Potrebujem overenú prácu na doma

25. jan 2024

Pekný deň žienky a maminky. Som na materskej s 2 malinkými detickami a bohužiaľ nám to nevychádza finančne. Potrebujem nejakú overenú prácu z domu. Už som skúšala kozmetiku, cukrovinky, dotazníky a to nebol skoro žiadny zárobok. Viete mi prosím nejak poradiť? Kľudne nejakú administratívu alebo niečo podobné. Manžel ťahá v práci 12 hodinovky denne aj v sobotu ale stále je to málo. Prosím žiadne uštipacne komentáre, ak viete pomôcť pomôžte, ak nie neriešte. Ďakujem vám krásne. Kľudne nechajte koment a ja sa ozvem.

nops
25. jan 2024

@melanta tu to skôr vyzerá tak,že muž asi zarobí pomerne k odmakanym hodinám,ale majú financne záväzky,vysoke výdavky,problémy.A materská po pol roku končí,bude mať o pár sto eur menej

riyadh
25. jan 2024

Dalsi par, ktory rozmysla neako bolo neako Bude,financna gramotnost hroza, zato plodit Vam ide.. To ste pred tehu nerizmyslali ako uzivite Seba deti? Ja Toto nechapem... 2 deti po sebe, manzel drie ako mulica, chudak, predpokladam ze zivotne poistenie nemate a ked pridu zdr tazkosti budete na nete zobrat, Lebo pri jeho Tempe pridu, ako nechapem ze ste sa Dali do 2ch deti...

katkaseiner
25. jan 2024

pri detoch skus niekoho s dietatom. Isto je niekto kto chce ist späť do roboty ale nemá jasle pre dieta. Dohodnete sa na opatrovani a sume a hotovo. Pripadne niekto kto chodi do prace a končí neskor ako druzina...vyzdvihnes, naucis sa s dietatom a pride rodic pre dieta. To iste s nočnymi...nie kazdy ma babku po ruke a ked obom vyjde napr.nočná, tak prespí dieta u teba... variácií je vela, je na tebe ako to vies poriesit. Nezbohatneš z toho ale niečo predsa kvapne. Ine pri detoch sa ti nedá

buberova
25. jan 2024

Je to ťažké mať prácu na doma (čo je benefit) nemať žiadne špeciálne schopnosti, neovládať jazyky, a ešte aby čas sa prispôsobil tebe... Keď si tak pozrieš profesiu, uvidíš aké je % takýchto ponúk. Možno toto by to spĺňalo https://www.profesia.sk/praca/m-sor/O4744495?se...

autor
25. jan 2024

@riyadh ďakujem pre teba platí 3 veta od konca

vlado818
25. jan 2024

@riyadh Prvy normalmy nazor. Ja by som vam povedal co ist robit a rychlo zarobit ale to asi nie...Preco ste si tuto otazku nepolozili pred 3 rokmi? A rady nech manzel zmeni pracu su fakt tak jednoduche rady ako ist na wc.

riyadh
25. jan 2024

Dakujem, trosku sa soamataj a nebud pavica namyslena...

subartic
25. jan 2024

pozri , je to len prechodné obdobie. Keď nejde zvýšiť príjmy , musíš znížiť výdavky. Bývaš na dedine, tak chovaj sliepky , zajace a ostatné zvieratá. Predávaj vajíčka, o zajačie maso je záujem , na jar nasaď čo sa dá pre vlastnú potrebu .

subartic
25. jan 2024

a buď rada , že máš deti zdravé a skvelého muža čo sa snaží .

autor
25. jan 2024

@riyadh nie som namyslená, v našej rodine prišlo niečo nečakané a peniaze sa museli dať inde. Ale tu to tebe vysvetľovať nebudem, nemám záujem o tvoje urážky tak si ich nechaj pre seba. Ďakujem

autor
25. jan 2024

@subartic som ❤️

subartic
25. jan 2024

no tak začni trebárs aj chovom tých zvierat. Mestskí ľudia stále hľadajú bio a najlepšie z domáceho chovu.

ayanamirei
25. jan 2024

Na administratívu z domu nemáš prax, na ostatné kvalifikaciu. Ak máš žalúdok skús call centrum, ale to je fakt o drzku. Inak nič reálne neexistuje. Neviem ako ďaleko máš najbližšie mesto, ale upratovanie je celkom fajn zárobok (cca 30€ na byt za týždeň), skús pozrieť to ak máš k čistote a poriadku vzťah 🙂

autor
25. jan 2024

@subartic chováme toho tiež dosť

sweet20
25. jan 2024

kolegyna hlada taku osobu.. mozem ti posunut kontakt ak chces

stannkal
25. jan 2024

@autorka: to co chceš je dosť naivná ilúzia. Aj keby si nejakú kvalifikovanú prácu nejakým zázrakom dostala, kedy by si ju robila, najmä keď manžel chodí domov prakticky len prespavat. Na prácu sa treba sústrediť, to sa pri malých deťoch nedá. Neostáva vám iné len skresat výdavky alebo poprosiť o finančnú pomoc rodičov.

subartic
25. jan 2024

tak skús z toho niečo predávať napr. cez bazoš ako prebytky . Pozri si ako funguje život v minimalizme, pre niekoho je to životný štýl .

autor
25. jan 2024

@sweet20 konkrétne akú osobu?

saxana000
25. jan 2024

muz 12.hodin v robote no krasny zivot a kedy vidi deti? Deti daj na strazenie alebo do jasli a rychko do roboty.aby ti aj nejaky muz ostal.na nocne vikendove vykladat tovar pekaren cokolvek co je v okoli..

subartic
25. jan 2024

@saxana000 príliš malinké deti na to čo navrhuješ.

tiezjedna
25. jan 2024

@autorka ak máš čo ponúknuť (ten domáci chov a máš prebytky), tak skús swap. Peniaze to síce neprinesie, ale môžeš za oplátku získať niečo potrebné, čo tým pádom nemusíš kupovať.... Škoda tých jazykov. Dcéra má 22 a mesačne si angličtinou zarobí viac než 1500 €, všetko z domu.

mk1111111111
25. jan 2024

Teba by som ako zamestnanca teda nechcela, troska pokory by Ti nezaskodilo, v podstate nic nevies, mas cca 3h casu, aj to len pofidernych a pichas okolo seba, ako osa. Aj sa divim, ze sa Ti snazi niekto poradit

autor
25. jan 2024

@mk1111111111 aha ok 👍

sweet20
25. jan 2024

hlada osobu, co bude pracovat z domu.. mozem posunut kontakt.. tak mi napis a ti poslem

belllinka
25. jan 2024

@sweet20 zeby islo o uzatvaranie poistiek 🙂

oli18
25. jan 2024

@raffaella kvalifikavou ma vybornu, len zrejme ziadnu prax v tomto odbore, ked robila predavacku. Teraz sama vidi , ze by dnes bola na to ovela lepsie, ak by sa bola robila v minulosti to, co vystudovala. Mohla robit uctovnictvo z domu.

autor
25. jan 2024

@oli18 až na to ze to neznášam :D

subartic
25. jan 2024

@oli18 robiť účtovníctvo z domu pri dvoch malinkých deťoch , no spánombohom klienti . To nie je len tak , to sú aj prvotné pomerne veľké investície, školenia , literatúra ..neustále termíny a termíny a ešte raz termíny . Za každé nedodržanie pokuty.

janettdamian
25. jan 2024

@subartic áno účtovníctvo je "masaker", ja som to robila so štyrmi deťmi, ale fakt to nie je pre každého