Máte skúsenosti s prácou a životom v zahraničí v teplých krajinách?

annayyyy
26. mar 2019

Ahojte 🙂 , mám na vás takú maličkú otázku .Žije tu niekto z vás v zahraničí v teplých a slnečných krajinách ? a aj tam pracuje? .. Chcela by som ísť s priateľom žiť na pár rokov niekde kde je slniečko a náisť si tam aj prácu 🙂 .. najlepšie by bolo , keby to neni moc ďaleko od Slovenska .. letom do 4 hodín .. a aspoň trošku aby sa tam hovorilo anglicky 🙂 .. dúfam že mi niekto poradí , lebo hľadám to už na nete asi 3 dni :P

kikaaa444
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zic
26. mar 2019

Tak neviem, na vyber vela destinacii nemas... Z voleja ma napadla Malta (blizko, anglictina)... Gibraltar a potom uz asi iba blizky vychod...

amiga
26. mar 2019

Možno Cyprus, ale nežijem tam.

zuzipolo
26. mar 2019

@annayyyy sestra žije na Cypre,ale nie je to zrovna veľmi blízko..

zuzinapipina
26. mar 2019

@annayyyy kamoska isla na Maltu, isla na 3 mesačný kurz a potom si nasla izbu aj robotu. Mala však dopredu niečo nasporene, robotu si však našla behom mesiaca 😊chodila po hoteloch a roznasala životopisy 🙂 veľa šťastia 🥠

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amiga
26. mar 2019

@zuzipolo Myslím, že nejaké 2 hodiny letecky z BA. Bola som tam dávnejšie. Podľa mna je to celkom blízko a autorka hľadá niečo do 4 hodín, takže to môže byt pre ňu ok. Je tam úradný jazyk grécky, ale dosť sa používa aj angličtina.

zuzipolo
26. mar 2019

@amiga ja sa nehádam ;)

amiga
26. mar 2019

@zuzipolo Veď ani ja nie 😉