Nájde sa tu sestrička pracujúca na dialýze Logman?

laura164
19. jún 2020

Ahojte, je tu sestrička pracujúca na dialýze Logman? Našla som inzerát, že hľadajú sestričku a chcela by som vedieť ako to tam funguje v reáli. Pracovný čas, náplň práce, počet pacientov na 1 sestru atd. Ďakujem krásne ❤️môžte aj súkromnú správu

janinah
19. jún 2020

@laura164 nie som tam sestra,ale otec tam chodí a mám tam sestričky kamarátky,majú super kolektív a nevidím,že by odtial niekto odišiel...a práca taká,ž e mňa by velmi bavila...napájajú na stroje pacientov,beru odbery,vážia pacientov,píšu do pc zaznamy.....nočné mavali,ale už nemajú,presťahovali sa do väčšieho a nie sú potrebné,zvladaju počet pacientov,raz nezvladali a mali nočnú 1x v týždni....je ich tam dosť a nevidím,že by behali a nevedeli kam skôr skočiť,čo na iných odd. som videla...kamoška vraví,že najhoršie je,že niekto tam chodí roky a potom raz nepríde,lebo zomrel...ale aj transplantujú /nie oni priamo/ a potom sa vytešujú,ak sa transplantácia podarí...za mňa krásna čistá práca

laura164
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
19. jún 2020

sanitarov maju,pribuzni tam nemôžu byť,otec aj s chrípkou resp. nachladený tam bol s rúškom,čas zmien neviem,počet postelí je rôzny

laura164
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz