Prosím o vaše skúsenosti s rozširujúcim štúdiom geografie alebo biológie v ZA.

jahodka1155
8. jún 2019

Ahojte dievčatá, kto si robil rozširujúce štúdium geografie alebo biológie? Najlepšie na IPV Žilina. Chcela by som vedieť vaše skúsenosti, náročnosť? Ďakujem

sue250
20. aug 2019

@uzanka16 dnes mi napísal pán Langer že je to 6%na sto percent a je 17 žiadosti ale určite otvoria . Aj ja sa bojim že to nezvládnem som zo školy preč 13 rokov ale robiť mi treba ešte 24😂😂😂nikto nevie kde skončím a beriem to tak že noví ľudia nové kontakty uvidím možno budem nadávať ale že UK Bratislava je v pohode brali ich ako rovesníkov kolegyňa si robila dejepis a že v pohode dokonca nikto skúšku neopakoval viac sa písali prace .

sue250
20. aug 2019

@uzanka16
@vronni ja som chcela ísť do Prešova mám to blízko keď som študovala dejepis tak so mnou boli aj zemepisari a plakali a teraz som rozmýšľala že čo mali profesorku čo ju prezývali žiletka ale moja suseda tam učí že sa zmenila a že dislkarom dajú urobiť bo si platia je ináč 5 ročne a 2 ročne štúdium . Ale keď som porovnala rozvrh presov a Žilina tak Žilina má to ľahšie !

samaritka
23. máj 2021

@jahodka1155 Dobrý deň. Dpš ste si robila v Po?

santerra
23. máj 2021

@samaritka Zdravím. Teraz končím geo v PO. Môžem len odporučiť.

samaritka
23. máj 2021

@santerra aha....zaujímalo ma skôr DPŠ

jahodka1155
autor
23. jún 2021

@samaritka nie v Žiline

gerdusha
24. jún 2021

Dievčatá, viete o nejakých skúsenostiach s rozširujúcim štúdiom geografie na Prírodovedeckej fakulte v Ba?

sue250
27. jún 2021

@gerdusha určite nie končím teraz vzalo mi to 5 rokov života . Záverečná práca 90 strán cez dve čítačky mám pocit že robím dizertacku a to má čakajú ešte štátnice 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

sue250
27. jún 2021

@sue250 samotné štúdium dalo sa lebo korona niekedy to bolo ľahšie lebo to slo cez celoživotné teraz to prešlo pod Prírodovedecku fakultu . Presov končili teraz o polovicu lacnejšie práca 40 strán .

udose
24. máj 2022

@jahodka1155 ahoj, už študuješ to rozširujúce štúdium??

blanka2111
7. máj 2023

Dievčatá, prosím Vás má niekto skúsenosti co sa týka rozs. studia v Žiline/ geografia. Musím si dorobiť predmet, a hoci do PO to mam na skok ,mam obrovský strach tam znova študovať, a ešte popri rodine. V PO som ukončila Biológiu... Ďakujem za každú radu.

janita17
6. jún 2023

@blanka2111 Ahoj, ja som v septembri končila rozširujúce štúdium geo v Žiline a som rada, že som to zvládla, ale bolo to veľmi veľmi náročné. Skončila nás približne polovica z tých čo sme začali, niektorí si to predĺžili o rok a končia teraz, lebo nestíhali. Zaberie to všetko voľný čas, takže treba si premyslieť, či to za to stojí.

jannnkka
14. jún 2023

@janita17 dobrý deň. Môžem vám napísať a opýtať sa ďalšie podrobnosti? Ďakujem.

janita17
14. jún 2023

@jannnkka Samozrejme, rada pomôžem.

lila_lila
1. sep 2023

@janita17 mozete mi do spravy trochu viac opisat to studium? Bolo to tazke?

dudowka
27. sep 2023

@sue250
@lila_lila v Prešove??