Otvorenie si účtovníckej firmy

30. júl 2022

Nabrali ste odvahu a začali ste robiť účtovníctvo?
Ako dlho Vám trvalo, kým sa začalo o Vás vedieť a mali ste prvých klientov?
Neľutujete, hlavne teraz, keď sú zmeny pomaly každý deň?
Veľmi zvažujem, že sa do toho pustím, ale mám aj trochu strach..

melanta
30. júl 2022

Akože účtuješ roky a chceš sa osamostatniť? So toho by som išla. Alebo sa chceš naučiť účtovníctvo a začať ho robiť. V druhom prípade to budú roky práce. Ja by som si totiž účtovníctvo nedala robiť niekomu, kto nie je macher. A ak nováčikovi, tak takému, ktorého dozoruje skúsený účtovník.

autor
30. júl 2022

@melanta Viem robiť účtovníctvo, ale mám už svoj vek /k 50tke/, chcela by som ísť touto cestou, ale nejak sa bojím, že čo keď toto a hento a tamto...

melanta
30. júl 2022

A čo že máš 50. To máš 15 rokov aktívnej práce pred sebou. To je dosť dlho na to, aby si išla do niečoho nového či do podnikania. Obavy, že čo ak, sú logické, aj ja som ich mala keď som išla podnikať. Ale otvorene, čo horšie ako neúspech sa ti môže stať. 😉

autor
30. júl 2022

@melanta No ten vek som napísala pre ozrejmenie situácie, že už nie som mladá 20 ročná, ktorá by sa do niečoho takéhoto hrnula bezhlavo a bez rozmyslu.

melanta
30. júl 2022

Ja som išla do podnikania po tom, čo som bola 20 rokov zamestnanec. Takže za mňa vek ozaj nie je problém. Robím headhunting a stretávam sa s tým, že ľudia aj po 50 menia život a job. Prečo nie. Takže podľa mňa smelo do toho.

maxxim
30. júl 2022

Netreba sa bat toho čo sa stane ak to urobite... Treba sa bať čo nastane ak to clovek neurobí. Ja som tiez dlho vahal a vydal som sa na cestu samostatnosti, je to niekedy boj, niekedy vyse hlavy, ale, to ale je pekne... Vsetky inakosti ako klasicky zamestnanec... Trva to nez budes mat meno...ale neboj sa a choď do toho🙂...
Mozno i ja vyuzijem vaše sluzby🙂

autor
30. júl 2022

@melanta @maxxim Ďakujem Vám obom za podporu, asi som potrebovala trochu nakopnúť a uistiť, že váhanie a strach je ok...

melanta
30. júl 2022

Držím palce 😉

maxxim
30. júl 2022

Kludne mi napis ss..ak teda chces...
Mozme o tom viac prebrať, akou formou to chces riesit...a hlavne pár vzacnych informací..🙂na zaciatok

autor
30. júl 2022

@maxxim Napíšem večer, ak môžem 🙂

maxxim
30. júl 2022

Samozrejme, ze môžte🙂