Hľadám prácu na doma, ale nie predaj kozmetiky

pajinka21
28. júl 2019

Ahojte Mamini, som na Materskej a nejaké € by mi veľmi pomohli, neviete prosím Vás o nejakej Overenej práci na doma? Ale nemyslím predaj kozmetiky a rôzne produkty na predaj... Ďakujem 🙂

kesymoniki
18. aug 2019

@thoughtfulweirdo ja v ničom neklamem, môžme sa kľudne osobné stretnúť a môžem ti všetko, čo tam píšem dokázať, ja mám čistý stit

kesymoniki
18. aug 2019

@thoughtfulweirdo ako čo je na tom, že má to naozaj oslovilo? A to z som o tom nemala ani páru, to je tiež pravda, ty si išla do školy a už si všetko vedela? Noc ťa tam nenaučili? Ja keď som išla do autoškoly, tak som šoférovať nevedela a predstáv si, že má to tam naucili

kesymoniki
18. aug 2019

@thoughtfulweirdo a to, že si každým pracovným dňom zhodnocujem účet, viem tak isto dokázať a provízie sú úplne iné ako v ostatných mlm spolocnpstiach

kesymoniki
18. aug 2019

Z mojej strany už na ďalšie domyslajuce reakcie neodpisujem, o rok sa ozvem, že ako mi to podľa vás neveriacich Tomášov nefunguje🙂

evittam
18. aug 2019

@thoughtfulweirdo To mas zbytocne v jej pripade...😀😉

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam toto nepíšem reakciu na žiadnu predchádzajúcu vymyslajucu si informáciu o mne a mojej práci......ty musíš mať buď ťažkú schizofréniu a keď nie, tak musíš tým ženám, v diskusiách, v ktorých si, tlačiť do hlavy dobré kaleráby😂stačilo mi pozrieť si tvoj profil....

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Ja urcite nemam schizofréniu a uz vôbec nikomu netlačím nic do hlavy. Mne je tu xy zien a nielen tu vďačných za pomoc minimalne pri MD ci podpore a viac nemienim s tebou diskutovať.
Inak co v mojom profile nasvedcuje schizofrénii a nejakým kalerabom?!🤣🤣
Zena zachovaj si posledny zbytok nejakej sebaucty a prestaň zosmiešňovať samu seba tym ze zbytocne a nesmiestne kydas na slusnych ludi co su tu roky a roky pomahaju nezistne a odborne vo svojom voľnom case inym. To je len rada. Mne je fuk co napise osoba ako si ty. Tie ostatné vedia kto som a ako som im pomohla. Pekny vecer.

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam o vedomostiach možno nie, ale o povahe áno😁 aj mne sú tu ženy vďačné za právne informácie týkajúce sa podpory a ďalších rôznych veci a čo? Nechválil sa tu tým🙂

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
18. aug 2019

@kesymoniki V profile mam par receptov...A uz som sprosta a schizofrenicka lebo nezdieľam tvoje nadsenie pre FOREX a nejaku samozvanu akademiu a mlm. 😂😂😂 A ja sa chváliť nemusím. Nemam preco. Mne su ľudia vďačni sami od seba lebo im pomáham.
Fakt si cim dalej tym zábavnejsia.

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam nemala som to namysli, ale nevadí....vôbec teraz nepíšem reakciu na mňa a na FOREX, ale však to by si mala vedieť, keď si tak vysoko vzdelaná🙂 týka sa to čisto len tvojho profilu

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam a ja som nenapísala, že si sprostá, aspoň vidno ako prekrucas😁a čo má schizofréniu spoločne so mnou a s forexom a mlm? Nastuduj si, čo to schizofréniu je, asi ti tieto informácie unikli😁

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki V profile mam par zdielanych receptov. Ano bavi ma piect. Je to moj relax. Nema to nic a mojim vzdelaním. Ale to niekto mozno nepochopí.

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Ja viem veľmi dobre co je schizofrénia. Naštuduj si sama a potom študuj profily inych. Mna napríklad tvoj ani nikoho na tomto fóre nezaujima. Nema prečo.😉

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam ty si mi sama napísala, že si ho mám pozrieť🙂ty ináč dobre ľúbiš všetko prekrúcať čo si tak všímam🙂

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Nikde nic neprekrucam. A uz vôbec som ti neodporúčala riešiť moj profil. Skus čítať s porozumením co pisem.

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam nie, tak si prečítaj celú našu konverzáciu...

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Skus to sama. Si sa pytala kde radim odborne-odporucila som ti aby si si to nasla sama. Spomínam niekde moj profil...... nikde.

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam a dá sa nejako inak pozrieť, v ktorých diskusiách si, než cez tvoj profil....prepáč, nemám to tu za tie roky preluskane tak ako ty...a áno, čítala som si našu konverzáciu a na veľa miestach prekrucas to, čo som.napisala🙂

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Nikde nic neprekrucam. A ano da sa to a nemusís mať nič preluskane. Staci vedieť používať webové stránky a funkciu "lupa"-t.j.hladat. Vsade to funguje rovnako 😉
Ale pisala si ze uz tu tiez roky radis pod inym nickom takze základy určite ovladas. Mozem vedieť ten nick? Nakolko ak radis uz roky ohľadne podpory a právnych veci tak by som ta mala poznat podla nicku.

kesymoniki
18. aug 2019

@evittam nikdy som to týmto štýlom nevyužívala, takže sa ospravedlňujem za moju neznalosť🙂
Áno, som tu už roky a Radim iným, vďaka mne veľa žien dostalo maximálnu možnú podporu u a ďalšie veci sme spolu riešili so zienkami, ale ja sa tu tým chváliť nepotrebujem🙂a môj nick ti neprezradím z mojich osobných súkromných dôvodov a nemá to nič spoločného z forexom ani z mlm🙂

evittam
18. aug 2019

@kesymoniki Ja sa ani nikde nechválim. Len som to podotkla. Ja pomaham podobne. Tak sa skryvaj ďalej. Moja debata s tebou skoncila. Este raz pekny zvyšok víkendu.

dminika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbora1989
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylwerka
15. apr 2022

@3009 treba ziskavat ludi ale to hlavne tu spomenute nebolo pociatocna investicia aby clovek zacal zarabat a ani to nie je iste ci sa ta investicia vobec vrati

sabinkanovak1
31. júl 2022

Ahojte, aj ja ponúkam pracu na privyrobenie si vo firme LR, viem, ze niektori ludia su proti katalogovemu predaju, no peniazky na viac sa vzdy zidu 🙂 ak mas zaujem o blizsie info kludne mi napis ss 🙂