Práca v Zbore väzenskej a justičnej stráže

dorka211
11. okt 2013

Ahojte chcem sa spytat, ci niektora dostala pozvanie od ZVJS na informativny pohovor?

katkaluky89
28. feb 2016

Ahojte tak uz ma posunuli dalej po treti krat sa trosku postastilo predomnou skusky zo SJ a fyzicke cakam na vyjadrenie 1 miesto 20 ludi no bude to tazke netreba sa vzdat

borsanh
26. apr 2016

@katkaluky89 Ahoj 🙂 no čo ako si postúpila zobrali Ta 🙂

katkaluky89
27. apr 2016

@borsanh ahojcek testy na 100% aj psychotesty som presla LTT ale dalo sa ale tlacenka :-P jedno miesto volne tak bitka o to ale dnes idem na policiu

borsanh
27. apr 2016

@katkaluky89 silno drzim palce ☺ a daj vedieť ako si potom dopadla

katkaluky89
27. apr 2016

@borsanh Ahojcek moja tak tolko papierov som v zivote nevypisovala 😀 ta nic bol len informativny porozpravala ale zaujimave bolo ze nas uz potom nevolali na ziadnu komisiu osobne len papiere a dovi dopo a do 6 mesiacov cakat 😀

borsanh
27. apr 2016

No na potešenie moja ☺ si sa upisovala diablovi, ale hadam tomu dobrému. Silno drzim aby sa ozvali 😘😘 a koľko žien bolo ešte s Tebou?

katkaluky89
27. apr 2016

@borsanh pisem IP

lauritta96
4. máj 2016

ja mam ist o tyzden na pohovor do zvjs ale mam obavu z tedtov fyz zdatnosti asi tam koli tomu nepojdem, z coho pozostavaju? dakujem

katkaluky89
4. máj 2016

@lauritta96 testy fyzicke su velmi lahke..ja som zhodila 8 chlapov a sama som bola zenska...zeny maju brusaky 2min skok s miesta 3 pokusy hodnoti sa naj 50m beh a cooperov test 12 min 🙂 drzim palce

aya210
4. máj 2016

@katkaluky89 Ahoj, hlásila si sa k ZVJS aj polícii? Ja som dnes akurát bola pri vojakoch, ale trošku sa zmenili podmienky od minulého roka, takže z toho nič nebude, ale zvažujem aj tú políciu. Ako to tam prebieha? Akurát zajtra sa chcem zastaviť a podať si žiadosť 🙂

katkaluky89
5. máj 2016

@aya210 nic zvlastne poslala som podla pokynov ziadost rodny list maturitne a zivotopis na krajske riaditelstvo a cakala mesiac potom ta povolaju na info pohovor vypises tam 20 papierov ak ne viac porozprava ti a dovi dopo a jeden chlap mi povedal ze teraz vsetko zavisi od znamosti..ako vsade..

sivula
10. máj 2016

@katkaluky89 ahoj,ako vyzeral test zo SJ? Kruzkuje sa,ci pise esej? Alebo musis pisat odpovede bez moznosti? dik.

lauritta96
10. máj 2016

no koli tomu testu zdatnosti som ti vzdala. momentslne na to nemam zdaleka:(

katkaluky89
11. máj 2016

@sivula to tam su dva diktaty a zbytok na kruzkovanie a tie fyzicke sh fakt brnkacka od 15tich som nebehala a 12 min som dala v pohode sice pomalym behom ale az do konc

sivula
11. máj 2016

@katkaluky89 dik.Ja som uplne lava na sport,tak to ani neskusam 🙂 Ale znamy ide na skusky.

katkaluky89
11. máj 2016

@sivula uvidis co ti povie on ja som dala do toho vsetko..ale tlacenka je tlacenka

sivula
11. máj 2016

@katkaluky89 a ten diktat je doplnovacka ,ci ho diktuju? No uvidime,ako dopadne.

katkaluky89
11. máj 2016

@sivula nie to je vsetko na papieri

katkaluky89
11. máj 2016

@sivula aspon my sme tak mali

cicka33
28. júl 2016

Ahojte , ktora z vas bola prijata do zvjs , dakujem ked sa ozve 🙂

inull5
29. júl 2016

Bože ženy,čo vám šibe ísť do zvjs??ja som vyštudovala túto špecializáciu na akadémii PZ,bolo nás iba 15 a nikto z nás v oblasti vazenstva nepracuje..kým sa dopracujete k výhodám a akému takému platu..zbohom rodina a tie nervy..ak čakáte že máte nejakú vysokú školu a ta vás posunie vyššie,omyl,uz to tak nefunguje ako kedysi že napr na vysetrovackach robili sami inžinieri.alebo že na vás v zvjs čakajú s teplým miesteckom.mne po výške a špecializácii ponúkli miesto referent režimu..to ako vážne chcete chodiť po ústavoch na výkon trestu či väzby??a naťahovať sa tam s kadejakou chamradou??to snáď nie..ozvite sa jedná ktorá ste boli reálne v ústave na výkon trestu alebo väzby..velmi rada vám uvediem do reality ktorá nie je veľmi ružová..čo sa týka výkonu to nie je robota pre ženy a jednoducho tam nepatria,rovnako žena bo výkone.toť môj názor.

martina3011
26. nov 2016

AHojte chcem sa opýtať koľko je potrebné skočiť z miesta na plný počet ?..dávala som si žiadosť do zjvs..

cicka33
26. nov 2016

Preco na plny pocet? To je podla tabuliek, ine kriteria maju rozne vekove skupiny

martina3011
27. nov 2016

No tazko sa mi podarilo najst Tu tabulku, a neviem ci je aktualna..ja som ju nasla na zjvs ako zaverecne preskusanie ...na prijimacom neviem ci su rovnake kriteria..tam bolo ze 1 kategoria je vek do 29..podla Toho tam by som patrila..a bolo tam napisane, ze 10 bodov 240 cm. 9 bodov 220cm atd..iba preto sa pytam, ze by som chcela mat co najlepsie vysledky...mne skok z miesta osobne velmi nejde..

cicka33
27. nov 2016

Podla toho co viem od ludi co tam robia, vobec nie je problem, ide o to aby si splnila normu, nemusis byt na 100%. Urcite nemusis skocit aZ 2m. Tiez som mala zaujem tak som si to zistovala

alicka850
27. nov 2016

Ja som si na informativny pohovor brala iba diplom o vs vzdelani, ostatne mi kazali poslat mailom- cv a rodny list.

martina3011
29. nov 2016

No bola som dnes na testoch a na tom informativnom pohovore mi vravel, ze tu zeny nerobia, ze iba raz tu robila zena ako referentka rezimu..poznate nejake zeny co robia v muzskych vazniciach?..samozrejme, ze je to tazka praca, ale to mi pride tak, ako keby zeny hned odvrhli

eeffka
29. nov 2016

@martina3011 ja osobne poznam 5bacharov a maju 2 kolegyne , urcite si postrehla ze jednu nie tak davno dopichali v Saci... a sami chlapi su proti tomu aby tam zeny robili. v muzskej veznici je aj Pina za nenormalnu krasavicu a osadenstvo ma IQ primer 45. Taktiez zena je emocionalne labilnejsia a fyzicky slabsia. Taks a veci proste maju. Ak by som bola chlap iste ze by som za partaka nechcela mat 55kg partacku ktoru musim este aj ratovat a nebude mi kryt chrbat.
Pri policii to iste... miestecka ktore mate vysnene su davno pradavno obsadene ludmi co maju odsluzene.

martina3011
29. nov 2016

Hlavne, ze ku vojakom nemaju problem zobrat aj zenu..tam ked urobis fyzicke a psychotesty vezmu ta

cicka33
29. nov 2016

@martina3011 ano ,ked mas znamosti... nezoberu ta len preto, ze spravis oboje testy