Práca v obchode Kik

26. sep 2020

Je možné, ze za 14 rokov co je otvoreny KIK som 56 predavacka?. A tak to vyzera, ze rovnako do konca skusobnej doby skocim. Lebo ja, a vsetky co boli predomnou sme pomale

mima1
26. sep 2020

Ved to neni vela 🤪
Ludia sa menia aj viac ja som zazila za 13,5roka v jednom obchode iny kolotoc obcas som mala pocit ze nam uz nema kto poslat zivotopis 😂 ze tam uz robilo cele mesto

sapetka
26. sep 2020

No kik je asi jeden z obchodov kde treba stale vybalovat tovar, upratovat sortirovat atd ze?

mandarinka555
26. sep 2020

A to si nerobila v BILLE....tam sa to mení každé tri mesiace....rušno, ako na stanici...ostávajú len zocelené "stroje" , s oceľovou psychikou 😢

halabolka
26. sep 2020

Skusila som si to, po tyzdni a pol som zutekala 😀 kolegyne mi vtedy vraveli, ze mam ruzove okuliare ak si myslim, ze mi niekde inde bude lepsie. A veru sa mylili, vsade inde je lepsie. Predajna o velkosti 600m2, veduca riesila papierovacky v sklade a ja sama na predajni. Kazdy stvrtok 7-10 paliet tovaru vykladat a pritom odbiehat na pokladnu kazdych 30 sekund a sledovat kradnucich potmavsich spoluobcanov. Nikdy viac.

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mackar3p
7. okt 2020

@halabolka Ahoj,pekne si to napísala,že "potmavších spoluobčanov".A keby kradol biely to ako by si napísala?Ja som zažila,že ten "potmavší spoluobčan" ako hovoríš bol na väčšej úrovni ako ten "biely", ale áno sme na Slovensku,tak čo iné môžeme očakávať,že treba všetkých hádzať do jedného vreca,len kvoli pleti.

halabolka
7. okt 2020

@mackar3p tiez poznam roma, ktory vystudoval prestiznu univerzitu v zahranici. Nebudem sa s tebou dotahovat za slovicka, kazdy pochopil, ako som to myslela.