Práca učiteľky - nástupný plat

frenkiss
10. aug 2015

Ahojte baby,
od 1.9. nastupujem ako učiteľka na základnej škole (matematika+fyzika).
Nemam žiadnu prax, nakolko som rok po skole, pol roka som bola nezamestnana a pol roka som mala dobrovolnu prax na zakladnej skole cez urad prace.
Viete mi povedat,aky je nastupny plat v cistom?
+Ako sa pocita priplatok za triednictvo? Nakolko viem, ze budem uz aj triednou.
Za vase odpovede dakujem.

nagulinka
10. aug 2015

@frenkiss áno, najprv tuším prijali muža - MAT/FYZ, ale potom z toho zišlo, tak prijali nejakú kočku MAT/GEG. Však vieš čo, pridám si ťa za priateľa a keby sa rysovalo možno na budúci šk. rok, dala by so ti echo. Ja som síce teraz od júna na rizikovom a od decembra na MD, ale s kočkami z práce som stále v kontakte.

xxixinka
10. aug 2015

nie som ucitelka...ale som zhrozena z tych platov...tolko maju aj predavacky v obchode a nie ze ucitelia s vysokoskolskym titulom co sa este snazia nieco dostat do hlav deti..:-O

nagulinka
10. aug 2015

@xxixinka keby len s jedným titulom 🙂 v našej zborovni je nás polovica, ktorá má dve vysoké školy 🙂 Len preto, aby si udržala prácu 🙂 Je to všetko pritiahnuté za vlasy.

frenkiss
autor
17. aug 2015

dnes som bola na inej zakladnej skole, pozicat si knihy, a spytala som sa pani riaditelky do akej skupiny ma zaradia, ci mi vie povedat a ona povedala, ze podla nej urcite do 9 triedy.. tak uvidime pri podpise zmluvy 🙂

minnehaha2005
29. sep 2015

@frenkiss ahoj? tak ako si dopadla?

frenkiss
autor
29. sep 2015

@minnehaha2005 Ahoj, ano som v 9 triede...mam triednictvo, 3 hodiny tyzdenne nadcas+ matematicky kruzok, tak uvidime po prvej výplate 🙂 Ale ja som rada ze mam vobec prácu 🙂

pstrap
29. feb 2024

@frenkiss Ahoj autorka🙂 Rada by som vedela, ako sa Ti darí. Ešte stále si na tej škole?