Pohovor v banke

zuzanat
2. jún 2013

Ahojte, chcela by som vas poprosit o pomoc, najma tie, ktore pracujete v banke. Bola som pohovore v jednej banke, postupila som do druheho kola, z coho mam velku radost. Pan riaditel mi povedal, ze na pohovore budeme skusat modelove situacie..aby som si pozrela produkty banky. Chcu vediet, ako viem predat produkty. uz sme to skusali aj na prvom pohovore, ale prosim vas o rady, ako napr. odlahcit situaciu, ked pride nejaky klient s jednoduchou transakciou a ja sa chcem dozvediet nieco o jeho situacii, aby som vedela co mu ponuknut... Je to pre mna velmi dolezite, pracu si hladam uz skoro rok, preto proste musim uspiet 🙂 Vopred dakujem za kazdy jeden nazor 🙂

nikus1988
23. dec 2014

dakujem vam velmi krasne 🙂

zuza8
31. dec 2014

Ahojte chcem sa spýtať, či niektorá z vás robila pohovor do Prima banky a ako asi prebiehla, ak áno. Ďakujem za každú odpoveď

ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunshineka
5. jan 2015

@haslerka27 koli tomuto neznasam chodit do banky.naposledy,ked som rusila sporiaci ucet a pani sa ma vypytovala na co idem peniaze pouzit a milion dalsich otazok,myslela som,ze jej jednu uvalim.snad moja vec,co idem robit s mojimi zarobenymi peniazmi.na toto by sa mali pani manazeri zamerat ako nenutene ponuknut klientovi produkty.lebo vdaka tymto vasich hovadskym otazkam uz dva roky nechodim do banky a uz teraz sa bojim dna,kedy budem nieco od banky potrebovat

radoslava25
26. jan 2015

@zuza8 ja idem zajtra na pohovor do prima banky v PO a po tomto tu čo som si prečítala sa obávam ako to zvládnem..

zuza8
27. jan 2015

@radoslava25 a mas aj nejaku prax cca 1 rok, leno ja som uz 2x poslala ziadost a nic.

radoslava25
27. jan 2015

@zuza8 v banke priamo ne ale ako fin. poradca, a poviem Ti nemas za cim lutovať,ja som rada, že ma nezobrali...je to práca ako fin. poradca akurát že sedíš na pobočke a keď nemáš ludi obvolávaš podla tel. zoznamu a núkaš produkty...

andrea561
26. feb 2015

kocky a mozete mi napisat cca co sa pytaju na 1.pohovore, idem na buduci tyzden do csob 🙂 dakujem

piacere
26. feb 2015

@andrea561 mňa sa pýtali tie klasické somarinky (kde sa vidíte o 5 rokov a prečo ste sa rozhodli, že chcete pracovať v ich banke atď.), potom sa ma pýtali, aký je rozdiel medzi kreditnou a debetnou kartou, aký je to hypotekárny a spotrebný úver.

andrea561
26. feb 2015

@piacere mozem sa ta prosim ta spytat co si odpovedala na otazku preco si maju vybrat prave teba? a co ta zaujima na takej to praci? uz mam pripravene skoro vsetko ale tieto otazky mi nejdu :( DAKUJEEEEM 🙂

lenka21081982
20. mar 2015

Ja som pozvaná v pondelok na pohovor na pozíciu bankový poradca na pobočke v Martine, pohovor sa koná v Žiline. Máte niekto skúsenosť? Po tom čo tu čítam to nie je boh vie čo no asi to vzdávam. Predajcu som už robila ale nikto mi nestál za chrbtom a províziu ak som spravila som ju dostala a nie keď sa nepodarí tak človek je napomenutý takou formou....

nikitka444
28. máj 2015

@zuza8 ahoj,chcela by som sa opytat aky bol pohovor v Prima banke a ci ta prijali.dakujem

zuza8
28. máj 2015

@nikitka444 Ahoj pohovor bol len cez telefon a to nebolo bohvie čo, len čo vás motivuje k tejto práci, ste si vedomá čo táto práca obnáša, prečo ste sa rozhodli pre túto prácu, čo je dôležité pri predaji produktov zisťovať u ľudí, predstava platu, dĺžka a doprava do práce a takéto drísty, takže som to bojkovtovala cez telefón.

nikitka444
28. máj 2015

@zuza8 lebo mne dnes volali,ze si ma našli na profesii a spĺňam ich požiadavky atd ,tak vravím,ze az od septembra chcem a oni,ze mam sa im ozvať a mozem nastupit..nic viac,a toto nechápem ,lebo do Vub som musela prejsť 4kolami

zuza8
28. máj 2015

Tak to je super, tak gratulujem a myslím, že Prima banka je asi najlepšia banka a nedupe tak na zamestnancovm. A z ktorého si mesta?

nikitka444
28. máj 2015

@zuza8 Ba,ale nevzala som to.

zuza8
29. máj 2015

A prečo? Táto banka je čo sa týka práce asi najlepšia.

piacere
29. máj 2015

@zuza8 moja kamarátka robila vo VUBke, potom prešla do Prima banky a tam nevydržala ani skúšobnú dobu. Vraj si myslela, že horšie ako vo VUB to už nemôže byť, ale Prima banka.... to je vraj iný level buzerácie zamestnanca.
Ja som robila v Istrobanke a bol to des, mňa by do žiadnej banky už nikto nepresvedčil ani pod hrozbou trestu smrti 😀 Na to sa človek proste musí narodiť....

zuza8
29. máj 2015

To je pravda, musí sa človek na to cítiť, tak možno to záleží aj od toho kde je aký kolektív, riaditeľ a podobne. Tu v PD je to super, aj kolektív aj riaditeľka. Mala som možnosť s nimi jednať ale ako zákazník a banka a videla som ako tam fungujú takže preto som si to myslela. Tak to beriem, že to je buderácia. Už sa nečudujem prečo si tam nechcela ísť. 🙂

mia18112
6. jún 2015

Ja robim v TB od 2008. Poviem Ti len strucne, kto zvladne a vydrží pracovat v banke, tak zvládne už ozaj všetko 🙂 🙂 🙂

mijo53
8. jún 2015

milé diskutujúce, dávno som sa tak nezasmiala ako teraz. Všetky príspevky som si prečítala a poviem Vám, že máte väčšinou pravdu, ale držte sa hesla "každé čudo trvá 3 dní", dobré pomáha heslo Jána Pavla II "Nebojte sa"!!!, neklamať klienta, robiť tak, aby Vaše svedomie bolo čisté, na prvom mieste mať rodinu a až tak peniaze, aj keď v banke hovoria opačne, skúsiť prácu v banke, banka nie je strašiak, vždy môžte odísť ak sa Vám nebude páčiť a možno vydržíte aj do dôchodku. Veľa šťastia

koralka123
9. jún 2015

ahojte , precitala som si vsetky prispevky ..no nevyzera to velmi ruzovo .... ale aj tak by som sa chcela opytat , idem na pohovor do banky a vzdy sa pytaju aky plat si predstavujem , moja otazka ..aky nastupny plat ste dostali na poziciu servisneho pordadcu v pobocke v bratislavskom kraji ??? vdaka za kazdu odpoved

bizubka
17. jún 2015

Ahojte,chystam sa na pohovor do SLSP. Viete mi poradit na co sa mam pripravit? Pohovor by mal trvat cca pol hodky. Dakujem

slavka2010
23. jún 2015

Ahojte akurat som docitala vsetky vase prispevky a zajtra mam ist na pohovor do VUB banky v Ziline. Neviem ale ma taky pocit ze sa na to vykaslem. V praci som dala vypoved prave kvoli tomu ze na nas tlacili ohladom plnenia planov a otravovanim zakaznika. A toto vyzera na to iste 😀 Pri dvoch detoch najst normalnu pracu je asi nemozne.

bizubka
23. jún 2015

@slavka2010 ahoj, ja som vcera bola vo Vubke. Prve kolo sme mali v skupine,kde nas oboznamili o danej praci. Druhe kolo bolo osobne, pytali sa na veci zo zivotopisu,preco chces byt v banke, ak si pracovala preco chces odist, ci mas kde nechat deti,ked budu skolenia, predstava o plate, ako zvladas stres. A modelova situacia, som klient a prisiel som vlozit peniaze. Vytiahni zo mna co najviac informacii o !ojom zivote. Trebva klast otvorene otazky. Co,kde ako ,preco.....🙂

slavka2010
23. jún 2015

@bizubka Dakujem Ti pekne a prosim Ta co chceli akoze vediet zo zivotopisu?

bizubka
23. jún 2015

Tak na skolu sa pytali, preco tato. Zaujmy a tak vseobecne

slavka2010
23. jún 2015

@bizubka dakujem

slavka2010
23. jún 2015

@bizubka A mozem sa spytat akoze tie otazky sa maju tykak toho ze kde preco to ide vlozit alebo skor sa zaujimat o neho ako sa ma a co robi_