Koľko si mám pýtať za doučovanie angličtiny?

5. okt 2022

Dobry den, chcela by som Vas poziadat o radu ohladom ceny doucovania. Som ucitelka ANJ a budem doucovat jednu ziacku na poziadanie rodica. Bude to jedenkrát do tyzdna na 60 minut a online. Vedeli by ste mi prosim Vas poradit, kolko si mam vypytat na hodinu? Absolutne totizto netusim, kolko by to malo byt, nechcem, aby sa rodic nejako urazil alebo ci nahodou neocakava nejaku nizsiu sumu, kedze sa akoby "pozname" zo skoly....Dakujem Vam za kazdu odpoved. Daniela

lindous
5. okt 2022

Ja keď som nastavovala cenu, pozrela som si na stránke doučma za koľko asi doučujú ľudia v mojom okolí s takou kvalifikáciou a skúsenosťami ako mám ja a podľa toho 🙂

ada_alica
5. okt 2022

Medzi 5-10 eur

andreakg
5. okt 2022

My sme online doučovanie z angličtiny platili 10 eur

terez246
5. okt 2022

Ja beriem 10 za 60 minút osobného stretnutia, ale dochádzam za klientom. Za online som.dávala cenu 8.

zuzanka.zuzu
5. okt 2022

v podstate mi je jedno, koľko by si pýtala (i keď tu je to iné keďže sa poznáte zo školy), ja si sama nastavím cenu a podľa toho hľadám.... VŽDY sa zatiaľ našiel niekto kto bol ochotný robiť za toľko a zároveň spĺňal všetko čo som požadovala 😉 ale tak na MK ideálne 20e/hod 😀 už som raz prispievala do jednej témy a baby sa predbiehali ktorá má drahšieho doučovateľa 😀

tortelinka
5. okt 2022

@ada_alica 5 eur za hodinu? Fakt? Nechápem

kittykat22
5. okt 2022

@ada_alica ty si asi nikdy nic nedoucovala ani nikdy neplatila sukromne hodiny. Ja platim za profi ucitelku 20eur na hodinu. Akych 5 eur? Urcite 10 - menej ani nahodou. A to je minimal.

luccija
5. okt 2022

Pozri si inzerciu...neviem z akeho si kraja...min 10 eur.

lenvam
5. okt 2022

@zuzanka.zuzu aha už to začína 😁

autor
5. okt 2022

@lindous To je dobry napad, dakujem 🙂 mozem sa opytat, kolko si bravala ty a ci si mala aj online hodiny?

autor
5. okt 2022

@terez246 Rozumiem, cize ked ide o online doucka, tak znizujete cenu 🙂

autor
5. okt 2022

@luccija Zvolen 🙂

lindous
5. okt 2022

@autorka Ja mám síce iný predmet, ale ako študentka som doučovala vysokoškolákov (iba online, myslím, že na kvalite to neubralo nič, vždy boli všetci spokojní a skúšky dopadli vždy dobre) za 8-10€/60min (tú nižšiu cenu som dávala pri dvojhodinovke), teraz keď už mám po štátniciach, tak som zvýšila na 10-12€/60min.. ale to mi všetci z fakulty, ktorí tiež doučujú hovoria ako veľmi som pod cenou, no mne to nedá 😅 a ešte by som doplnila, že pri angličitine by som zohľadlnila aj úroveň, inak by som si pýtala za ZŠ a inak za prípravu na C1 maturitu napr.

autor
5. okt 2022

@lindous Dakujem za odpoved 🙂 islo by o ziaka v 5.rocniku ZS 🙂 co citam aj na internete, tak tie ceny sa realne pohybuju nad 10 eur a ja som sa bala, ze 6 eur si vypytat je vela🙄

nikaeli
5. okt 2022

Minulý rok som platila dcére (ZŠ) za matematiku 10€/1hod. Prešov. Dcéra chodila k nej domov.

autor
5. okt 2022

@nikaeli Rozumiem, dakujem za odpoved, cize v pripade online znizim cenu 🙂

abbey1
5. okt 2022

Prečo chceš za online znížiť sumu? Veď budeš platiť elektrinu, plus používať svoj notebook či počítač. Určite by som s cenou za online nehýbala dolu a v žiadnom prípade by som neišla pod 10 eur.

matenka
5. okt 2022

Mojej dcere platim pripravu na strednu skolu matematika/ sjl, obidve si pytaju 15 eur za hodinu, bratislavsky kraj

sialenaveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terez246
5. okt 2022

Áno, v podstate odrátam tú cestu autom za klientom a čas na cestu. 😊

autor
5. okt 2022

@nikaeli Dakujem za odpoved 🙂

autor
5. okt 2022

@abbey1 Uprimne mi to je trosku blbe pytat od niekoho viac penazi, ked sa pozname skrz jej syna ako ziaka...ale asi mas pravdu, ked vacsina pyta tak okolo 10 eur...

autor
5. okt 2022

@matenka Dakujem za odpoved 🙂

savanna
5. okt 2022

Ja by som neznizovala cenu len preto, ze ide o niekoho znameho. Namahu predsa musis investovat rovnako, ci je znamy, alebo neznamy. Za 6 eur by sa mi ani ucebnicu nechcelo otvorit, musis predsa zapocitat aj nejaku pripravu, stravis nad tym predpokladam viac casu ako len 60 minut. No a ked vidim, ako sa tomu moja online lektorka nemciny venuje - ci uz priprave, kontrole uloh, vyhladavaniu online cviceni, atd...nevidim dovod, preco by za online hodinu mala byt sadzba nizsia.

kvet123ka
5. okt 2022

12-15e Bratislava.

ivka225
6. okt 2022

Vsimni si, kolko berie za hodinu instalater, vodar, kominar, automechanik ... a vsimni si ich a svoju kvalifikaciu.

ankare
6. okt 2022

10€ pytaj

kikavadi
6. okt 2022

V Bratislave platim za online hodinu so slovenskymi lektormi anglictiny 15-25€, konverzácie.

ivangeline
6. okt 2022

Tiez okolo 10e..Ked das menej...uz to bude o tom,ze je to zlavaa. ;)

zuzuliennka1
6. okt 2022

15€ minimalne. A nechapem, preco online menej, skor naopak - musis sa pripravit inak, nez nazivo, platis elektrinu, mas vl. pocitac,…Nepodliezaj cenu, lebo nicis trh.