Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám prácu na doma, ale nie predaj kozmetiky

pajinka21
28. júl 2019

Ahojte Mamini, som na Materskej a nejaké € by mi veľmi pomohli, neviete prosím Vás o nejakej Overenej práci na doma? Ale nemyslím predaj kozmetiky a rôzne produkty na predaj... Ďakujem 🙂

kesymoniki
18. aug 2019

@thoughtfulweirdo ja v ničom neklamem, môžme sa kľudne osobné stretnúť a môžem ti všetko, čo tam píšem dokázať, ja mám čistý stit

kesymoniki
18. aug 2019

@thoughtfulweirdo ako čo je na tom, že má to naozaj oslovilo? A to z som o tom nemala ani páru, to je tiež pravda, ty si išla do školy a už si všetko vedela? Noc ťa tam nenaučili? Ja keď som išla do autoškoly, tak som šoférovať nevedela a predstáv si, že má to tam naucili

kesymoniki
18. aug 2019

@thoughtfulweirdo a to, že si každým pracovným dňom zhodnocujem účet, viem tak isto dokázať a provízie sú úplne iné ako v ostatných mlm spolocnpstiach

kesymoniki
18. aug 2019

Z mojej strany už na ďalšie domyslajuce reakcie neodpisujem, o rok sa ozvem, že ako mi to podľa vás neveriacich Tomášov nefunguje🙂

evittam
18. aug 2019

@thoughtfulweirdo To mas zbytocne v jej pripade...😀😉

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam toto nepíšem reakciu na žiadnu predchádzajúcu vymyslajucu si informáciu o mne a mojej práci......ty musíš mať buď ťažkú schizofréniu a keď nie, tak musíš tým ženám, v diskusiách, v ktorých si, tlačiť do hlavy dobré kaleráby😂stačilo mi pozrieť si tvoj profil....

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Ja urcite nemam schizofréniu a uz vôbec nikomu netlačím nic do hlavy. Mne je tu xy zien a nielen tu vďačných za pomoc minimalne pri MD ci podpore a viac nemienim s tebou diskutovať.
Inak co v mojom profile nasvedcuje schizofrénii a nejakým kalerabom?!🤣🤣
Zena zachovaj si posledny zbytok nejakej sebaucty a prestaň zosmiešňovať samu seba tym ze zbytocne a nesmiestne kydas na slusnych ludi co su tu roky a roky pomahaju nezistne a odborne vo svojom voľnom case inym. To je len rada. Mne je fuk co napise osoba ako si ty. Tie ostatné vedia kto som a ako som im pomohla. Pekny vecer.

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam o vedomostiach možno nie, ale o povahe áno😁 aj mne sú tu ženy vďačné za právne informácie týkajúce sa podpory a ďalších rôznych veci a čo? Nechválil sa tu tým🙂

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
18. aug 2019

@kesymoniki V profile mam par receptov...A uz som sprosta a schizofrenicka lebo nezdieľam tvoje nadsenie pre FOREX a nejaku samozvanu akademiu a mlm. 😂😂😂 A ja sa chváliť nemusím. Nemam preco. Mne su ľudia vďačni sami od seba lebo im pomáham.
Fakt si cim dalej tym zábavnejsia.

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam nemala som to namysli, ale nevadí....vôbec teraz nepíšem reakciu na mňa a na FOREX, ale však to by si mala vedieť, keď si tak vysoko vzdelaná🙂 týka sa to čisto len tvojho profilu

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam a ja som nenapísala, že si sprostá, aspoň vidno ako prekrucas😁a čo má schizofréniu spoločne so mnou a s forexom a mlm? Nastuduj si, čo to schizofréniu je, asi ti tieto informácie unikli😁

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki V profile mam par zdielanych receptov. Ano bavi ma piect. Je to moj relax. Nema to nic a mojim vzdelaním. Ale to niekto mozno nepochopí.

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Ja viem veľmi dobre co je schizofrénia. Naštuduj si sama a potom študuj profily inych. Mna napríklad tvoj ani nikoho na tomto fóre nezaujima. Nema prečo.😉

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam ty si mi sama napísala, že si ho mám pozrieť🙂ty ináč dobre ľúbiš všetko prekrúcať čo si tak všímam🙂

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Nikde nic neprekrucam. A uz vôbec som ti neodporúčala riešiť moj profil. Skus čítať s porozumením co pisem.

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam nie, tak si prečítaj celú našu konverzáciu...

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Skus to sama. Si sa pytala kde radim odborne-odporucila som ti aby si si to nasla sama. Spomínam niekde moj profil...... nikde.

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam a dá sa nejako inak pozrieť, v ktorých diskusiách si, než cez tvoj profil....prepáč, nemám to tu za tie roky preluskane tak ako ty...a áno, čítala som si našu konverzáciu a na veľa miestach prekrucas to, čo som.napisala🙂

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Nikde nic neprekrucam. A ano da sa to a nemusís mať nič preluskane. Staci vedieť používať webové stránky a funkciu "lupa"-t.j.hladat. Vsade to funguje rovnako 😉
Ale pisala si ze uz tu tiez roky radis pod inym nickom takze základy určite ovladas. Mozem vedieť ten nick? Nakolko ak radis uz roky ohľadne podpory a právnych veci tak by som ta mala poznat podla nicku.

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam nikdy som to týmto štýlom nevyužívala, takže sa ospravedlňujem za moju neznalosť🙂
Áno, som tu už roky a Radim iným, vďaka mne veľa žien dostalo maximálnu možnú podporu u a ďalšie veci sme spolu riešili so zienkami, ale ja sa tu tým chváliť nepotrebujem🙂a môj nick ti neprezradím z mojich osobných súkromných dôvodov a nemá to nič spoločného z forexom ani z mlm🙂

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Ja sa ani nikde nechválim. Len som to podotkla. Ja pomaham podobne. Tak sa skryvaj ďalej. Moja debata s tebou skoncila. Este raz pekny zvyšok víkendu.

dminika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbora1989
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli