Práca v Gymbeam - skúsenosti

7. júl 2023

Ahojte babenky poradte prosim tie ktore tam pracovali ako to tam funguje ,co sa tyka smenovosti aj ked ja mam ist pracovat ako upratovacka .Prisiel mi email ze budem mat skusobny den ,neviem mam zmiesane pocity ...Dakujem

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. júl 2023

@maros313 no napriklad ci to budem mat aj vyplatene aj su to ine postupy ako som zvyknuta .Zmluva ziadna a rob neviem

rakywanda
7. júl 2023

To čo je, že skúšobný deň? Také náš zákonník práce nepozná.

autor
7. júl 2023

@rakywanda No ved aj ja sa stym stretavam prvy krat ,bolo mi povedane pridete vyskusate si a uvidime ci dostanete zmluvu..

deedol
7. júl 2023

to je protizakonne. najskor musis mat pracovnu zmluvu a byt prihlasena v socialnej poistovni, az potom mozes zacat pracovat.

melanta
8. júl 2023

@maros313 na to je skúšobná doba. Pracovať deň skúšobne a bez zmluvy je čierna práca a to nie je legálne.

melanta
8. júl 2023

Autorka určite nie, povedz že na otestovanie existuje skúšobná doba a práca bez zmluvy hoci aj hodinu nie je legálna. Žiadny čo len trochu seriózny zamestnávateľ toto nerobí. Aj keď "iba" upratovačka, nezačala by som skôr, ako by som mala pracovnú zmluvu podpísanú aj zo strany zamestnávateľa a mala v rukách svoj originál.

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
espeo
8. júl 2023

No ja neviem. Aj my dávame nejakú finančnú analýzu spraviť záujemcom do zamestnania v rámci pohovoru. Tiež to niekedy trvá niekoľko hodín... Tak vidíme, ako záujemca o prácu pracuje, čo vie, ako rozmýšľa...

rakywanda
8. júl 2023

@espeo porovnávaš jablká s hruškami , najmä čo sa odbornosti na danú pozíciu týka.

espeo
8. júl 2023

@rakywanda neporovnavam. Ak nie je porušením zákonníka práce výber, kde niekto celý deň sedí za počítačom, aby za zamestnávateľ dozvedel, či je schopný vykonávať prácu, nie je to problém ani pri upratovačka.

rakywanda
8. júl 2023

@espeo no, to už je na rozhodnutí každého záujemcu. Je iné urobiť na pohovore akýsi odborný test cca hodinku a iné vytierať podlahy počas "skúšobného dňa". A sedieť celý deň za počítačom, aby sa zamestnávateľ dozvedel, či je záujemca schopný vykonávať prácu mi tiež príde nekorektné. Každopádne by ma zaujímal pohľad inšpektorátu práce. Stále funguje skúšobná doba, kedy možno ukončiť pracovný pomer aj po jednom dni.

deedol
8. júl 2023

tieto skusobne dni sa vacsinou koncia tak, ze su nezaplatene, a clovek sa k svojim peniazom nikdy nedostane, lebo nema zmluvu.

a ano, netreba porovnavat neporovnatelne. je nieco uplne ine pokojne aj viackolove vyberove konanie a ine niekomu povedat, ze na skusku uprace. presne na to je skusobna doba, pocas ktorej moze zamestnavatel zamestnanca kedykolvek prepustit bez udania dovodu - pokojne aj po jednom dni, ak nie je spokojny s pracou. ale zmluva skratka musi byt, nielen zamestnavatel, ale aj zamestnanec by si mal dat pozor na nelegalne zamestnavanie.

lula313
8. júl 2023

@deedol podľa mna jej daju nejakú zmluvu na dohodu, aby si ju otestovali. Takáto velka firma pôsobiaca v online nebude riskovat, že sa o nej bude na internete sirit, že niekomu nezaplatila

deedol
8. júl 2023

@lula313 kamos tam robil, nechcem velmi pisat podrobnosti, ale napriek tomu, ze je to velka firma, prekvapivo sa od nich da cakat vselico.

simona616
14. júl 2023

Klud dievcata. Skusobny den mate zaplateny aj stw prihlasene normalne do systemu. Aj ja som tam bola na skusobny den

simona616
14. júl 2023

Aj obed dostanete 😀

vinejka6
26. júl 2023

@simona616 ahoj. Môžem sa opýtať na akú pozíciu si tam bola? Prijali ťa?

simona616
26. júl 2023

@vinejka6 picking. Ano prijali. Nie je to robota snov ale da sa slusne zarobit

simona616
26. júl 2023

@vinejka6 a inak som tam uz dva a pol roka😃

vinejka6
26. júl 2023

@simona616 dik za odpoveď🙂
prosím ťa a akú máš pracovnú dobu? Mávate veľa nadčasov? Čítala som totiž ich inzerát presne na pickera a uvádzajú, že sem tam je potreba pracovať nadčas ale je riadne zaplatený tak ma zaujíma, či je to často.

simona616
27. júl 2023

@vinejka6 hlavne ked ma gymbeam vypredaj cize sept nov jan a maj. Vtedy je brutalne vela roboty a inak mala by si odrobit asi dva vikendy. Akoze napr dve nedele. Je tam ranna poobedna. Alebo od 8-16:30

vinejka6
27. júl 2023

@simona616 ďakujem

vinejka6
27. júl 2023

@simona616 ďakujeeeem

lubika78
1. okt 2023

@simona616 ahojky vieš mi prosím do SS napísať, čo obnáša práca picking? . to je to, čo robia aj brigádnici, keď prídu ? Našla som ponuku a zvažujem. Ďakujem

laylag
26. feb 2024

Ahojte, prosím, vie sa niekto podeliť o zľavový kód od GB (zamestnanec). Kľudne aj SS. Známa, od ktorej som mala už nepracuje a nefunguje minuloročný už. Ďakujem dobrej duši ak sa nájde 🙂