Reálne skúsenosti s prácou Forever

25. jan 2022

Zienky mám ponuku pracovať s totu firmou. Mám zmiešané pocity. Sľubujú zisk 200-400€. Je tu niekto kto reálne s touto firmou zarobil?

zuzkaa1991
25. jan 2022

Podla toho kolko ľudí mate pod sebou ja som registrovana mozno keby som robila do bodky co maju pekne postupy ci ako to nazvat mozno by sa podarilo ale blizki nic dkoro nechcu a nových nejak nehľadám ja som sa zaregistrovala kvôli tomu aby som mala.moznost objednavat pre seba kedze uz vysse roka používame doma.produkty

veronika33
25. jan 2022

Je to forma MLM, takže ak chceš naozaj aj niečo zarobiť, musíš si nájsť pod seba ďalších ľudí. Som tam registrovaná, ale kupujem tam len určité výrobky. Niektoré veci sú tam tak predražené, pritom v inom štáte stoja zlomok ceny tieto výrobky, bolo mi vysvetlené, vraj my sa máme lepšie, tak my môžeme platiť viac. Ja som bola na týchto "seansach" raz a stačilo, nemám rada ak ma niekto núti nakupovať aj to čo nepotrebujem, len aby som splnila limit, lebo aj keď budeš mať ľudí pod sebou a ty nedosiahneš určitý obrat, tak financie zo "svojej skupiny" nezískaš + tie kecy, že nič nie je dobré len všetko forever, tiež nemám rada a napríklad predražený vitamín C si odtiaľ určite kupovať nebudem ...