Hanba na pohovore

6. okt 2022

Ako sa spamätať z hanby na pohovore? Myslim nato kazdy den a je mi z toho hlupo. Uviedla som že viem plynule po anglicky a aj viem, kazdy deň ho v práci vyuzivam. Na pohovore som totálne zamrzla, nezapamatala si otazku, kuskovala vety :( tak sa hanbím za seba. 😢 a to nie je jediná vec, ktorú som nevedela :( Ach..

zmrzlinka2021
6. okt 2022

Netrap sa, uz to nevratis spat. A mozno iba ty si to tak vnimala a oni to vnimali inac, ze ti to pekne ide.
Vzdy pred pohovorom sa treba prijemne uvolnit a povedat si - nejde o zivot, ide o h...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amarilka26
6. okt 2022

Poznam velmi dobre 🙂 isla som po materskej na pohovor, s nemcom ktory ma pozna, tak som cakala otazky typu ako sa mam, co maly atd...a on spustil riadny pohovorov. V tom moment ako keby ma niekto vypol, nevedela som ani ako sa volam 🙂 Nakoniec si ma vsak vybral dotycny nemec 🙂

nikpa
6. okt 2022

S tými ľuďmi z pohovoru sa už asi viac nestretnes, či? Takze sa nestresuj, nebola si tam určite jediná ktorá pohorela. Určite už na teba aj zabudli. Také veci sa stávajú 🙂

motolica
6. okt 2022

Vôbec sa netráp,robím dlhé roky na personálnom a je to úplne v poriadku 🙂skrátka niekedy to nevyjde a čo ? No nič,ide sa ďalej, stáva sa to úplne bežne 🙂 na pohovory chodia rôzni ľudia.... od Ezopov čo si dokážu vymyslieť snáď čokoľvek a majú patent na život az po tých,ktorí sú šikovní,ale niekedy pohoria. A je to aj na personalistovi,ako vie z tej situácie vyťažiť a vytiahnuť nenásilne čo potrebuje a keď treba trošku to aj otočiť na srandu, že sa nič nedeje, ak to aj nevyjde. Hlavu hore,nič nie je stratené 😉

alex49
6. okt 2022

no tak ťa nezoberú, ved sa nič nestalo, videli aj horšie pohovory

simkids
6. okt 2022

Kludne na to zabudni :D ja som raz dosla z kosic do blavy na pohovor, rano v blave sa ponukol kamos ze ma zvezie, no kym tam dosiel, tak uz som meskala, ale vosla som, vsak ked uz som sla tu dialku. A bola som taka nervozna ze moja anglictina bola prekryvana slovom "vlastne" dost casto :D Odchadzala som odtial jak uplne dilino. Bolo to pred 10 rokmi, teraz mi je z toho smiesne 🙂 kazdy pohovor ta niekde posunie a ponaucis sa, takze hlavu hore 🙂

54tinka54
6. okt 2022

Nerieš, na pohovore sa ráta s tým že zo stresu proste môžeš dostať okno 🙂 robila som recruiterku takže sa takéto veci stávali, neboj, nebola si prvá ani posledná 😀 kopec ľudí zostresuje a habká aj v rodnej reči, nie to ešte v cudzej

lija22
6. okt 2022

ahoj. uplne ta chapem. stalo sa mi to iste. jo proste trapas, nech to slak trafi

petamich
6. okt 2022

stava sa 🙂 vobec sa tym netrap

kukulienka999
6. okt 2022

Ja čerstvo po výške som sa rozhodovala medzi zahraničím alebo prácou na svk. Nedalo ml, šla som na pohovor na svk. Pri otázke how are you? Som ostala zaskočená a nevedela som dať zo seba jednu rozumnú vetu, nikto mi to nechcel doma uverit, lebo anglicky fakt viem😁. Taký stres som nemala ani na štátnici, lebo okrem školy som nikde nepoužívala angličtinu… proste dostala som facku, že to teraz budeme takto hovoriť? Keď si spomeniem, že som na pohovore hovorila o mojom psovi, ktorého zrazilo auto, a že som namiesto 3 hodin cestovala 5… 🙄🙄🙄dodnes mi je trápne 😁 V zahraničí som fungovala od prvého dňa s plynulou angličtinou bez problému😁 takze neboj sa, určite si nebola jediná. Máš úsmevnú príhodu a neskôr sa na tom zasmeješ, ako ja 😊

lienka.7
6. okt 2022

@kukulienka999 otázky typu how are you poznam velmi dobre 🙂 automaticky som vzdy odpovedala I' m fine and you? 🤣🤣🤣
Ono zvycajne stačí aby si hovorila hocičo, lebo podla toho zistia gramatiku aj to ake mas vyjadrovanie, stavbu voet a pod.... Ja som na pohovore piekla koláč, robila sprievodkynu ci ine "lahodky" 🙈🤣
Dokonca raz sa mi stalo na pohovore, ze bolo dopredu upozornenie ze pohovor bude vedený v AJ, no personalista mi povedala ze ona vie len základy a veri mi, ze viem teda lepšie ako ona 🤣🤣🤣

evkamotka
7. okt 2022

@lienka.7 kamoska sla do korporatky s tym, ze uvadzala nj a holandsky, cely pohovor po slovensky a personalistka jej vraj veri 🙂 och ta mala stastie (aj ked by vedela)

bashee
7. okt 2022

Chyby nerobi len ten, kto nerobi nic. Hlavu hore, ja to iste na svojom prvom pohovore ako mlada zaba. Hanba na tri zimy, ale poucila som sa, spoznala svoje slabiny. Dnes, po 10 rokoch som na pohovore jak torpedo s kludom anglicana (na vonok), rokmi vychytavam nedostatky. Ale stale sa ucim a stale som nervozna. Je to ok. 🙂👍

viky173
7. okt 2022

Mne sa toto stalo dokonca po slovensky 😀. Proste den blbec a tak sa mi plietol jazyk a zakoktavala som sa, pritom sa mi to vobec bezne nestava. Este aj slova sa mi plietli. Musela som posobit akoby som si daco supla pred pohovorom 😂 Dnes sa uz na tom smejem, ale celkom Ta chapem, ze po tom zazitku mi tiez nebolo dvakrat do spevu 🙂 Takze neboj nic, chce to len cas a ine trapasy a clovek na to zabudne, resp. bude na to spominat ako na usmevnu prihodu 🙂

gertrudaosem
7. okt 2022

Na pohovoroch takmer každý klame v tom, ako ovláda jazyk 🤣 prípadne niečo iné.

domi235
9. okt 2022

Nič si z toho nerob, musiš sa len otukat na pohovoroch, a ten stres postupne opadne. 👌