Práca v banke - skúsenosti

kurucka93
12. sep 2013

Ahojte žienky, chcela by som sa Vás spýtať či máte skúsenosť s prácou v banke. Od 1. októbra nastupujem ako klientský pracovník a chcela by som bližšie vedieť čo ma asi čaká. Ďakujem Vám 🙂

kurucka93
autor
9. apr 2016

@biancarv hladaju aj veducich zmeny al riaditelov... pokial robis v poistovnictve tak by to nemal byt pre teba problem to bude velmi podobne 🙂

kurucka93
autor
27. apr 2016

@zuzana030. Ja by som rada vedela viac info o praci v sberbank, vedela by si mi dat pls info?

dzan
26. máj 2016

Ahojte, chcem sa informovať či má niekto skúsenosť s prácou Zberbank o klientsky poradca (mobilný)

katharrina
23. sep 2016

co priniest, ked chcu potvrdenie o vzdelaní súvisiace so zákonom o finančnom sprostredkovaní???

nemam tusenie, nie je to pre mna, nikdy som v banke nepracovala, ani sa nechystam :D

lenockaaaaaa
12. dec 2016

a pracoval niekto v slovenskej sporiteľni?

jurkom
18. jan 2017

@lenockaaaaaa ano, pracujem už 24 rokov.

martinamj
31. jan 2017

PROSÍM INFO: hľadám niekoho kto pracuje vo VÚB, ak pracujete alebo poznáte známu/známeho prosím dajte mi vedieť, ďakujem.

wejti
31. jan 2017

@martinamj priateľ pracuje už 6 rokov, prečo??

lenockaaaaaa
31. jan 2017

@jurkom ako to v banke funguje? treba zháňať ľudí a tak?

jurkom
31. jan 2017

@lenockaaaaaa Je to o hľadamí obchodov, príložitostí predať produkt banky. Máš základný plat, ale to nič neznamená, musíš byť aktívna a hľadať potenciál aj pri výbere z účtu, ak príde klient zriadiť trvalý príkaz, hneď musíš po ňom skočiť, a predať mu úver.

martinamj
6. feb 2017

@wejti dakujem písala som správu

babullka1
9. mar 2017

@ankiye prosim ta absolvovala si ten pohovor do postovej banky?aky bol

frank1212
23. máj 2017

Mobilný bankár v SLSP, čo to obnáša? Ako prebieha 2.kolo? Máte niekto skúsenosť? ďakujem za odpovede

bejcsi1988
24. máj 2017

Ahoj zienky , ma tu niekto skúsenosť konkrétne s pozíciou asistentka generálneho riaditeľa v Prima banke v Bratislave ? Ak hej, prosím napíšte Vaše skúsenosti - aj IP ;)

buuba
24. máj 2017

@dzan ahoj, Sberbank sa zlučuje s Prima bankou, niekedy v lete - júl,august, ak ideš na pohor, opýtaj sa, ako vidia prácu po tom zlúčení.

bejcsi1988
24. máj 2017

@buuba - to je uz 100% info ? 🙂

buuba
24. máj 2017

@bejcsi1988 co viem, tak ano, napr. v Lucenci uz zrusili pôvodnú Sberbank a sú v priestoroch Prima, rusia už bankomaty, a minuly mesiac zrušili už aj kreditné karty, čo viem.

bejcsi1988
29. máj 2017

@buuba toto počujem ze prvýkrát ... dobre vedieť ;) ďakujem ;)

buuba
29. máj 2017

@bejcsi1988 kamarátka mi tam robí a nevie celý ich kolektív, na čom sú a čo bude s nimi ďalej. Nakoľko v Prime je pomerne vysoká fluktuácia, tak veria, že si ich prerozdelia u nás v meste.

bejcsi1988
31. máj 2017

@buuba chápem ... Mne volali z centrále kvôli jednej pozícii - takze by som nerobila na filiálke ... Tak snáď s centrálou neurobia nič

buuba
31. máj 2017

@bejcsi1988 no, predstav si, že sa zlúčia dve firmy, určite nebudú mať dve personálne oddelenia, dve it oddelenia, dve marketingove oddelenia ..., dvoch riaditeľov ... neviem... osobne si myslím, že časom sa to bude kresať, otázka je, aký dlhý čas ... lebo finančná skupina P kúpila Sberbank koncom roka 2015, takže už nejaký čas asi vedia, čo bude, bolo by fajn, keby sa ti ozval niekto, kto robí na centrále, aby si vedela, aká je vyhliadka do budúcna. a či sa už niečo deje ...

mogg
15. júl 2017

Moja skúsenosť s prvým pohovorom do slovenskej sporiteľne je zatiaľ najhoršia spomedzi všetkých pohovorov aké som dosiaľ absolvovala. Človek by čakal, že pohovor v mene takej banky povedie slušná osoba, avšak opak je pravdou. Zavolala mi pani z oddelenia ľudských zdrojov aby ma pozval na osobný pohovor, avšak aj po telefóne sme sa už bavili o práci v banke. Na všetky otázky som odpovedala tak, ako by úspešný uchádzač aj mal, za čo ma aj pochválila, avšak z strany bola komunikácia opačná. Neustále sa vysmievala do telefónu, za každým slovíčkom hľadala dôvod, aby mi povedala, že ja sa na prácu v banke nehodím. Aj po tejto skúsenosti si človek vytvára obraz o tej ktorej banke.

jurkom
18. júl 2017

@mogg najdi si nieco ine, praca v banke je otas, je to ako jehovista na ulici ale v inom prevedeni, ak si mlada, urcite ta to bavit nebude. Robim tam 24 rokov a 23 rokov chcem odist.

benq2222
12. máj 2018

@bizubka prosim ta, ako prebiehal pohovor ak si spomenies?

ariana32
18. júl 2018

@jurkom presne , robim v banke necely rok na pozicii FP a presne sa tak citim ako jehovista. Pred nastupom do banky som mala na vyber medzi dvoma ponukami, rodina ma nahovorila nech si vyberiem banku, ze je to prestizne. Dnes sa tomu rehocem.😂😂 Ked niekomu poviem,ze robim v banke, tak hned zmeni vyraz tvare a zacne sa mi na banku stazovat. Tato praca Vas zozerie zaziva🙂. Jedine pozitivum na tom je, ze sa budete vyznat v bankovych produktoch, budete vediet pozadie ako to chodi, a obcas sa zoznamite so zaujimavymi ludmi, neberuc do uvahy tych, ktorych by ste radsej nikdy nestretli.😉

ariana32
18. júl 2018

@mogg Bud rada, ze to tak vyslo a nezobrali ta🙂

jurkom
18. júl 2018

@ariana32 vystižne povedané, uteč čím skôr. To je rada, lebo ak ostaneš dlhšie už to nespravíš.

kandrea
9. aug 2018

@mirka209 prosim ta bola si na tom pohovore? Môžem sa opytat ak si este pamätáš co sa pytali?

jurkom
16. aug 2018

@kandrea všetko je zamerané na predaj, a hlavne nanucovanie produktov štýlom, čo by ste povedali na to..... bla, bla, bla, ....ako máte poriešené bývanie..... ako máte kryté riziko /to mieriš na predaj poistky/ a čo poviete nato, aby sme zistili ako máty vyriešený dôchodok /mieriš na predaj sporenia na tretí pilier dôchodkový..... a proste vymývanie mozgov klientov, nátlak, a ak nepredáš nič, budeš sa musieť zodpovedať šéfovi každý deň na hlásení. veľmi smutné..... v dnešnej dobe taká práca je hnus, lebo ľudia nie sú hlúpi a nedajú sa opiť peknými naučený frázami. Napíš ak chce niečo viac Erika

ariana32
22. aug 2018

@jurkom super napisane a este treba podotknut na te nezmyselne ranne porady a reporty kde budete musiet odpovedat na otazky typu co urobis preto aby si dnes predal uver a podobne.