Nástup do zamestnania pol roka po pôrode

janka08
11. dec 2007

Ahojte najde sa tu nejaka mamicka ktora nastupuje do prace po pol roku???

mirko06
11. dec 2007

po pol roku nie, ale po roku a pol ☹

janka08
autor
11. dec 2007

Ahoj a Mirko s kym ostal domka??

mirko06
11. dec 2007

ide do súkromných jasličiek, nemám ho s kým nechať.

sofik
11. dec 2007

Ja osobne by som to asi nezvladla ist do prace po pol roku a odist od dietata. Nemyslim to zle ale kazdy ma na to svoj nazor. Drzim palceky aby to dopadlo bez placu a nervov. 🙂

mirko06
11. dec 2007

sofik: ja idem po roku a pol a tiež to nezvládam, ale bohužiaľ, z niečoho musíme splácať hypotéku a ešte aj žiť...
myslíš, že mi to nerve srdce? ale ako sa hovorí, ty kto si bez viny, prvý hoď kameňom...
myslím, že toto janka08 nepotrebuje počuť, ona to vie...

janka08
autor
11. dec 2007

A uz zacal chodit do jasliciek???Sofik dik

mirko06
11. dec 2007

ešte nie, od nového roka, som zvedavá.
našťastie sme sa so šéfom dohodli na takom režime, že uvidíme, či malý nebude veľa chorý a nebudem s ním viac doma ako v práci a podľa toho upravíme režim. aj tak už veľa vecí robím z domu, tak snáď to pôjde nejako skĺbiť.
malý je teraz v najkrajšom veku, nechcela by som to úplne prepásť.

susik77
11. dec 2007

ahoj, ja nastupujem po 2 rokoch-na ciast.uvazok.tiez chcem dat malu do sukrom. skolky 😎

janka08
autor
11. dec 2007

Ja nastupujem asi v marci ale este nad tym fakt velmi rozmyslam ☹ Velmi nechcem ale koli miestu:Ju malemu si zozenieme asi nejaku pani.Nad jaslickamy so nejako ani neuvazoval 😒

mirko06
11. dec 2007

janka08: je lepšie si v takomto veku zohnať opateru ako jasličky, aj keď to vyjde oveľa drahšie čo viem...

sofik
11. dec 2007

Ja som to nemyslela zle len so napisala svoj nazor. A asi tiez by som rozmyslala nad opatrovatelkou ako jaslicky.

janka08
autor
11. dec 2007

To som este nezistovala.Chudatko moje nechcem ist od neho.A este ho aj kojim tak budeme musiet prejst na flasu neviem si ani predstavit.Hroza ☹

mirko06
11. dec 2007

sofik: my sme to tak aj pochopili 🙂

janka08
autor
11. dec 2007

Sofik a ty az po troch rokoch???Mirko06 a babku nemate???

sofik
11. dec 2007

Planujem takto ale planujeme hypoteku tak mozno aj ja sa poponahlam do prace skor. Ja mam tu vyhodu ze mi zamestnavatel drzi miesto do 3 roku dietata.

mirko06
11. dec 2007

janka08: nie sme z ba a maminu mám ešte nadlho zamestnanú a druhá babka nám žiaľ zomrela mesiac po narodení malého. ale bola z východu, takže tiež by nemohla pomôcť...

sofik
11. dec 2007

Ved to ak babky nemozu...

janka08
autor
11. dec 2007

moja mama je tiez este zamestnana pracuje v skolke ale bude k nemu chodit aj moj otec takze opatrovatelka len v nutnom pripade ale aj tak obcas bude.A odkial z vychodu bola babka?Sofik to mas dobre

sofik
11. dec 2007

ja mam tiez rodicov z vychodu.

sofik
11. dec 2007

Vranov nad Toplou 🙂 🙂 🙂

mirko06
11. dec 2007

z krompách bola svokra a zvyšok rodiny máme v poprade

janka08
autor
11. dec 2007

A preco ste sa tak daleko podeli???

mirko06
11. dec 2007

sofik: tak to je fakt poriadny východ 😀

mirko06
11. dec 2007

janka08: manžel tu žil už dlhšie, kvôli práci tu vlastne bol a ja som inak zvolenčanka a tiež som sa tu po škole zamestnala a v druhom zamestnaní sme sa s manželom spoznali...
tak preto sme tu. ale som povedala, že kým malý pôjde do školy, chcela by som odtiaľto preč.

janka08
autor
11. dec 2007

A kde chces ist

mirko06
11. dec 2007

to je ešte ďaleko, ale možno ani nie... manžel povedal, že mu zvolen veľmi sedí, má tam aj možnosť zamestnania vo svojom odbore a firme, ktorú pozná, tak uvidíme...

sofik
11. dec 2007

Tak to ano vo vacsich mestach je aj vacsia moznost zamestnat sa.

seki
12. dec 2007

ahoj
ja tiez uvazujem o navrate po polroku ☹. Skoda ze aj hypoteky nechodia na matersku :(. My sme zatial uvazovali ze by ostal s nim doma muz, kedze to vychadza mne lepsie. Babky mame daleko a zas najradsej by sme boli keby bol doma s niekum z nas aspon pokial sa to bude dat zvladat. Tiez riesim otazku ako papanie, kedze kojim. Vie papat aj z flase on je aky obojzivelny 🙂 v nemocnici ho naucili na flasu a doma si zvykol na didku a sem tam ked treba to zvladne z flase aj teraz. Al euvazovala som o skorsom zaveddei prikrmov a isla by som do roboty ked by papal 2 prikrmy a to by mu zvladol dat aj muz a kojila by som rano a ked sa vratim z prace. Ak su tu take maminy ako ste riesili toto vy?

petrushka
20. aug 2008

Babule, aj ja asi pojdem do prace. mala bude mat 7 mesiacov. Stale sa utesujem, ze aj ja som sla do jasli ked som mala 8 mesiacov a som ok. Ludia tu na vychode maju strasne divne nazory. Za sociku davali takto deticky do jasiel, a teraz, ked je doba tazsia, tak ma dobre neobvinia aka som hrozna matka.

malena
16. sep 2008

Ja si neviem predstaviť odísť od malého bábätka, snad jedine v prípade, že by sme nemali čo do úst.

Moja maličká má cez 1 a 1/2 a už som rozmýšlala, že by som ju dala do jasliečiek a ja sa zamestnala ,dcérka je veľmi spoločenská a je rada medzi detmi, ale stále váham a chcem zájsť k detskému psychologovi, aby mi poradil, či je to OK.
A než k tej práci príde, bude mať už pomaly 2 roky.