Práca na pošte - vedúca pošty

2. mar 2022

Zdravím, viete mi niekto povedať, aký je rozdiel v pracovnej dobe, pracovnej náplni, činnosti a kompetencii medzi pracovníčkou za priehradkou a vedúcou pošty?
Ide o malú dedinskú poštu, kde sú soboty a nedele zatvorené. Ďakujem

zuzkaa1991
2. mar 2022

Skoro ziadny robi normalne ako na priehradke len ma navyse pracu vedúcej papierovacky ;) robila som.na dedine...pre mna to bola malina kedze som isla z rusnej posty na dedinu ;)

autor
2. mar 2022

@zuzkaa1991 Koľko času navyše zaberú tieto papierovačky? A nástup si mala koľko času pred otvorením pošty a po zavretí ešte koľko pracovnú dobu?

zuzkaa1991
2. mar 2022

Ja som vsetko stihala pocas otvorenia hodín....rano prichadzas podla vnútorného listu kazda posta ma iny cas ale vzdy som.dosla cca 30min skor ..... nemala som citacku penazi takze rucne som musela a to ma brzdilo....zalezi ci som.mala nachystane zalohy z vecera ....atd teraz su zmene ja uz 5r. Som doma nie som na poste aj ked ma volalai naspäť ale ja doručovať nepojdem ;) teraz maju veduce malych dedin aj dorucovat je pravda mala.som asi 10zakaznikov za cely den ;) ale papiere nie su take tazke.....len treba davat pozor na kontroly ;) vsetko mam zdokladovane podpisane s doručovatelmi atd

autor
2. mar 2022

@zuzkaa1991 Aha a ešte keď sa môžem spýtať, kto robí ráno rozdelenie pošty, balíkov a pod? A napr upratovanie pošty?

zuzkaa1991
2. mar 2022

Upratovanie po dohode ale ja som upratovala mala som penaze ma vysse dve miestnosti umyt nevidim problem ;) robila som.to pocas prevádzky ked som nemala ludi....rozdelenie balikov posty.sj robili doručovatelia 😁😁😁 jak si vedúca vycvici ja v meste som robila v obchodnom dome a robila som veci aj za vedúcu (co sa min zišlo neskor) tam.som sa naučila a preto som isla.na miesto veducej ked sa uvolnilo miesto.....ako som pisala vysse mne dedinska posta bola malina malo roboty len ja som davala.postu dokopy 🙈🙈 asi pol.roka az.rok zanedbane veci papiere atd...bordel.....no hroooza ale dala som to do mesiaca vsetko ok.....mne dorucovatelia dali listy(aj to si nepamätám ci davali do poboxov oni ci ja 🤔) ale viem ze baliky som si nahadzala do systemu ja....aj noviny kazdy ma iny system kazda posta kazda veduca ja som len pokracovala ako mala nabehnute byvalaa veduca ale tamta bola velmi leniva takze vela veci robili doručovatelia