14. sep 2023

Ja som tak bola, testy sme písali všetci naraz, tí, čo boli prihlásení na obe pozície, sme museli stihnúť napísať dva testy za ten čas, kým iní robili jeden test. Ústny pohovor bol jeden na obe pozície, tam bola rečo tom, o ktorú pozíciu mám väčší záujem. Všetko ale závisí od konkrétneho úradu a riaditeľa, ako to bude prebiehať.

martinkah
14. sep 2023

Určite sa informuj u kontaktnej osoby - pracovníčky z osobného úradu.

2lenka1991
25. okt 2023

@martinkah prosím ťa ja sa chcem spýtať pozvánka na pohovor ti bola poslana či automaticky keď si poslala žiadosť ideš na pohovor ďakujem

martinkah
25. okt 2023

@2lenka1991 bolo tam napísané, že pozvánky nebudú zasielané, že výberové konanie bude vtedy a vtedy, takže som tam šla bez pozvánky