Moderátor chatu - skúsenosti

10. okt 2022

Čauko dostala sa ku mne ponúka robiť moderátorku chatu. To že tam pôjde aj o erotiku je mne úplne jasné a predsudky nemám. Je to robota z domu čo je super ale mňa zaujíma že cez koho to robíte či lepšie Cloud alebo chatujuci a teda keď tam bude každý deň tie tri štyri hodiny že kolko reálne viem zarobiť? Na chatujuci píšu že 400 za týždeň tomu neverím zaujíma mňa že koľko sa dá? Díki moc budem rada keď napíšete babulky mi viac o tejto robote

rodinka
10. okt 2022

Tiež som na to reagovala.. Ale potom som zistila ze je to aj o erotike... Už si mala videohovor cez Skype s nimi???

janai1
10. okt 2022

@rodinka žiaden videohovor tam nie je 😀

rodinka
10. okt 2022

@janai1 ja keď som reagovala na ich ponuku, tak mi prišiel email že najskôr si musím zavolať s nimi cez Skype (videohovor) aby ma zaučili a vysvetlili ako to bude ďalej.

liloastitch
10. okt 2022

@rodinka nie je to videohovor, len ti cez skype pošlú prezentáciu kde je všetko popísané. Nevoláš s nikým. Potom robíš test.

Zarobíš podľa toho koľko robíš. Na tých 500€ som nad tým ozaj sedela tak 8 hodín denne.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liloastitch
10. okt 2022

500 za mesiac, za týždeň to je nemožné. Lebo tebe sa to ráta od počtu správ. Za každú správu nejaké centy. A občas nemáš aj pol dňa do čoho pichnúť lebo nikto nechatuje. Najlepšie sa robí večer a v noci. Ja som robila cez chatujuci.

calmmeadow
10. okt 2022

a čo to je ten moderátor chatu presne,ak sa môžem opýtať?Čo by bolo tvojou úlohou vlastne?

janai1
10. okt 2022

400€ za týždeň vieš zarobiť ak sa tomu budeš venovať tak 10 hodín denne a nie 3-4

dadka3450
10. okt 2022

Robím oboje 2 roky kľudne mi napis súkromnú správu

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liloastitch
10. okt 2022

Hlavne pozor, vyplácajú síce raz do týždňa, ale až keď máš zarobených minimálne 50€... Ty si platená od počtu poslaných správ jedna správa nejakých 10 centov, už si to presne nepamätám . Ono ti to správy počíta automaticky, dôležité je mať na to kľud a priestor. popri dieťati sa ti to nebude dať robiť, musíš sa sústrediť, takže maximálne keď bude spať. A vravím cez deň je to mŕtve máš jednu správu za pol hodinu aj to preháňam, najväčší boom prichádza po piatej a večer od nejakej ôsmej do štvrtej rána.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liloastitch
10. okt 2022

Prepadnúť to neprepadne.ked bude nad 50€ pošlú

nnnuuunnn
10. okt 2022

Je to anonymne? Či majú moje meno? Údaje..?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vevuska2018
8. nov 2022

@rodinka s nikym nebudete telefonovat ani mat videohovor jedine oni vam poslu formulare a nieco o tom ako to mate vykonavat tu pracu na konci toho je test ten musite vypisat a odoslete ho tomu kto vas bude zaucat. Potom vam posle prihlasovacie udaje prve tri very spravis s nou ako vzor. Potom mas podmienku za prvych 24 hodin musis napisat 50 sprav alebo ako to bolo uz si to nepamätám presne. No a potom uz len pises ako ty uznas za vhodne. Ked chces vela zarobit tak pises vela jed ti staci trochu tak trochu. Ale minimum na vyplatenie je 30€ tyzdenne ak ich nespravis tak sa ti prenasaju dovtedy pokym to neurobis potom ti pridu na ucet 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
8. nov 2022

Ano, môžeš to nahlasovať

vevuska2018
8. nov 2022

No mala by si to nahlasit supportovi takze si u chatujucich. A ty to zapises. Lebo zase po tebe moderator by mal problem chapes?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka201289
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka201289
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leo25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
primadona
20. nov 2022

@liloastitch ahoj daš mi prosím bližšie info o tej praci?dakujem

leo25
22. nov 2022

@liloastitch ahoj presne tak cez obed je to mŕtve ledva jedna správa alebo pár správ a potom nič najlepšie je úplne ráno alebo podvečer po tej 17 do polnoci a po polnoci ale mne sa vidí že aj keby som chcela mega správ urobiť denne tak ma nepustí asi veľa moderátoriek tam píše a potom malo správ chodí