Poradca pre externý obchod do Komunálnej poisťovne

20nina14
9. aug 2017

Ahojte baby, som pozvana na pohovor na poziciu Poradca pre externy obchod do Komunalnej poistovne, naplnou je
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Odborné poradenstvo a servis pre spolupracujúce maklérske spoločnosti
Usmerňovanie zmluvných partnerov v predaji poistenia v súlade s firemnou stratégiou, vrátane školení
Príprava ponúk poistenia pre zmluvných partnerov
Komunikácia a podpora predaja
Pravidelný reporting obchodných výsledkov.

Myslite si ze to bude ako obchodny poradca ze budem vyhladavaj klientov?

Dakujem

ivuska027
9. aug 2017

Áno

janette321
9. aug 2017

Ano klasicky poistovak ...

aduskatt
9. aug 2017

Nemyslím, ak dobre čítam, tak by si mala byť sprostredkovateľom medzi poisťovňou a maklérskymi spoločnosťami........nezdá sa mi to byť ako klasický človek, čo robí poistky bežným klientom........

jeennyv
10. aug 2017

@20nina14 bude zhanat ludi, ci uz sa bavime o beznych alebo nejake firmy a podobnych klientov...ved mas tam pod komunikacia a podpora predaja...ja som v komunalnej raz bola na pohovere na asistentku riaditela..praca sa rovnala tak 1 dnu v mesiaci v administrative, zvysok zhanat ludi, ponukat poistky...atd..najdlhsia hodina kecov v mojom zijete ako sa tu poziciu ten clovek snazil predat....

janette321
10. aug 2017

Ved cela ta napln prace je o tom ze bude zhanat a ponukat a pravidelne hlasit obchodne vysledky ....

deti95060810
10. aug 2017

robota o ničom...

deniky
10. aug 2017

Aj ja si myslím že budeš hľadať klientov

tabakmirka
10. aug 2017

Hej bude to presne to, je to tam také zaobalené ale budeš vyvolávať ľuďom a snažiť sa ich nahovoriť na stretnutie a keď odmietnu tak aspoň cez telefón ich budeš presviedčať na poistenie. Je to klasika ale ak mám pravdu povedať, tí čo na to majú a "nájdu" sa v tom tak majú celkom slušné zárobky ale ja by som si na to tiež netrúfla.

17alexis
10. aug 2017

@20nina14 skôr mi to príde, že budeš chodiť školiť poradcov (aj cez víkendy) a ako píše aduskatt, budeš medzi poisťovňou a maklérmi.

aduskatt
10. aug 2017

@17alexis tiež si to myslím, som maklér a takého človeka máme v každej poisťovni a on obchody nehľadá, ale robí akúsi spojku medzi nami a poisťovňou. Neustále na telefóne, mailoch, v aute, na školeniach....

17alexis
10. aug 2017

@aduskatt jj, toto by sa mi veľmi páčilo robiť.

aduskatt
10. aug 2017

@17alexis 🙂 majú to pestré, stále na cestách, v aute vybavujú, ale zasa sú s nami na nejakých oddychových akciách a teda za seba môžem povedať, že som rada, že takí ľudia v tých poisťovniach sú, ak treba niečo neštandardné, mám sa na koho obrátiť🙂 nie je to podla mňa jednoduchá robota, ale nie je jednotvárna

20nina14
autor
10. aug 2017

@aduskatt tak to znamena ze by som zjednavala aj dobre podmienky pre klienta?napr

simca06022011
10. aug 2017

Súhlasím s aduskatt...
K zjednavaniu, ty budeš hlavne zjednávať dobre podmienky pre poisťovňu a reportovat výsledky ( aj keby si sa mala tváriť inak pred klientmi, to poznáme veľmi dobre z bánk) ... Inak v poisťovniach nie je až tak zle, treba sa opýtať a vyskúšať. Ľudia čo na to maju sú spokojní 🙂 a najlepšie informácie dostaneš priamo u nich, nachystajte si kopec otázok 🙂

aduskatt
10. aug 2017

@20nina14 myslím, že priamo s klientami sa stretávať nebudeš