Moderátor chatu

29. apr 2023

Ahoj baby,

robíte niektorá túto prácu? Ak áno, sú lepší Chatujúci alebo Cloudworkers? Naozaj je pracovná doba flexibilná? Ak by som sa povedzme 4-5 dní neprihlásila, nebudú robiť problémy a naháňať ma?

Ďakujem vopred za skúsenosti.
(PS: viem že sú tu už takéto témy, ale nie sú moc aktuálne ☺️)

caroline_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
caroline_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorka_33
29. apr 2023

A kde takúto prácu zoženiem?

janai1
29. apr 2023

Robila som u oboch, u chatujuci je to jedno a u cloudworkers si musíš zapisovať zmeny

caroline_
29. apr 2023

@janai1 a co sa tyka platu, cloud ti vyhovuje viac, ci?

janai1
29. apr 2023

@caroline_ v chatujuci sú príplatky v cloud nie

autor
29. apr 2023

@janai1 zapisovať zmeny v akom zmysle? Veď oni vidia koľko som prihlásená, či? A v Cloudworkers je to ako platovo ak sa smiem spýtať

janai1
29. apr 2023

No v normálnom zmysle. Otvoríš zmenovku, prihlásiš sa na zmeny a vtedy musíš byť prihlásená a odpisovať. Ak neprídeš treba sa ospravedlniť a zdôvodniť to

autor
29. apr 2023

@janai1 a aké dlhé sú tie zmeny? 4,6,8 hodín? A ak sa neprihlásim na žiadne povedzme celý týždeň, tak sa nič nedeje? A ešte otázočka, pokiaľ rozprávam plynule anglicky, mám možnosť u nich odpisovať aj na správy zo zahraničia? Predpokladám, že tých je viac ako slovenských 😅

vevuska2018
29. jún 2023

Mňa by aj zaujímalo, tie ostatne platformy okrem chatujuci a cloudworkers tá ABC a ešte je vraj nejaká 4 na Slovensku viete aj o nich, že ako to funguje?

stanuska
25. nov 2023

@vevuska2018 aj mna by zaujímalo aká a tá Abc funjguje?

vevuska2018
26. nov 2023

@stanuska wed to práveže neviem

vevuska2018
26. nov 2023

Práveže musíte písať po slovensky Lebo píšete na slovenskom chate nemáte pravdu. Slovenskýxh správ je najviac. Anglických je tak max 1 až 2 za celý jeden deň. Ďalšie je to na vás ako si nastavíte zmeny, či si dáte 5 hodín musíte tam proste byt počas toho, ako si tie zmeny zaznacite

stanuska
26. nov 2023

v chatujuci budu robiť problémy lebo tam musí byť 100 správ týždenne ale to už vy viete potom kolko sráv napíšete za dalšie dni , v cloudworkers vôbec ked aj nič za mesiac to je na vás