Práca v Zbore väzenskej a justičnej stráže

Ahojte chcem sa spytat, ci niektora dostala pozvanie od ZVJS na informativny pohovor?
ema234
12. okt 2017
@dorka211 aku skolu treba na to a co je potrebne na taku pracu? dakujem
dorka211autor
13. okt 2017
minimalne strednu s maturitou.... az si spravis policajnu je to vyhoda....
zazitok
12. dec 2017
Ahojte, pozvali ma na druhe kolo a idem na testy fyzickej zdatnosti a na previerku zo slovenskeho jazyka. Co si mam pozriet zo slovenskeho jazyka, ako sa na to pripravit? Aka uroven SJ je potrebna? Priblizne akej triede ZS to odpoveda? Ak mi nahodou niekto vie povedat viac budem rada za spravu. Tiez fyzicka zdatnost, bezi sa 12 min teraz v zime v telocvicni? Dakujem.
luciaholincova
13. dec 2017
@zazitok Byva beh,ale asi zalezi na mieste kde maju priestor bud vonku,alebo v hale.
Ja som robila vo vojenskych priestoroch kasarni.
Skusky su zo slov.jazyka na urovni ZS: sklonovanie v zenskom a muzskom rode,divadelne sceny,literatura,makke a tvrde I ,Y .... a pod.
Drzim palce 😉
euforia19
13. dec 2017
@zazitok beží sa vonku (u nás). Neviem kam si podala žiadosť. Test zo slovenského jazyka zvládne každý... kto aspoň má pevné základy. 😉
rekle09
5. okt 2018
@luciaholincova ahoj, ja idem tiež na skúšky a zaujímalo by ma čo bolo napriklad z tej literatúry ? Ďakujem 🙂
luciaholincova
7. okt 2018
@rekle09 ...no presne si uz nepamatam,predsa len je to uz rok nazad,ale ja som mala napr.co nepatri do divadel.hry a styry moznosti a z toho jednu vybrat.
tomas765
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Začni písať odpoveď...

Odošli