Na aký repas kurz sa oplatí ísť?

michaelamd
1. sep 2017

prosim poradte mi na aky repas kurz sa oplati ist ? preplatia ich aj viac urad prace ci iba jeden ... kto ma skusenost ?

katka2602
2. sep 2017

@marusia12 áno bola a ako som písala vyššie, končím túto diskusiu. Tu sa rieši iná téma a to REPAS nie protesty. Pekný zvyšok dňa prajem.

marusia12
2. sep 2017

@katka2602 určite 😀

katka2602
2. sep 2017

@marusia12 Máš chuť sa s niekym hádať? 😅 Vybrala si si zlú osobu. Papa 😂

jeennyv
2. sep 2017

@bykaterina ked som s tym robila tak nam bezne ludia z malych miest povedali, ze referentky na up, ich usmernili ze proste pre ich urad sa to uz vycerpalo a teraz neschvaluju...a ze budu prispevky, ale o nejaky cas...alebo, ze ked nespadaju do momentalne zvyhodnenej skupiny musia pockat

bykaterina
2. sep 2017

@jeennyv ja chodím kde je určený upsvar. Ja viem Ako to bolo aj pred mnohými rokmi sme si skrátka rovni a rovnejší 😉

3petka
2. sep 2017

@michaelamd ahoj necitala som všetko. Preplácajú aj nad 29 rokov. Preplatia ich aj viac len nesmú byt toho istého alebo podobného zamerania. Je na tebe koho si vyberieš len poskytovateľ musí mat certifikát že môže niečo take poskytovať. A čo je najlepšie si musis ty vybrať. Čo je pre teba najlepšie a v budúcnosti využiteľné.

vagomilan1
31. aug 2018

Z iného súdka, čo sa týka online a "nových skúseností" je podľa mňa super aj https://www.learn2code.sk/ kde tiež preplácajú kurzy. Skusil som pár, super.