Práca počas rodičovskej

6. apr 2023

Ahojte
Som už 4 roky s deťmi doma. Starší chodí do škôlky, mladší má rok a pol. Dostala som pracovnú ponuku a premýšľam, čo s tým. Je to práca z domu, plat je slušný a je to v mojom odbore. Neviem však, či by som to stíhala pri deťoch. Starší syn je často chorý. Mladší sa zahrá sám, ale má samozrejme svoje potreby. A tiež nástup do práce, zaúčanie sa atď, tiež to chce čas.
Inak môj pracovný pomer spred materskej stále trvá a je to tiež práca z domu, dobre platená. Ale neviem, či sa tam chcem vrátiť. Materská ma zachránila pred vyhorením, mala som tam veľké stresy a nebavilo ma to. Preto by som rada skúsila niečo nové, no stále mala istotu pôvodnej práce, ak by to nevyšlo. Čo by ste robili na mojom mieste?
O deti sa mi inak nemá kto postarať, manžel pracuje a starí rodičia sú ďaleko.

tosomja
6. apr 2023

Aká je to práca z domu? Dá sa robiť hocikedy počas dňa? Ak áno, ani by som neváhala. Ráno popratam, navarim, s mladšou, potom ide spať, mám čas na robotu, potom príde starší, zahrajú sa spolu, tu hodinu by som vedela byť "v robote" a potom večer spať a ja zase "do roboty"

martinkatinka
6. apr 2023

Ak by to nebolo na 8 hodin denne, ale menej a môžeš si rozvrhnut pracovny cas, sla by som do toho