Home office práca

levany81
15. mar 2024

Ahojte dievčatá, poradite mi niektorá pracu na doma, kariéra, aj profesia je denno denne prelustrovana, zatiaľ nič nenachádzam, neviem kde ešte hľadať, mam SŠ, ovladam prácu s PC, nemecký jazyk, Excel, Word, časovo sa viem prispôsobiť najlepšie práca cez tyzden, som z okresu BN

martinkatinka
15. mar 2024

Telefonistka.
Ziadne specialne programy?

magic08
15. mar 2024

@levany81 uprimne, s tym čo ponukas, ťažko niečo najdes.

nikdenikto
15. mar 2024

Ten nemecký jazyk je fajn na pozíciu klientskeho pracovníka. V podstate ty nemusíš vyvolávať ľuďom, ale oni tebe ak majú nejaké otázky/problém

justxme
15. mar 2024

Úprimne, kamarátka robila 3 roky takú prácu z domu kde prepajala hovory. Potrebovala na to len cudzí jazyk. Každopádne mala.rozne zmeny, aj cez deň aj večer, dokonca v noci. Na to aká to bola práca to bolo ohodnotené dobre, ale musis si proste odsedieť celých tých 8 hodín pri PC v tichej miestnosti, nemôžeš mimo prestávky odbehnúť. Za tie roky sa nikam neposunula, v týchto prácach nie je veľký kariérny či platový rast. Nakoniec prácu zmenila a chodí niektoré dni aj do kancelárie, hovorí že to mala spraviť už dávno ...

levany81
autor
15. mar 2024

@magic08 pracujem v administratíve, základy účtovníctva, a to môžem hľadať prácu mimo domu, ale nechcem, vyhovuje mi momentálne práca z domu

magic08
15. mar 2024

@levany81 tak potom nerozumiem, pracujes z domu, vyhovuje ti to a hladas pracu z domu?

alenka551
15. mar 2024

tak vies, tebe sa moze zdat, ze toho ponukas dost, ale to su vsetko take veci, co v podstate vie ponuknut kazdy uchadzac o zamestnanie.

stvura
15. mar 2024

@levany81 no skus Tcom, oni velmi vela hladaju s nemcinou, alebo Uniqua...moja sesternica tam robi a ma presne to vsetko co ty...ta nemcina ale musi byt fakt plynula, nie ze poviem jednu vetu

missviolet
15. mar 2024

@stvura v UNIQUE nikto nema 100percent HO. teta tam robi 10r, tyzden chodia do office, tyzden doma, striedaju sa skupiny

stvura
15. mar 2024

@missviolet uz firmy rusia 100percent, aj ja mam uz len 50...ale da sa dohodnut na telework alebo ine podmienky, aj my mame vo firme ludi co vykazali vysiu vzdialenost (vzali ich pocas Korony) a chodia mozno raz do mesiaca.

lina26
15. mar 2024

Ahoj,ak mas dobru nemcinu a chces pracu z domu, tak sa da v T-cku /Deutsche Telekom
u nas velmi casto hladame na nove pozicie ludi s nemcinou,konkretne ja som na finance, ale pracujem z domu, niekedy office, ale to je na tebe, kludne sa ozvi ak by si chcela vediet viac 😉

levany81
autor
15. mar 2024

@magic08 áno, spravujem mužovi sro admistrativne a chcem niečo čím si viem ešte zarobiť, keďže momentálne je toho málo, stíham s prehľadom

levany81
autor
15. mar 2024

@lina26 rada sa dozviem viac

missviolet
15. mar 2024

@stvura ja netvrdim, ze take firmy nie su - moja vlastna ma vidi tak 4x do roka. len teda ze uniqa ten 100% neponuka 🙂 ale priblizne ten 50% tny 🙂