Práca v Zbore väzenskej a justičnej stráže

dorka211
11. okt 2013

Ahojte chcem sa spytat, ci niektora dostala pozvanie od ZVJS na informativny pohovor?

ema234
12. okt 2017

@dorka211 aku skolu treba na to a co je potrebne na taku pracu? dakujem

dorka211
autor
13. okt 2017

minimalne strednu s maturitou.... az si spravis policajnu je to vyhoda....

zazitok
12. dec 2017

Ahojte, pozvali ma na druhe kolo a idem na testy fyzickej zdatnosti a na previerku zo slovenskeho jazyka. Co si mam pozriet zo slovenskeho jazyka, ako sa na to pripravit? Aka uroven SJ je potrebna? Priblizne akej triede ZS to odpoveda? Ak mi nahodou niekto vie povedat viac budem rada za spravu. Tiez fyzicka zdatnost, bezi sa 12 min teraz v zime v telocvicni? Dakujem.

luciaholincova
13. dec 2017

@zazitok Byva beh,ale asi zalezi na mieste kde maju priestor bud vonku,alebo v hale.
Ja som robila vo vojenskych priestoroch kasarni.
Skusky su zo slov.jazyka na urovni ZS: sklonovanie v zenskom a muzskom rode,divadelne sceny,literatura,makke a tvrde I ,Y .... a pod.
Drzim palce 😉

euforia19
13. dec 2017

@zazitok beží sa vonku (u nás). Neviem kam si podala žiadosť. Test zo slovenského jazyka zvládne každý... kto aspoň má pevné základy. 😉

rekle09
5. okt 2018

@luciaholincova ahoj, ja idem tiež na skúšky a zaujímalo by ma čo bolo napriklad z tej literatúry ? Ďakujem 🙂

luciaholincova
7. okt 2018

@rekle09 ...no presne si uz nepamatam,predsa len je to uz rok nazad,ale ja som mala napr.co nepatri do divadel.hry a styry moznosti a z toho jednu vybrat.

tomas765
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sedenisa
11. nov 2019

Ahojte prosím neviete niekto ci poberateľ polovicneho invalidného dôchodku môže pracovať ZVJS

herriett
11. nov 2019

Sedenisa podmienkou prijatia je vyborny zdravotny stav. Cize-invalid nie. Teda nie ako prislusnik

sedenisa
11. nov 2019

ďakujem herriett

hviezda21
17. okt 2020

dievcata, nemate nahodou tabulku pre 3sk.zeny fyz.testy 36-39r. ale aj s limitmi, na webe je len ze 12m.beh, 50m a brusaky a skok do dialky bez limitov alebo syst.bodovania. vdaka

jankaaah
22. mar 2021

@katkaluky89 dobry den. Mohla by som mat par otazok k pohovoru v zvjs? Velka vdaka

tindal82
22. mar 2021

@awalancha3 no neviem odkiaľ mate také info,ale nie je to pravda,že musí to byť policajt aby bol neskôr ZVJS. Sú to 2 rozdielne rezorty,ministerstvo vnútra a ministerstvo spravodlivosti. Robím pod MV SR 17 rokov tak co to už viem 😏 radšej vymažte to co ste napísali. 🙏🙏🙏

katus69
8. jún 2021

@dorka211 ako ste nakoniec dopadla?

katus69
8. jún 2021

mam otazocku dievcata. Pokial sa uchadzam o miesto v zvjs ale vek mam nad 39 (a teda nemusim absolvovat fyzicke testy) znamena to ze nemam sancu sa dostat na dane miesto? ci fyzicku zdatnost posudia inak?

lubkavargova1
9. jún 2021

@katus69 nemusis ist na fyzicke testy, automaticky dostavas plny pocet bodov..ale ked chces, mozes. To je tvoja slobodna volba :D

zuzkaa8855
23. sep 2021

@katus69 zdravim ako ste dopadli ?robili ste aj slovenčinu , že s čoho pozostáva 🧐☺️.ďakujem

katus69
23. sep 2021

@zuzkaa8855 nazdo, no veru ja som sa zlakla kuscok a na pohovor som nesla ☹

hviezda21
24. sep 2021

Ja som bola v zime, nic strasne to nebolo ale je pravda ze sportujem, mala som 38r. cize som robila fyz.testy. Beh 12m, lah sed do kriza 2m, skok do dialky a sprint 50m. Ale 20r.baby s 20kg menej nedali tolko km a brusakov ako ja a ani nevedeli skakat. kto vie ze tam ide nech sa tomu aspon trochu povenuje lebo nemusis byt czoborka ale fyzicku mat musis nejaku, 35-39 maju nizsie kriteria ako mladšie baby. zistila som si vopred na personalnom kde to asi bude/beh/ a v dec.sme robili vsetko vonku na mokrej blato trave bez zineniek a skok bol na betone hoci vedla bol piesok /nepochopila som/. SLJ bola aj lit.vela co ma prekvapilo a vela gramatiky a par cudzich slov ale urobila som vsetko tusim 34b zo 40 som mala, 20 je hranica. Vysl.bol zamietavy kvoli vzdelaniu. Tabulky na bodovanie za fyz.discipliny nezverejnili ale vychadzala som z policajnych a tie su na nete zverejnene a aj spatne ked som si nahodila moje casy a metre to sedelo.

tindal82
25. sep 2021

@hviezda21 ahoj,tak potom prečo ta pozvali na skusky,keď už predtým im muselo byt známe tvoje vzdelanie...

hviezda21
25. sep 2021

@tindal82 Čo ti poviem....bol tam este aj ustny pohovor kt. som podla zakulisnych info absolvovala uspesne.....vraj oni si az potom overili ze u nich na soc.pracovnika musis mat LEN odbor soc.praca ze to v case pohovoru nevedeli. Bolo to brutal sklamanie pre mna ale s tym nic nenarobim. A inak aj ked urobis vsetko mozno najlepsie aj tak sa oni mozu kedykoľvek rozhodnut ze ta nevezmu a svoje rozhodnutie nemusia ziadnym sposobom obhajovat ani zdôvodňovať, dostanes zamietavu odpoved domov pisomne a tym to pre nich konci.A inak v muzskych vazniciach uprednostnuju muzov samozrejme a maju v tom oporu aj v zakone, lebo sa zena nemoze robit prehliadku muzovi napr.

komir63
25. sep 2021

@dorka211 Skús výpis z registra trestov.

palicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janussa69
20. feb 2022

Ahojte baby,čítam teraz podmienky chcem sa však opýtať je možné dostať sa tam do práce, ak nosím okuliare? Mám záujem o prácu v KE ako sociálny pracovník a čo to tam ide aj bez známosti

lubkavargova1
23. feb 2022

@janussa69 leka ti napise potvrdenie ze si schopna alebo neschopna absolvovat prijimacky a potom uvidis ci prejdes. To, ze mas akuliae to nevadi. Inak treba si stale pozriet koho hladaju lebo do administravity alebo sociálneho nehladaju tak casto. To povie samotny riaditel uz na zaciatku pohovoru a aj rovno povie ci maju sancu zeny alebo nie. Do Sace beru prioritne muzov nakolko je to muzska väznica a proste su veci ktore zeny neda a ani nemoze.

lulukajo
10. máj 2022

@katkaluky89 ahoj, prosím ta ako dlho trvali psychotesty ? A kde si robila ?

marcestana
10. mar 2023

Zdravim. Chcem sa opýtať ohľadom prijímania do Zvjs Želiezovce. Nemáte prosím info o prijímačom pohovoru.. teste zo Slj ? Typ otázok? Diktát? Ďakujem

adrianadernerova
8. apr 2023

@marcestana Ahoj, SJ sa píše diktat formou doplnovania y, i...velke a male pismena a kružkovanie spravnej odpovedi na otazku. Je tam aj jedna otazka z literatury ja som mala literarne žánre.
Nie je to nič zložite.

nogy777
1. júl 2023

Zdravím chcem sa spýtať ak splním fyzické testy, testy z diktátu, psychotesty, atď nasleduje zdravotná prehliadka viete mi priblížiť aký konkrétny stav sa kontroluje? (Zuby,tlak,odber krvi, oči, poprípade sa to vykonaná vo väznici alebo ja idem k svojim doktorom ?