• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám nárok na dovolenku po rodičovskej dovolenke?

21. novembra 2016 
@zalka ahoj tak som s tym co si mi poradila a vypocitala bola za mzdovou a ze nemam pravdu,ze za 2010 mam narok len 10 dni a 2013 ze 12,5 dna a hotovo lebo ze materska neboli skutocne odpracovane dni :frowning2: tak uz neviem ako sa mozem "dopatrat" pravdy,zevraj to povedali na inspektorate prace...len aby si vedela ze to tak zevraj nie je...ale aj tak vdaka lebo mne to tiez tak logicky ide co si mi napisala...
11. júl o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jasta2 hm.. stovkám som rátala dovolenky, a pravdu som mala ja, a toto jej inšpektorát, tak by som šla k nej, vytočila číslo na inšpektorát .. a komunikovala pred nou ..
11. júl o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zalka ja ti verim a vdaka moc ako som ti uz pisala....
12. júl o 06:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, možem Vás aj ja poprosiť o radu? Tiež riešim dovolenku. Na 1. materskú som nastúpila 24.5.2011 do 16.1.2012, potom som bola na rodičovskej a hneď som šla na 2. materskú 26.10. 2013-20.6.2014. Medzi Rd a MD som nepracovala. Este pred 1. MD mi zostalo 11 dní dovolenky. Od 1. septembra nastupujem spať do práce. Moja otázka je: Aký nárok mám dovolenku? Podľa zamestnávateľa je to len 8 dní, ktoré si mám hneď vyčerpať. Ďakujem za radu. Jana
15. aug o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@salatik84 Ak si nevyčerpala ani tých 11 dní čo ti zostalo pred oboma MD tak máš na ne nárok plus na ďalšie dni počas oboch MD. Čiže alikvotne za obdobie od 24.5.2011-16.1.2012 a potom taktiež od 26.10.2013-20.6. 2014. Čiže určite omnoho viac ako len na 8 dní....
15. aug o 16:27  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evittam Ďakujem za radu. Už musím nájsť len odvahu a nejako si to vydiskutovať so zamestnávateľom.
15. aug o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@salatik84 A akú odvahu? Čo ti patrí podľa zákona to ti patrí! Ak necháš so sebou "zametať" a budeš držať ústa, tak sa potom nediv, že si to zamestnávateľ dovolí.....
16. aug o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zalka vy viete poradiť ohľadom vzniknutej dovolenky. Ja som nastúpila po 2 materských za sebou do pôvodného zamestnámaveľa. Po mojom naliehaní mi nakoniec vypočítali dovolenku ako som zistila, že mám nárok. Ale mňa zaujíma a neviem sa nikde dopátrať, či je niekde aj v zákonníku či dovolenku za to obdobie mi môže zamestnávateľ ďalej prenášať do ďalšieho roka, či je to v zákone nejako špecifikované. Lebo mne zamestnávateľ nechce preplatiť ani jeden deň a pritom nás núti si vyčerpať všetko.
Ale kedže sú mesiace, kedy nám zakazuje, napr.teraz v decembri...potom január, ferbruár, marec tak aj nestihnem všetko si vyčerpať. a od Nového roka mi opäť nabehne nových 25 dní. Za materskú mi vzniklo 50 dní dovolenky+ za už rok 2016 mám ďalších 16 dní. Tak mi ide o to či je to niekde spomenuté, že či sa taká dovolenka za roky 2012,2013,2014 prenášať do ďaľšieho roka. A či má nárok ma nútiť si ju čerpať. napr: že teraz musím byť celý mesiac doma. ďakujem za každú radu.
13. okt o 22:39  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@erika009 no tak oznám zamestnávateľovi čerpanie dovolenky, za rok 2016sa ti vie preniesť dovolenka do roku 2017.
S tou dovolenkou za rok 2016 vie manipulovať zamesntávateľ ale ak ti nenariadiil čerpanie strarej dovolenky tak môžeš ju čerpať ty podla svojho uváženia , sama vidíš ak mu oznámiš teraz že od 14.11. budeš čerpať dovolenku ..t j. 30 dní vopred tak sa môže aj na hlavu postaviť ... malo by byť jeho snahou aby si si dovču starú vyčerpala teraz a nemala ju v decembri ...
obranuj sa týmto §§
§ 113
(2) Ak si zamestnanec nemôže vyčerpať dovolenku v kalendárnom roku preto, že zamestnávateľ neurčí jej čerpanie, alebo pre prekážky v práci na strane zamestnanca, zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi dovolenku tak, aby sa skončila najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho roka. Ak zamestnávateľ neurčí zamestnancovi čerpanie dovolenky najneskôr do 30. júna nasledujúceho kalendárneho roka tak, aby zamestnanec vyčerpal dovolenku do konca tohto kalendárneho roka, čerpanie dovolenky si môže určiť zamestnanec. Toto čerpanie dovolenky je zamestnanec povinný oznámiť zamestnávateľovi písomne, najmenej 30 dní vopred; uvedená lehota môže byť so súhlasom zamestnávateľa skrátená.

(3) Ak si zamestnankyňa (zamestnanec) nemôže vyčerpať dovolenku pre čerpanie materskej dovolenky alebo rodičovskej dovolenky ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, nevyčerpanú dovolenku jej (mu) zamestnávateľ poskytne po skončení materskej dovolenky alebo rodičovskej dovolenky.
13. okt o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dobry den. Viete mi niekto poradit vo veci, ze by slobodna matka mala mat narok o 2 dni viac dovolenky v praci? povedal mi to kamarat, ze to u nich v praci tak je, a chcela som si to overit, alebo zistit o aky zakon alebo o co konkretne sa to opiera, aby som to mohla vyargumentovat v praci, ak na to skutocne je narok... ak sa tomu niekto rozumie a poradi, tak dakujem :slight_smile:.
19. okt o 12:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maryzabeth Neexistuje žiadny zákon na to aby mala slobodná matka viac dovolenky ako vydatá matka. Ani nevidím dôvod. Podľa ZP máš nárok na 20 dní dovolenky, od 33 rokov na 25 dní dovolenky. Môže to byť upravené internými smernicami firmy - môžeš mať aj viac dovolenky ale určite nie menej. Čo sa týka štátnej správy, učiteľov a podobne - tam je to tiež ešte inak upravované. Čiže to čo ti povedal nejaký kamarát majú možno v ich firme upravené podľa interných smerníc zamestnávateľa alebo odbormi.
19. okt o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dobre, dakujem za informacie, ja sa ho este skusim opytat nech zisti cim to maju podlozene oni. Zatial dakujem :slight_smile:
19. okt o 13:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak sa tu ajde niekto skusený :slight_smile: vie mi povedať v mojej situácii ako to e s dovolenkami?
Trvalý prac pomer, nárok už 25 dní dov...od 25.5.2016 som PNk rizikové tehu do 13.11 a priamo nastúpila na materskú dovolenku.
Za materskú sa mi teda ráta akoby som bola normálne v práci a za PNku(5 celých mesiacov+pár dní) mi niečo strhnú?
Ďakujem pekne
21. nov o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martuska2 Zamestnancovi, ktorý splnil podmienku odpracovania aspoň 60 dní v kalendárnom roku, za ktorý sa dovolenka poskytuje, môže zamestnávateľ krátiť dovolenku za prvých 100 zameškaných pracovných dní o jednu dvanástinu a za každých ďalších 21 zameškaných pracovných dní rovnako o jednu dvanástinu, ak v tomto kalendárnom roku nepracoval z dôvodu dôležitých osobných prekážok v práci, medzi ktoré patrí aj trvanie dočasnej práceneschopnosti.
Ak zamestnanec splnil podmienku odpracovania aspoň 60 dní v danom roku, dôjde ku kráteniu dovolenky, len ak zamestnanec zameškal 100 dní z dôvodu trvania práceneschopnosti. Dovolenka sa zamestnancovi nekráti za obdobie dočasnej pracovnej neschopnosti vzniknutej v dôsledku pracovného úrazu alebo choroby z povolania
21. nov o 18:12  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok