Práca z domu pre slobodnú mamu?

jazv
25. júl 2011

Ahojte. Som slobodná mama (nedobrovolne!) 3-mes. synčeka. Potrebujem príjem popri materskej. Neviete mi prosím poradiť nejakú prácu, ktorú máte odskúšanú, je spoľahlivá, ktorú môžem robiť z domu? Mám internet, píšem rýchlo na nb... Vopred veľmi pekne ďakujem za všetky typy 🙂

rastikovalucka
29. mar 2017

Praca na orbisbux.com, mesacne prilepsenie tak cca o 30-40 Eur na zaciatok, ide o reklamu. Piste mi spravu, poslem link. Uz som tu videla aj prispevky ze zarabaju 130 Eur a viac na tejto stranke, no ja som realista. Ale ani 30 ci 40 Eur nam z neba nepadne. Piste, poskytnem link na registraciu.

selina.liana
29. mar 2017

Ponuka administratívnej brigády. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Náplň práce: marketing, vybavovanie emailov, plnenie úloh, práca na facebooku, opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a spracovanie reklamných dokumentov. Práca z domu. Pracovný čas flexibilný. Za každú splnenú úlohu je odmena 5 €. Odmeny sú vyplácane do 72 hodín od splnenia úlohy. Počet úloh nie je limitovaný, je na Vás koľko odpracujete, toľko si zarobíte. Ja osobne som s brigádou veľmi spokojný, skutočne funguje, odporúčam. Pre zamestnaných, nezamestnaných, študentov,
Info na kmetkova.hudecova@gmail.com

fotoarch
29. mar 2017

Rucne prace a originalne hand-made vyrobky ? Inzercia zadarmo https://art4all.sk/.
Popripade nejake doucovanie malych skolakov?

rastikovalucka
29. mar 2017

Zaregistrujte sa a zarabajte klikanim na prispevky. Viac info cez spravu.
http://orbisbux.com/?ref=luciavajcikova

nika2260
30. mar 2017

Ahojte baby ja som práve začala robiť s pomerne novou kozmetikou na Sk trhu len pol roka. Takže väčšia šanca na úspech ako oriflame, ktorý je tu už 50 rokov- je to kozmetika Farmasi a má veľmi dobré ohlasy🙂 hľadám nejaké baby ktoré by tiež mali záujem si privyrobiť týmto spôsobom. Pre viac info mi napíšte na nika2260@gmail.com ;)

tulenka1
30. mar 2017

@nika2260 ahoj, videla som , ako môžem byť díler

ninuska92
3. apr 2017

Ahojte zeny, mamičky na materskej, chceli by ste si popri materskej privyrobiť, viem vam pomocť privyrobit si o nejake tie eura naviac. Nevahajte ma kontaktovat sukromnou spravou napišem vam viac informacii

nika2260
3. apr 2017

@tulenka1 napísala som vám správu

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikis5
4. apr 2017

Ahojte, tiez som si začala privyrábať s katalogom Farmasi, nazačiatku som bola skeptická ale teraz nan nedam dopustiť, da sa tu privyrobiť aj 100eur za mesiac. Vyskušala som už viacero katalogových predajov - Betterware, Sirael...a tento je najlepší aj čo sa tyka zarobku aj celkovo podmienok.

terina25
4. apr 2017

@selina.liana Zabudli ste napísať, že sa platí 10 eur na začiatok....

mamina1112
4. apr 2017

Milé mamičky, mám pre Vás ponuku na veľmi jednoduchú prácu,ktorú zvládnete robiť aj popri materskej či rodičovskej dovolenke.
Jedná sa o prácu s prvotriednymi výživovými doplnkami ,ktoré majú vo svete preukázateľné výsledky.
Medzi benefity tejto práce okrem iného patria veľmi výhodné zisky z predaja,alebo až 4x ročne preplatená dovolenka v zahraničí.
Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, neváhajte ma kontaktovať do správy. Už teraz sa teším na Vašu spoluprácu.

selina.liana
4. apr 2017

@terina25 nerozumiem a? V informaciach blizsich napisem.

selina.liana
4. apr 2017

@terina25 a ka ste sikovna tak sa vam aj celkom rychlo vratia

ninuska92
6. apr 2017

Hľadáte príjem popri svojej práci alebo materskej, či na nečakané výdavky?
Radi pracujete s ľuďmi? Máte obchodného ducha, skúsenosti s predajom a riadením
tímu, ste otvorený novým príležitostiam?

Hľadám dva typ ľudí:
Distribútori – ľudia, ktorý používajú produkty a odporúčajú ich ďalej a s tým spojený zákaznícky servis a poradenstvo
Tím lídri – s mojim osobným koučingom, na tejto pozícií podporujete svoj tím distribútorova a zabezpečujete tréning v rámci poradenstva a celkového aspektu zákazníckeho servisu

tiburon1
18. apr 2017
Používateľ tiburon1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tiburon1.

Ak veľa nakupujete cez net tak skúste toto ,vrátia vám peniaze za vaše nákupy
http://www.navratnepeniaze.sk/?ref=28072 Ak sa zaregistrujete cez môj link na tipli, získate hneď 10eur za registráciu https://www.tipli.sk/p/78854

erzhibeth
15. máj 2017

@rosannar k vebu sa nedá pripojiť...

apolonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia2789
7. júl 2017

Dobry hladam si nove odberatelky pre kozmetiku avon a oriflame ktora ma zaujem si odomna objednavat som s okolia prešova aj pre panov mame pansku kozmetiku moj email julianagulasova26@gmail.com

erzhibeth
8. júl 2017

@ninuska92 mam zaujem o info ...

erzhibeth
8. júl 2017

@selina.liana a plati sa na zaciatok 15-20eur administrativny poplatok,ci?

majulienka19
10. júl 2017

Hladam predajcov liecebnej kozmetiky, kto ma zaujem napiste mi prosim na kudla19@azet, poslem viac informacii pekny den

05ada
11. júl 2017
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Ak viete po anglicky skuste -
http://www.cashcrate.com/7414771

majulienka19
14. júl 2017

Zdravim hladam si odberatelky ktore by si u mna objenavali liecebnu kozmetiku, pripane kozmetiku do masaznych salonov, psich salonov, alebo prispeit k svojmu zraviu :} mame masazne gely, konopnu kozmetiku, aloe, bio napoj pre deti, bio cviklovu stavu a ine :} piste na kudla19@azet.sk :} rada objednam , posielam aj postou :} U mna a mojich zakanikov maximalna spokojnost

nika2260
6. aug 2017

Hľadám do svojho tímu Šikovné žienky, ktoré si chcú privyrobit popri materskej 🙂 pre viac info mi napíšte správu ;)

farmasi666
11. aug 2017

Možno ste si už aj vy v práci niekedy povzdychli nad tým, prečo musíte trčať v kancli a čo by ste dali za to, keby ste ráno iba vstali a svoje pracovné povinnosti riešili v pohodlí domova. Pre mnohých ľudí je to realita. Či už preto, že sú k tomu donútení, ako napríklad ženy na materskej či invalidi, alebo preto, že zariskovali a skúšajú sa buď uživiť, alebo aspoň si privyrobiť mimo štandardného firemného prostredia či už existujúceho zamestnania. Nejaký čas to už úspešne skúšám aj já 🙂 Ja si takto privyrabam uz 10. mesiac a som spokojna!!! U nás máš možnosť si zarobiť bez ohľadu na to, kde sa nachádzaš. Informácie do správy 🙂

nika2260
11. aug 2017

Privyrábaj si k materskej a zároveň si organizuj svoj čas sama 🙂 časová sloboda a finančná nezávislosť sú dve veci, ktoré by chcela mať každá matka aby sa mohla venovať svojim deťom 🙂 pridaj sa k nám a to všetko postupné môžeš mať 🙂 skvelá podpora,odmeny a nenáročná práca z domu 🙂 pre viac info správa ;)

7macka7
16. aug 2017

@farmasi666 mozem poprosit info 🙂

7macka7
16. aug 2017

@nika2260 mozem poprosit info?

farmasi666
16. aug 2017

@7macka7 poslala som spravu 🙂