Okresný úrad - prijímacie testy

mmm2mmm
5. aug 2022

Ahojte, chcela by som sa spýtať niekoho kto pracuje na okresnom úrade - (vnútorné oddelenie) na písomné testy ktoré sú súčasťou prijímacieho konania, test je zo znalosti zákonov prosím Vás tie otázky sú zamerané na základné pojmy prípadne viac na paragrafy alebo ako ? Lebo naštudovať si cca 10 zákonov je dosť a rada by som prišla pripravená nie len to natipovala ...ďakujem

mataoa
2. feb 2024

@mmm2mmm ahoj, zistila si napokon ako to prebieha? mna čaka na týžden pohovor a neviem čo si tam všetko zapamatať DAkujem

mmm2mmm
autor
2. feb 2024

@mataoa ahoj, test ktorý som písala ja bol dosť zo zákona (základné pojmy minimálne ak vôbec ) napr aká je lehota na podanie nejakého prostriedku , aké má právomocou ten a ten

mataoa
2. feb 2024

@mmm2mmm bola forma výberu spravnej odpovede? podarilo sa ti urobiť ten test? a ustna časť ako prebiehala? stalo sa aj také niečo že kandidát nemal ani jeden bod z testu? mam pocit že pisomnu časť vôbec neurobím a ani k ustnej sa nedostanem Dakujem

mmm2mmm
autor
2. feb 2024

@mataoa kto mal koľko bodov hovorili individuálne takže netuším či bol niekto kto mal 0
Ja som tiež nenapísala ten test chýbali mi nejaké 3 body, a áno odpovede si krúžkovala , takže neviem aká bola potom ústna časť v každom prípade držím Ti palce 😉

mataoa
3. feb 2024

@mmm2mmm neverím, že prejdem testom Svagrina ide taktiež ale ona sa nonstop učila zakony naspamať Ona ide naistotu, že ju vezmu lebo je všetko nabiflena Ja mam ešte 2 týždne dcerku doma lebo je chorá Dakujem za informácie

mmm2mmm
autor
3. feb 2024

@mataoa hmm.. niekedy na tie testy chodia aj ľudia ktorí tam pracujú na zastupovanie dlhodobej PN a podobne a teda u takých by som povedala že idú na istotu ....švagriná ak urobí testy tak určite pôjde na ústny pohovor ale tam je to viac menej už o sympatiach a celkovom dojme test môže napísať viac ľudí....mám známu ktorá test iba nastupovala a spolu a ňou ďalší 4 ľudia ...vybrali ju ...a to doteraz nevie ako sa tam dostala 😀😀takže hlavu hore no stres ešte stále to môžeš byť aj ty

mataoa
3. feb 2024

@mmm2mmm ešte sa chcem opýtať, možnosti výberu spravnej odpovede sa líšili minimálne alebo boli odpovede odlišné? ak natipujem dobre tak to budem cela happy :D pracu potrebujem Tak hadam ak nie túto pozíciu tak nejakú inú si najdem v čo najkratšom čase

mmm2mmm
autor
3. feb 2024

@mataoa ako ktoré ale väčšina sa líšila minimalne