Práca z domu popri dieťati

liviafazekasova
7. feb 2023

Ahojte chcela by som sa spýtať či mi neviete poradiť nejakú prácu z domu. Skončila sa mi materská a malý mi ešte nechodí do skôlky. Chcem ho dať od septembra lebo sa budeme sťahovať a tam ho chcem dať do skôlky. A neuznali mi podporu.
Vedel by ni niekto poradiť?? Máte skúsenosti mamičky s nejakou prácou čo by som mohla robiť doma pri malom???
Prosím kto máte skúsenosť pomôžte mi. Potrebujeme peniažky 🙁🙏🙏

klarissa25
7. feb 2023

Prekladatelstvo, účtovníctvo, doučovanie....

liviafazekasova
autor
7. feb 2023

@klarissa25 ďakujem

koniarova
7. feb 2023

Nenapísala si,čo vieš robiť.

kiwi3
7. feb 2023

nikto ti sem nic zazracne nenapise, jedine, ze budes robit to, co robit vies, sikovny clovek si to musi sam vymysliet aj zmanagovat. alebo sa mozes chytit na predaj prkotin, lepenie obalok alebo klikanie a divit sa, preco si este nic nezarobila, ked ti tvrdili, ako to dobre sype.

liviafazekasova
autor
7. feb 2023

@kiwi3 ďakujem za radu

sasitimi17
7. feb 2023

Profesia - práca z domu si dáš do filtra
Nič zložité

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
8. feb 2023

@liviafazekasova a čo teda vieš robiť? Aké máš vzdelanie? Akú máš prax? Zručnosti? Aké jazyky a na akej úrovni ovládaš? Ako bez týchto informácii radiť? A ďalšia podstatná záležitosť, si si vedomá toho, že práca z domu neznamená, že popri práci sa aj dieťaťu budeš venovať, aj navaríš, aj poperieš. Práca z domu znamená, že pracuješ akoby si bola v práci, len si doma. Ak chceš normálnu prácu home office, tak o dieťa sa popri nej plnohodnotne starať určite nevieš. Jedine ak pôjde o prácu, kde je jedno, či ju vykonáš doobeda alebo neskoro večer či v noci keď dieťa zaspí. Alebo ak pôjde o prácu, kde niečo manuálne vyrábaš prípadne ak pôjde o MLM.

katka3121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
26. feb 2023

@katka3121 to ozaj si sa na toto dala? Okydávať dôchodcov s takýmito brakmi. 🤦

katka3121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anna393
Odpoveď bola odstránená
Zobraz